saby

(7 wyników)
  • od jakiegos czasu pracuje nad nowosciami w diecie jankowej. jak juz jakis czas temu tu pisalam, mamy opanowane jablko, bananki i marchewke. na zupke jarzynowa zareagowal pare dni temu nieladnie, ale to przez glupote matki ktora, tak jak na sloiczku napisane, na 1.raz dala 3 lyczeczki, zamist spokojnie zaczac od jednej. nieladnie tzn. dostal kolek i rozwolnienia. odczekalam 1 dzien i znowu opdalam mu lyzeczke. tu bez sensacji. no ale na tym moja glupota sie nie konczy. zamiast ...
  • dziewczyny, moja szwagierka ma dwumiesieczne dziecko, malutka generalnie jest marudna, ale ostatnio strasznie daje popalić, potrafi płakać cały dzień, zaśnie na 10 minut i znowu kilka godzin noszenia, kołysania, domaga się jedzenia - sądzę ze też boli ja brzuszek wiec je co godzinę, - przejada sie wiec znowu boli ją brzuszek. Przybiera ponad kilo na miesiac, (urodzona o czasie z waga 3300). Może macie jakieś sposoby?? Plantex nie dziala, dostaje też Bebilon jakis specjalny na brzuszek z...
  • Mój Synuś (7 tyg -1 tydz koryg) w nocy strasznie krzyczy lub jęczy przez sen. Wypróbowaliśmy już kilka specyfików zapisanych przez róznych lekarzy i nic. Obecnie jestesmy na sab simplexie, a bylismy na boboticu, espmisanie i nic. Podajemy lekcid i karminy Humana z mct. Czy takiemu Maluszkowi można podać debridat? Czy to nie za silny lek? Jakie macie sposoby na kolki???
  • Witam od dwoch dni syn 2,5 miesiaca mniewa kolki nie wiem co sie dzieje, debridat nie dziala. czy polecacie cos ? Ja wyczytalam ze bobotic jest dobry i proszek troisty czy ktos o tym słyszał ??
  • kolka?(10)

moj Krzysiek od kilku tygodnie codziennie o tej samej porze mniej wiecej zaczyna plakac. to jest tak ok 19 i trwa do ok 22-23. chce niby jesc ale kazdy lyk ktory wpada do brzuszka powoduje bol i slychac takie chlupotanie w brzuchu. strasznie w tym brzuchyu mu sie przewraca. probowalismy juz chyba wszystkiego: sab simplex, infacol, esputicon, bio gaie, lakcid, bobotic, diclofor 30, ciepla kapiel,cieple oklady, suszarka, masaze, i chyba nic nie pomaga. strasznie sie chlopina meczy ...
  • Kiedy u waszych wczesniakow skonczyly sie kolki czy po 3 miesiacach zycia jak u urodzonych o czasie niemowlat czy tez po 3 miesiacach korygowanych? czekam z utesknieniem na ten dzien:)
  • Witam jestem mamą Szymonka ktory w sobotę skończy 3 m-ce (kor 1 m-c). Mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić. Od czasu kiedy mój synuś dostał przepuklinę pępkową, pachwinową i wodniaczka na jąderkach w jego brzuszku słychać bulgotania tak jakby się coś mu przelewało nie jestem pewna czy to kolka, ponieważ on nie płacze tylko się pręży. Robi się przytym czerwony jak indyczek, najgorzej jest podczas snu bo jak mu tak w tym brzuszku zabulgocze to się budzi. Czy ktoś miał ta...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się