Gość: bisou
IP: *.pl
11.06.02, 13:58
co sądzicie o kosmetykach tej firmy? Ma bardzo bogatą ofertę, ceny też są
zachęcające. Sama używam kremu pod oczy z koenzymem Q10 i kremu matująco-
nawilżającego z serii nivea visage. Kiedyś też miałam okazję używać olejku do
kąpieli nivea specialist, - ładnie natłuszczał i pięlęgnował skórę, ale zapach
mi nie odpowiadał.Czy używałyście może toników, mleczek do zmywania makijażu
nivea? Ciekawa jestem równiez opinii o kremach Aqua beauty. Jak spisuje sie ten
pod oczy? Podobno likwiduje cienie i obwódki? Dziękuję za Wasze Opinie.