Dodaj do ulubionych

Prostownica do włosów - problem

21.03.05, 12:43
Jestem prawie na kupnie prostownicy do włosów Babyliss. Jednak nie wiem o co chodzi, fryzjerka polecała mi 170 Watt a te Babyliss Pro mają po 50 Wat.. nie wiem co mam robic :( Czy te prosotwnice nagrzewaja sie wolniej czy generalnie słabiej grzeja? Prosze poradzcie mi coś, bo oszaleje z moimi kręciołami na gowie
Obserwuj wątek
    • very_famous Re: Prostownica do włosów - problem 22.03.05, 20:40
      Frzyjerka przesadza. Ja mam Wigo o mocy 30 W i prostuje.
      Może poczytaj wątek:
      www.wizaz.pl/w-agora/view.php?site=ogloszenia&bn=ogloszenia_fryzjer&key=1084540619&first=1111520207&last=1111417232
      Jest nieco już przydługi ale można w nim znaleźć przydatne informacje :)
    • magatam1 Re: Prostownica do włosów - problem 18.04.05, 00:21
      Witam! Jeśli już zdecydowałaś się na zakup prostownicy to kup sobie
      profesjonalną, najlepiej w hurtowni fryzjerskiej, z wkładem ceramicznym. Mają
      dużą moc i efek utrzymuje się do następnego mycia. Prostownica o mocy 50 Watt
      nie jest dobrym pomysłem - dłużej się nagrzewa i słabiej prostuje. Natomiast
      profesjonalnym sprzętem przejedziesz 1 po włoskach i już będą piękne! Piszę to
      wszystko z doświadczenia, bo już miałam słabą prostownicę i nie byłam z niej
      zadowolona. Ostatnio kupiłam prostownicę włoskiej firmy "GA.MA" za 250 zł, 170
      Watt, jest bardzo lekka i mała bo szerokość tylko 2,5 cm. Taką prostownicą nie
      tylko wyprostujesz włosy ale również możesz "wyrzeźbisz fantazyjne loki", które
      w tym sezonie nadal będą królować. Powodzenia i miłego prostowania!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka