bluedream
15.07.05, 23:38
Przepraszam za "cisze", ale troche mialam na glowie.
Dzieciaki sa w Stalowce od 25 maja i sa szczesliwe - wracaja 27 lipca, ja
planuje przylot na nastepne wakacje :))))))))))
Odezwe sie wieczorem, pamietam o Tobie i raz jeszcze dziekuje za piekne
zdjecia.
Poniewaz moja poczta gazetowa nie dziala, podaje moj e-mail:
jola66paw@yahoo.com
Pozdrawiam Cie serdecznie!