saby

(4 wyniki)
  • Mała moja ma niestety kolkę :( żal serce ściska jak się biedna męczy! i od wczoraj wieczora dzięki Gosi_hh mam kropelki Sab Simplex - czytałam ulotkę, ale mój niemiecki nie najlepszy. Z tego co zrozumiałam to podaje się 15 kropelek. Ale co jaki czas? Napiszcie proszę jak stosowałyście u swoich maluszków, ile kropelek i co ile godzin (ile razy dziennie?), no i jak długo...do ustąpienia kolki? Czy np. jak objawy ustąpią to można zmniejszyć dawkę? Jak sab simplex pomoże to spróbuję ...
  • Dziewczyny pomozcie, pisalyscie kiedys o tym specyfiku na kolki (niestety nie ominal nas ten problem),nie moge znalez a pamietam,ze ktos pisal skad mozna zamowic przez internet, bo wiem,ze jest dostepny tylko w Niemczech. Pomozcie, juz nie wiem co robic- dziecko sie meczy a ja razem z nim... A, i jeszcze czy kupie tu melise (w aptece nie ma a moze jest pod inna nazwa?) albo cos innego do pica na uspokojenie dla karmiacej?
  • Czy mozna dostac cos takiego w Holandii?To srodek na kolki dla dziecka, czy sa moze jakies inne srodki na kolki w Holandii?
  • Jak dziecko placze z powodu kolek to w Polsce podaje mu sie herbatki koperkowe, plantex, Sab Simplex, Viburcol. W Holandii jedyny srodek na darmkraapjes jaki znalazlam to Cinababy w kropelkach. Lekarz twierdzi, ze dzieci juz tak maja i to normalne, ze placza, bo sie brzuszek rozwija i to potrwa okolo 3 pierwsze miesiace zycia. Milena ma 8 tygodni i dopadly ja kolki i wiatry, nie daje nam spac i biedna sie meczy. Jak jej moge pomoc??? Podaje herbatki koperkowe Hippa i plantex i te ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się