saby

(4 wyniki)
  • czy Saba jest skrotem od Sabiny? Wydawać mogloby sie, że tak, ale z kolei byla krolowa Saba. Więc jak to jest?
  • Znów wybrałam troszke imion, tym razem dla dziewczynek na literę "S", wybór przypadkowy, bez żadnych podtekstów. Proszę o ocenę tych imion. Saba Sabina Sabrina Salomea Samanta Samuela Sandra Sara Saskia Sawa Selma Sławomira Sonia Stanisława Sybilla Sylwia Mi z tych imion podoba sie jedynie Sonia. Sara jest też ok. :-) Pozdrawiam Madzia
  • Witam,moja córeczka ma na imię Sabina(7 msc)-zdrobniale mówimy do niej Saba, Sabunia, Sabinka. Widzę jednak po minach znajomych, że im się nie podoba to imię. Czy też tak uważacie?Szczerze proszę.
  • Witam :-) Jestem mamą dwóch chłopców: Filipa i Szymona.Obecnie jestem w ciąży i prawdopodobnie będzie dziewczynka :-) I nie mam wogóle pomysłu na imię. Jakie imię będzie pasowało do nazwiska Zachwieja ??? Bardzo proszę o pomoc . Myślałam o imionach: Judyta (ale mąż się nie zgadza), Liwia (ale wydaje mi się że nie pasuje do nazwiska) no i ostatnio Sabina. Proszę pomóżcie :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.