saby

(12 wyniki)
  • dostalam dzisiaj sab simplex..napiszcie mi prosze jak wy to stosujecie??? ile razy dziennie i czy pomaga??? dziekuje pozdrawiam
  • Mam pytanie jak w tytule, mó synek (6 tyg.) cierpi na kolki, podawałam mu już espumisan i water gripe ale średnio pomaga. Od wczoraj mam zakupione te osławione kropelki sab simplex i zastanawiam się czy podawać tak jak w ulotce 15 kropli przed każdym karmeiniem czy można mniej ? I jak Wy podajecie, łyżeczką ? rozpuszczone z mlekiem ?
  • Naczytałam sie postów z lipca idowiedziałam się nowych nazw leków na kolkę .Które z mam próbowały , prosze o opinię, i czy można je dostać w polkich aptekach.Bo znowu mąż masuje brzuszek boleściwy , a dostępne nasze polskie leki nie DZIAŁAJĄ, KOLKO LITOSCI!!!!!
  • Odsprzedam sab simplex (na kolki). Opakowanie ma 30 ml, ważność do grudnia 2006. Cena 35 zł+koszty przesyłki.Posiadam dwa opakowania do odsprzedania(dwa zostawiam sobie).
  • Moja córeczka kończy 4 tygodnie. 4 dobę podaje sab simplex-nie widzę znaczącej poprawy-przy każdym karmieniu zwija się całe ciałko, popłakuje, stęka, wyraźnie ma problemy ze zrobieniem kupki choć te nie są twarde, czyli chyba nie jest to zatwardzenie. może puszcza ciut więcej bąków niż przed ss, ale kiedyś takie akcje skurczowe pojawiały się co 2-3 karmienie, teraz przy każdym. zastanawiam się czy dalej podawać ss czy odstawić i spróbować np z koprem dla mnie albo dla niej? racz...
  • Witam, nie wiem czy uda mi się jakoś sensownie wszystko napisać, ale sprobuję. Mała ma 5 tyg. Karmię ją tylko piersią. Praktycznie z wielu rzeczy z jedzenia zrezgygnowałam. Od samego początku ma problemy raczej z gazami niż kolkami. Większość czasu jest niespokojna, pręzy się, purta. Była na Boboticu a ostatnio dajemy jej Sab simplex. Problemem jest to, ze mała robi gęstą kupkę 1x dziennie. Wieczorem. Nie zaśnie dopoki jej nie zrobi. Kąpie ją ok. 20 i do godz. 22-22,30 jest "czas wyczeki...
  • mam pytanko. moja mała ma 2 m i okropne kolki juz próbowalam wszystkiego. kupiłam te krople w czechach i chcę sie spytać jak go stosowałyście żeby pomógł. przed czy po karmieniu a może to nie ma znaczenia po ile kropli , jak długo ii le razy dziennie. z góry dziękuje
  • witam mamy pytanie jak w temacie w jakiej ilości podac debridat i ile razy dziennie? czy pomógł? mala ma problemy brzuszkowe prezy sie, płacze, wyrywa z piersi a noce ladne
  • MOj 6ciotygodniowy synek jest ciagle niespokojny. Kiedy nie spi (zasypia z trudem i dlugo mu to zajmuje) i nie je( w trakcie tez zwykle sie rzuca, charczy, rzezi i prezy sie) to gnie sie jakby w bolu. Wydaje sie, ze nie znosi po rpsotu prykania i robienia kupki, bo zawsze przy tym jest najwiekszy lament.Ciezko mi patrzec na jego buzie wykrzywiona bolem. Prowadze diete eliminacyjna, stosowalam infacol, gripe water i dentinox, nic nie pomaga, maly ma ten problem praktycznie od 1 tygodnia ...
  • moja 2,5 tygodniowa córeczka ma kolkę pomóżcie co jej mogę podać żeby jej ulżyć bo strasznie to przeżywam razem z nią. Poradzcie proszę!!!
  • Witam! Słyszałam że istnieją rewelacyjne niemieckie kropelki na kolki.niestety nie mam nazwy.Będę wdzięczna za wszystkie informacje na ten temat.Aha,czy któraś emama przechodziła przez kupki co 3 dni i to tylko jak dziecko jest rozebrane? Chodzi o to że moja 10-tygodniowa córeczka robi kupkę co 3-4 dni,w zasadzie po każdym bączku płacze i się pręży, a do 6-tyg.wypróżniała się tylko jak ją rozebraną z pieluchy kładłam na przebieralnik.Pofikała nóżkami,trochę poćwiczyłyśmy i bez trudu robiła ku...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się