Dodaj do ulubionych

kosmetyki NIVEA- opinie.

IP: *.pl 11.06.02, 13:58
co sądzicie o kosmetykach tej firmy? Ma bardzo bogatą ofertę, ceny też są
zachęcające. Sama używam kremu pod oczy z koenzymem Q10 i kremu matująco-
nawilżającego z serii nivea visage. Kiedyś też miałam okazję używać olejku do
kąpieli nivea specialist, - ładnie natłuszczał i pięlęgnował skórę, ale zapach
mi nie odpowiadał.Czy używałyście może toników, mleczek do zmywania makijażu
nivea? Ciekawa jestem równiez opinii o kremach Aqua beauty. Jak spisuje sie ten
pod oczy? Podobno likwiduje cienie i obwódki? Dziękuję za Wasze Opinie.
Obserwuj wątek
    • kasiulek Re: kosmetyki NIVEA- opinie. 11.06.02, 14:22
      Moja lista:

      - olejek pod prysznic BARDZO DOBRY, zwlaszcza w zimie, kiedy centralne
      ogrzewanie wysusza okrutnie
      - peeling pod prysznic calkiem niezly, chociaz malo wydajny (w porownaniu
      zwlaszcza z Exfotonikiem L'Oreal)
      - mleczko do suchej skory (granatowa butla) - swietnie nawilza i natluszcza,
      ale jest bardzo 'tepe', kiepsko sie wchlania i ma nieszczegolny zapach
      - Nivea Soft - calkiem dobry jako krem do ciala - wchlania sie swietnie!
      - oliwka dla dzieci (zamiast oliwki np. J&J)
      - tonik Nivea Visage - moja mama uwielbia rozowy do suchej cery, ja ostatnio
      mialam niebieski do mieszanej - w porzadku
      - krem Optima 3 (jakos tak) z serii Nivea Visage - na noc bardzo dobry
      - krem pod oczy z Q10 - niezly
      - krem Alpha Flavon - do niczego, fatalnie sie wchlania (albo moze: nie
      wchlania sie wcale:)))
      - mleczko oczyszczajace Nivea Visage - bardzo lagodne, dobrze zmywa makijaz
      - chusteczki do demakijazu - bardzo dobre na wyjazdy, zmywaja nawet mascare
      (nie wodoodporna).

      Ufffff, tyle:))

      Pozdrawiam!
      • Gość: wiwi Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.awf.edu.net.pl 11.06.02, 14:36
        Mi z kolei bardzo podszedl krem Alpha Flavon, ale uzywalam go tylko w lecie,
        bo jest lecuitki (moim zdaniem), z toniku bylam bardzo zadowolona, uwielbiam
        antyperspirant Nivea, krem pod oczy z Q 10 - bardzo dobry, krem na dzien i na
        noc z Q - 10, uzywalam przez jakis czas, zrobilam sobie taka dwutygodniowa
        kuracje, moim hitem jest krem na noc z witamina E, rano cera jest przyjemna,
        gladziutka i wypoczeta i peeling pod przysznic, rzeczywiscie malo wydajny, ale
        spelnia swoje zadanie.
        ja osobiscie bardzo lubie kosmetyki tej firmy ze wzgledu na ich jakosc i cene
        Pozdrawiam:)
        • Gość: Karusia Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 11.06.02, 14:44
          Z Nivei uwielbiam olejek pod prysznic i olejek do kąpieli. A co do olejków do
          kąpieli to fajny jest także z firmy Pollena Eva.Ciałko jest po nich takie
          fajne. Kiedyś miałam też lotin do ciała i był ok.
      • Gość: just. Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: 212.160.236.* 11.06.02, 14:39
        ... i jeszcze płyn do demakijażu oczu - bardzo dobry!
        • staua Re: kosmetyki NIVEA- opinie. 11.06.02, 14:45
          Plyn do demakijazu oczu-dla mnie najlepszy, jakiego uzywalam. Zwasze do niego
          wracam, dobrze zmywa, pachnie Nivea i mnie nie uczula (chociaz byly juz na tym
          forum inne opinie).
          Moj maz uzywa tylko kremu Nivea soft i mowi, ze to dlatego, ze to najlepszy
          krem!
          • ladylike Re: kosmetyki NIVEA- opinie. 11.06.02, 15:09
            *lotion do ciala do skory normalnej-swietnie sie wchlania,dobrze nawilza,
            no i zapach- uwielbiam zapach nivea:)
            *chusteczki do demakijazu 3w1-skora oczyszczona i nawilzona,swietne w podrozy
            *mleczko do twarzy Visage(chyba)-bylam zadowolona
            Lubie kosmetyki Nivea,przystepna cena, dobra jakosc,przyjemny zapach:)

            pozdrawiam



            • Gość: Kim Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: 213.77.91.* 11.06.02, 15:16
              A czy znacie jakieś godne polecenia ŻELE do demakijażu oczu? Płynów nie lubię,
              zresztą moja technika zmywania oczu nie pozwala na ich zastosowanie.
              • Gość: kamyczek Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.02, 16:56
                ja używam żelu do demakijażu oczu Bio Camille YR i jestem bardzo zadowolona
    • Gość: Teri Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.abo.wanadoo.fr 11.06.02, 15:55
      Zel pod prysznic AquaSoft - przeboj absolutny, slicznie pachnie i dobrze
      nawilza skorke.
      Krem Nivea soft, uzywalam go tylko do ciala, b. dobry.
      Granatowe mleczko do ciala (z wit E. i migdalami), dlugo sie wchlania, efekty
      mniej niz srednie.
      Zel do mycia twarzy do cery normalnej i mieszanej (granatowe opakowanie),
      niezly, choc troszeczke sciagal skore wokol nosa (moja strefa sucha), ale nie
      zauwazylam, zeby ja wysuszal. Nie pieni sie, lecz zmydla (jak dla mnie zaleta),
      pachnie taka "swiezsza" Nivea. Ogolne wrazenie na 4+.
      Tonik (niebieski), troszke nijaki, nawilza, ale slabo odswieza.
      Maseczki w saszetkach: szczegolne polecam te z wit.E i czyms-tam morskim (ale
      uwaga pachnie b.intensywnie), miodowa tez jest dosc fajna, ale usuwa sie ja
      fatalnie.
      Maseczka w tubce intensywnie nawilzajaca: rzeczywisci dosc fajnie nawilza, ale
      i troszke chyba natluszcza (ma taka tlustawa konsystencje). A na moje suche
      usta dziala lepiej niz cokolwiek innego.
      Kremy do twarzy: w moim wypadku konczylo sie na probkach. Wszystkie kremy na
      mojej twarzy dlugo sie wchlaniaja i pozostawiaja lepka warstewke. Brrr. Podobne
      wrazenie lepkosci mialam probujac podklady w sklepie.

      Ogolnie dosc lubie te firme. I tak sobie mysle o preparatach do opalania Nivei.
      Ktos stosowal?
      Pozdrawiam T.
      • kasiulek Re: kosmetyki NIVEA- opinie. 11.06.02, 17:14
        Nivei do opalania nie mialam (swietne sa kosmetyki YR, seria Cap Soleil), ale
        kiedys kupilam samoopalacz - tragedia! Farbuje na paskudny zolty kolor i
        przerazliwie smierdzi!
    • Gość: coralin Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: 217.153.103.* 11.06.02, 17:45
      W zimie używałam olejku pod prysznic i olejku do kąpieli.Działają tak jak
      obiecuje producent.Nie zawiodłam się też na balsamie ujędrniającym(ale ja lubię
      większe opakowania z pompką).Sądzę,że to solidna firma i cena odpowiada jakości.
      • Gość: Izabella Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.vgernet.net 11.06.02, 18:14
        Moim zdaniem Nivea jest bardzo dobra firma i chyba przez wielu niedoceniana :))
        Ja uzywam; peeling, dezodorant w kulce, antyperspirant, olejek do ciala i
        olejek pod prysznic i jak mam katar to nochal smaruje kremem nivea:)))Z
        wszystkich tych produkow jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.
      • Gość: damona Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 11.06.02, 18:21
        ja używalam:
        :: nivea krem koloryzujący-mi nie odpowiadal bo sie walkowal, ale moja siostra
        byla zadowolona
        :: nivea piling - uwazam, ze super, choc faktycznie malo wydajny
        :: szampony - z moim narzeczonym dostalismy łupiezu, i to po uzyciu szamponu
        przeciwlupiezowego Nivea
        :: krem w sprayu do opalania F15 (granatowa butelka)- moj facet, ktory ma
        bardzo delikatna i jasna karnacje, byl zaskoczony ze sie nie poparzyl na silnym
        sloncu, (wiec krem dziala) a ja rowniez bylam zadowolona
        :: balsam po opalaniu - fajnie wygladza skore
        :: pomadki bezbarwne - wg mnie malo nawilzaja (np. w porównaniu z Neutrogeną)
        • Gość: Magda Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.adsl.powered-by.skynet.be 11.06.02, 18:35
          Krem "all day aqua" jest bardzo fajny; swietnie nawilza, latwo sie wchlania i
          slicznie pachnie algami. Dobry jest tez tonik (rozowy) dla cery suchej albo
          wrazliwej. Uzywam go na tlusta (ale wrazliwa cere) kiedy czuje ze jest
          przesuszona. Przychylam sie tez do zdania ze olejek beztluszczowy pod prysznic
          zdaje swietnie egzamin.
        • Gość: damona Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 12.06.02, 10:56
          zapomnialam dodac wczoraj:
          :: mój faworyt wsrod balsamow: Nivea Balsam do ciala Q10 ujedrniajacy. Szybko
          sie wchlania, super nawilza. Do mojej skory super.
    • Gość: satiaa Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 11.06.02, 20:23
      ^jak Nivea to oczywiscie" staruszek"-nivea cream-u mnie w domu zawsze sie do
      czegos przyda:)
      ^balsam do ciala w sprayu , bardzo przyjemny, fajnie nawilza:))tez lubie taki
      tradycyjny w bialym opakowaniu, ten granatowy ma za mocny zapach, a zreszta
      wydaje mi sie ze bardziej natluszcza niz nawilza:(
      ^zele pod prysznic , szczegolnie dla cery wrazliwej i witalizujacy -zawsze
      znajda miejsce u mnie:))nie pachna intensywnie,co czasami lubie:))
      ^szampon do wlosow fabowanych-pieknie pachnie, zauwazylam ze wlosy po nim sa
      mieciutkie.:))bardzo wydajny
      ^oliwka dla dzieci-mila alternatywa od J&J
      ^kremy visage-w tubce mialam i dla cery suchej i dla mieszanej i bylam
      zadowolona , szcegolnie z tego dla suchej, sama przyjemnosc w stosowaniu:))
      ^samoopalacz w sprayu-przetrwal ostatnio probe ogniowa pt. "wielkie
      wyjscie"sprawdzil sie super, swietny kolor, fajnie sie rozprowadza, troche
      lepi,ale za to ma przyjemny zapach.:))
      • Gość: BiSoU Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.pl 11.06.02, 20:28
        no właśnie- jak to jest z tym samoopalczami nivea? Jaki dają kolor? Słyszałam,
        że naturalny, ale któraś z was napisała, że pomarańcz.
        JEJszcze jedno pytanie- ile kosztuje ten spray do ciała? dzięx-BiSoU
        • Gość: satiaa Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 12.06.02, 17:49
          Gość portalu: BiSoU napisał(a):

          > no właśnie- jak to jest z tym samoopalczami nivea? Jaki dają kolor? Słyszałam,
          > że naturalny, ale któraś z was napisała, że pomarańcz.
          > JEJszcze jedno pytanie- ile kosztuje ten spray do ciała? dzięx-BiSoU

          dzisiaj jakos ciezko jest sie dostac na forum, ale w koncu udalo mi sie:)))juz
          cie pisze BiSoU.......otoz ja osobiscie z tego samoopalacza jestem bardzo
          zadowolona, moja skore zabarwil na taki jasno brazowy, wiadomo wszystko zalezy od
          naturalnej karnacji,ja na calym ciele mam tonacje ciepla, wiec jestem zadowolona,
          kosztuje od 26-30zl:))
          natomiast spray do ciala kosztuje 17zl, tyle zaplacilam w jednej z drogerii
          natura:))
    • Gość: Vikcia Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.pl 12.06.02, 13:55
      * olejek pod prysznic- rewelacja
      * balsam granatowy- lubię go zimą na noc- fajnie natłuszcza i koi moją suchą
      skórę
      * dezodorant w kulce- fajny na lekkie, leniwe dni, skuteczny, ale nie
      antyperspirant- lubię dać odpocząć skórze od czasu do czasu, no i
      fajnie, "czyściutko" pachnie
      * Alpha-flavon- jeden z lepszych kremów, jakie miałam; zużyłam 2 słoiczki pod
      rząd (co mi się rzadko zdarza ;-))) przekonała mnie do niego dobra ochrona
      przeciwko szkodliwemu wpływowi środowiska oraz UVA i UVB, na lato jest dla mnie
      ciut za ciężki, na zimę w sam raz, na pewno jeszcze do niego wrócę
      * AquaBeauty- na podst. próbek uważam, że nic specjalnego, ładnie pachnie
      * krem Nivea- do wszystkiego, niezastąpiony
      * maska do włosów zniszczonych- nie obciąża włosów, ale bez rewelacji
      * krem tonujący- już wiele razy o nim pisałam, ale się powtórzę: za ciemne
      kolory, kiepsko się rozprowadza- maże się, kiepsko matuje- nie najlepszy, ale
      ujdzie
      * pomadki ochronne- moje ulubione, zwłaszcza Med, brzoskwiniowa, zwyczajna
      niebieska i delikatnie różowa- z płatkami róż; jak dla mnie nietrafione są-
      wiśniowa (za ciemna, ale pewnie dla brunetek O.K.) i perłowa
      * preparaty do opalania- nie wiem dlaczego, ale mi nie pasują, tak jakby nie
      współpracowały z moją skórą
      • Gość: ptasia Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.wcp.pl 12.06.02, 14:01
        to nie będzie zbyt oryginalne...
        TAK: olejek pod prysznic, płyny do kąpieli, Nivea Soft (używam do ciała i buzi
        po siłowni), chusteczki do demak. (jw); mój facet stosuje rzeczy z linii
        męskeij i nie marudzi (na Dermikę kręcił nosem). A, i balsam w białej tubie
        oraz sztyfty do ust, w zimie tylko się za ciężko rozsmarowują. Lubiłam paski na
        nos, dopóki ich nie wycofali :-(
        NIE: balsam w granatowej tubie ("tępy"), to samo tyczy niebieskich balsamów do
        opalania.
      • Gość: Vikcia Re: kosmetyki NIVEA- opinie. IP: *.pl 12.06.02, 22:03
        * zapomniałam- chusteczki do demakijażu były, o dziwo!, fatalne- wszystko mnie
        po nich szczypało i piekło no i świeciłam się jak latarnia- musiałam je wywalić!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka