Dodaj do ulubionych

Do Muminek 22

15.07.05, 23:38
Przepraszam za "cisze", ale troche mialam na glowie.
Dzieciaki sa w Stalowce od 25 maja i sa szczesliwe - wracaja 27 lipca, ja
planuje przylot na nastepne wakacje :))))))))))
Odezwe sie wieczorem, pamietam o Tobie i raz jeszcze dziekuje za piekne
zdjecia.
Poniewaz moja poczta gazetowa nie dziala, podaje moj e-mail:
jola66paw@yahoo.com
Pozdrawiam Cie serdecznie!
Obserwuj wątek
    • blackvader Re: Do Muminek 22 16.07.05, 00:37
      Chy czynanie czyjejs korespondencji jest zle? :-) bo mi glupio ;-) :-D
      • bluedream Re: Do Muminek 22 18.07.05, 20:44
        Nie, nie jest .To raczej ja powinnam napisac na priva:))))))))))))))))
    • muminek22 Re: Do Muminek 22 18.07.05, 21:21
      Jolu wczoraj wysłałem naTwoją pocztę informacje ,czy otrzymałaś .
      Pozdrawiam.
      Muminek22
    • bluedream Re: Do Muminek 22 18.07.05, 22:47
      Wlasnie szybciutko odpisalam.
      Pozdrawiam serdecznie:)))
      Jola
      • blackvader Re: Do Muminek 22 18.07.05, 22:56
        hmmm ... ;-)
        • muminek22 Re: Do Muminek 22 19.07.05, 06:35
          Nad czym się tak zastanawiasz blackvader, ze wzglę du n brak pewności czy
          dotarła informacja pozwoliłem sobie na worum zapytać.Już wszystko ok nie bedę
          więcej.
          Pozdrawiam
          Muminek22
          • blackvader Re: Do Muminek 22 19.07.05, 11:24
            > Nad czym się tak zastanawiasz blackvader
            Wczoraj miałem świetny humor i tak sobie żartowałem :-) zresztą nie tylko w tym wątku. Nie przesadzajcie jak tu jakiś &*/!@#$ nie będzie wyzwiskami po ludziach jechał, albo spamował non stop to nic nie będę przecież kasował
    • lolo125 Re: Do Muminek 22 19.07.05, 18:46
      Muminku22 ale ja nie dostałem zdjęć, a były obiecane :(
      • muminek22 Re: Do Muminek 22 19.07.05, 18:56
        Przepraszam Cię lolo 125, nie zapomniałem zaraz wysyłam 1965 rok
        Pozdrawiam
        Muminek 22

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka