zakynthos

(9 wyników)
  • Czesc! wlasnie postanowilam w tym roku Zakynthos- spedzilam tyle czasu na necie, ze juz wiem prawie wszytsko o tej wyspie, prawie;) PIEKNA WYSPA! a wogole wybiera sie tam ktos moze w tym roku?? ja najprawdopobniej wybior hotel kali pigi w Alykanos. A i mam jeszcze pytanie jade jutro zarezerwowac wycieczke-jestem kompletnym zoltodziobem w tych sprawach- o co powinnam pytac w biurze??I niepwoiem jakie to biuro na T... bo zaraz mnie wszyscy zjedza;)
  • Witam Mam pytanie do miłosnikow "prawdziwej" Grecji Wybieramy sie promem do Patras i dalej zastanawimy sie dokad Prosze o , wrazenia i opinie czy lepiej zostac na Peloponzie czy wybrac sie na Zakynthos ( interesuje mnie tez kwestia cenowa, perownanie cen noclegow na Zakynthos i Peloponezie, itp) Podaje maila: jfp@interai.pl Pozdrawaim Joanna ps.do czarodziejki: jesli trafisz na mojego posta, prosze napisz max. duzo o Zakynthos:)
  • jeśli ktos ma ochote zapytac o cos, bardzo prosze (poki jestem na bieżco):) Pozdr. Joanna
  • Wczoraj tj w sobotę Ewa napisała, że wyspa jest gorąca i zielona, a pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne. Dziś popołudniem dodała w nawiązaniu do spaceru po stolicy, że cisza i bez tłumów a miasto ma w sobie coś z miasta Rodos:) I pozdrowienia dla Was/dla nas też:)
  • Wybieram się w maju, bo zdaję sobie sprawę jak tam musi być w sezonie. Dowiedziałam się o tej wyspie całkiem sporo. Przeczytałam mnóstwo anglojęzycznych stron(ich ilość świadczy o ilości turystów, bo we wrześniu chcę się wybrać do Stavros na Chalkidiki i o tej miejscowości nie znalazłam nic po angielsku, a po grecku też niewiele). Mam pytanie. Czy ktoś zna jakieś ciekawostki na wyspie z własnego doświadczenia, chodzi mi o coś co nie wystepuje w przewodnikach. Jakąś wioseczkę przy...
  • Witam wszystkich :-) Lecę na Zante pod koniec sierpnia i jestem ciekaw paru rzeczy: 1. Czy są jakieś winnice, w których można degustować winka ? Próbowaliście tamtejszych *lokalnych* produktów? 2. Podobno pod koniec sierpnia jest święto winobrania - ktoś coś wie więcej? Dzięki i pozdrawiam :) Piotrek
  • Witam wszystkich. Zastanawiam się nad wypadem na Mykonos i Zakynthos - po tygodniu na każdą wyspę. Pojadę własnym autem więc przy okazji przejadę Peloponez :)) Generalnie wiem skąd i jak się tam dostać, mam tylko do Was pytanie odnośnie noclegów na tych wyspach. Czy jadąc w ciemno w lipcu nie będę miał problemów ? Bardzo Was proszę o info :)) ------------------- Greece - My Place On Earth
  • Wrócilismy z Zakynthos Wyspa jest cudowna! niestety nie mam takiego talentu dziennikarskiego jak Barbelek. no i czasu troszke brak ( roczniak Szymuś biega po domu) Ale dodałam parę fotek na fotoforum. Jesteśmy zachywyceni Zante, widoki przecudowne. Zwiedzilismy wyspę samochodem "zgubilismy się" i dotarlismy do miejsc mało uczęszczanych przez turystów. W srodku wyspa wyglada jak ogród botaniczny!!! Płynęlismy też statkiem , z którego pokładu podziwialismy zatoczki i małe plaże do...
  • Witam! Bardzo proszę Was o pomoc! Chce sie wybrac z rodzinka i ze znajomymi (również z dziećmi) gdzieś do Grecji...Nie upieram się na wyspy, choć wolałabym. Wycieczka ma byc samolotem bo sa małe dzieci (2 latka) i dwie 8-latki i jeden 10 latek. Tak więc wolimy nie ryzykowac i nie jedziemy autem. Zalezy nam na jakimś hotelu, a może i jakis apartamentach byłoby lepiej, może byc bez wyżywienia...al w miejscu urokliwym, o ładnej dla dzieci plazy czyli z łagodnym zejściem do morza, pi...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się