-
Mam pytanie czy SKOKi korzystają z informacji zawartych w BiKu o
swoich klientach? Chodzi o kredyt a mam w BiKu nie najlepszą
sytuacje.
-
po Amber Gold pora teraz na parabankowe SKOK-i
-
Czy wiecie o tym, że jak SKOK splajtuje, to nie dostaniecie grosza? SKOKi nie są objęte gwarantowanym funduszem.
Powodzenia, naiwniacy.
M.
-
Cel Tuska: zniszczyć wszystko co polskie!
-
hejka
miał ktos z was stycznośći ze Skokiem Wołomin? chce tam załozyćlokatkę na pół roku i szukam opinii, a tu forum jest najwieksze:)
-
Popieram stanowisko pisu. nadzor nad skokami nalezy sie pisowi!!!!!
-
Totalny brak profesjonalizmu. Pobrali mi prowizję za prowadzenie konta jakiś rok wstecz! Zero odpowiedzi na reklamacje. Pani przeprasza, że sie pomyliła no i maja mnie w d....e. Pieniędzy niesłusznie pobranych nie oddali.
-
Kontrola nad SKOK'ami powinna być - przecież tu chodzi o pieniądze ludzi, a Ci, jak wiemy, nie zawsze rozważnie postępują ...
"na plus"
na-plus.blogspot.com
-
Bo od pewnego czasu podnoszą się głosy tu na forum: "Trzeba zabrać oszczędności ze SKOK-u"
"Niepewna przyszłość skok-ów" Ja myślę, że powska mafia niedługo zawładnie skok-ami; na początku zaczną mieszać w kontroli, potem zajmą się wpływami i ....POpłynie kasa, tyle że do kieszeni oszustów z PO. Może się mylę?
-
skoki to taka wielka mafijna rodzina powiązana politycznie
grupa osób z pomorza ma swój prywatny folwark, który dotychczas był pod ochroną kłamczyńskich
-
klienci sk0ków obudzą się pewnego dnia z ręką w nocniku
-
Szkoda,że tego nie chciał skontrolować pan Kłamca-Kamiński ze swoimi
ślicznymi "ciachami". To pachnie aferą, jakich mało!
-
Nie wiem jak te SKOKI działają, ale wolę zdecydowanie trzymać kasę w obcym banku ze 100letnią tradycją niż w "polskim" gdzie za chwilę wszystko się rozpier.....oli i po kasie zostanie tylko wspomnienie
-
Jakie jest zabezpieczenie lokat w SKOK-ch
-
pare dni temu jakiś ????? bank wzioł pożyczkę lombardowa ...czytaj jest
niewypłacalny .... w nbp czyżby to nie jest poczatek końca
-
Te karty to z wizą do USA czy inną?
-
Kasa Krajowa ma jeden cel: przejąć niepokorny SKOK Kopernik za
wszelką cenę. Dla nich nie liczy się to, że Kopernik jest najlepiej
zarządzaną Kasą w całym systemie. Nawet najwięksi (SKOK Stefczyka,
Piast, Jaworzno, Ziemi Rybnickiej itd) byli w Koperniku aby ich
podglądać, kopiować rozwiązania i uczyć się od nich. Kasa Krajowa od
lat systematycznie nękała Kopernika kontrolami - i co istotne -
protokoły pokontrolne kończyły się pochwałami. Do Pana który jest
prokurentem w Kopernik...
-
miałam ze SKOKIEM do czynienia i uważam że faktycznie coś tam się dzieje
nietak
-
to nie sa bankami ale chca byc traktowane jak banki
niezla zasada Kalego
:D