martabg 25.11.08, 11:26 Czy jest tu ktoś, kto pracuje w ten sposób? Zasady znam, ale mam kilka pytań co do praktycznej strony przedsięwzięcia. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lunatix Re: Własna działalność a praca na etacie. 25.11.08, 11:50 Idz do finansowego, zloz wniosek na przyznanie stuernummer. Reszta pojdzie juz sama. Odpowiedz Link
martabg Re: Własna działalność a praca na etacie. 25.11.08, 12:01 No właśnie to nie takie proste, ze ma samo iść:) Nie wolno pracować we własnej firmie więcej niż na etacie, ale jak to udowodnić? Dlatego chciałabym pogadać z kimś, kto ma już doświadczenie w takiej działalności. Odpowiedz Link
lifesurfer Re: Własna działalność a praca na etacie. 28.11.08, 23:22 Marta moj maz tak pracuje. Ma normalny etat a oprocz tego swoja firme. Jezeli masz pytania to chetnie go o wszystko wypytam:) Odpowiedz Link
martabg Lifesurfer 09.12.08, 12:04 Wysłałam kilka dni temu maila na gazetowego. Pozdrawiam! Odpowiedz Link
info-tw Re: Własna działalność a praca na etacie. 25.11.08, 11:59 Marta ja tak pracowałam przecież jakiś czas. Pytaj na maila albo gg. Odpowiedz Link
martabg Re: Własna działalność a praca na etacie. 25.11.08, 12:02 Dzięki! No widzisz, a ja tak daleko szukam:) Odpowiedz Link
realdirect2 ile lat temu? moze sie cos zmienilo? 25.11.08, 12:51 Ja wole popytac w urzedach;D Odpowiedz Link