Forum Z archiwum Zwierzęta
ZMIEŃ
      saby

saby

(4 wyniki)
    • Jakiś czas temu, ktoś dał nam na przechowanie uroczą półroczną suczkę. Sabcia bardzo się przywiązała do mnie i do brata. Jedno z nas musiało być w domu bo inaczej drapała w drzwi i piszczała. Musiałam wychodzić z nią na spacer co parę godzin, bo czasem zdarzyło jej się popuścić, ale nikt w domu nie złościł się na nią z tego powodu - wszyscy byliśmy nią zachwyceni. W jakiś sposób zmieniła nasze życie, a zwłaszcza moje. Dotąd żyłam sobie spokojnie, jezdziłam na rowerze, grałam w ten...
    • Kochani!! Poradżcie mi co zrobić. 25 lutego br. pochowałam mojego ukochanego boksera Lorda. Kilka dni temu przeczytałam apel o pomoc dla bokserki Saby. Oczywiście włączyłam się w tą akcję i wczoraj ją zobaczyłam. Saba nie może zostać tam gdzie teraz jest, ludzie którzy ją uratowali szukają dla niej domu. Tak strasznie chciałabym ją zabrać do siebie ale się boję, że nie zniosę po raz drugi traumy związanej z utratą psa. Saba ma już ok.8 lat a boksery nie należą do psów długowiecz...
    • Znaleźliśmy setera. Był u nas przez dwa dni. Bawił się z naszą sunią Holką, zajął jej spanie, zabrał wszystkie zabawki, była kupa śmiechu. Przez cały czas szukaliśmy jego właścicieli i w niedzielę przyjechali po niego - odebrali go jak dzieciaka z przedszkola. Następnego dnia przyszedł do nas (miał do pokonania trzy km), nasza Holka aż piszczała z radości - tak już ma jak zobaczy kogoś kogo strasznie lubi. Pobawili się trochę, później chodził za nami krok w krok, zjadł i odwieźliś...
    • Chyba zbyt pochopnie podjęłam decyzję o zakupie drugiego psa do domu, do tej pory miałam jamniczkę (obecnie ma pół roku) do towarzystwa zakupiłam jej szczeniaczka (suczkę) rasy Beagle. Niestety wydaje mi się , że nie przypadły sobie do gustu, bardzo się tarmoszą i podgryzają, często przy tym warcząc, zwłaszcza młodsza na starszą, natomiast starsza częściej zaczepia młodszą. Obawiam się aby mała beagle nie nabrała przez to agresji, poza tym nie wiem sama czy to zabawa czy pojedyne...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się