18.08.05, 13:59
Dziś na onecie trafiłem na artykuł o pijanym prokuratorze z Zamościa.
Najbardziej mnie zainteresowały komentarze o pięknie Zamościa. Tak sobie
przypomniałem o pewnym tekście który kiedyś przeczytałem. Oto cytat z jednego
z przewodników po Zamościu z 1977 roku:

" ... Zamościanie, znani z głebokiego sentymenu do swojego miasta, dumni są z
jego piękna i bogatych tradycji historycznych. Nawet ci, którzy już w nim nie
mieszkają, nadal żywo interesują się nie tylko renowacją zabytkowego centrum,
ale też nowoczesnym rozwojem Zamościa. ..."

Jak nie wiele się zmieniło przez tych parę lat...
Obserwuj wątek
    • januszx Re: Cytat 19.08.05, 14:37
      jak widać nie trudno wykorzystać coś złego ku dobremu:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka