Dodaj do ulubionych

Własna działalność a praca na etacie.

25.11.08, 11:26
Czy jest tu ktoś, kto pracuje w ten sposób?
Zasady znam, ale mam kilka pytań co do praktycznej strony
przedsięwzięcia.
Obserwuj wątek
    • lunatix Re: Własna działalność a praca na etacie. 25.11.08, 11:50
      Idz do finansowego, zloz wniosek na przyznanie stuernummer. Reszta pojdzie juz sama.
      • martabg Re: Własna działalność a praca na etacie. 25.11.08, 12:01
        No właśnie to nie takie proste, ze ma samo iść:)
        Nie wolno pracować we własnej firmie więcej niż na etacie, ale jak
        to udowodnić? Dlatego chciałabym pogadać z kimś, kto ma już
        doświadczenie w takiej działalności.
        • lifesurfer Re: Własna działalność a praca na etacie. 28.11.08, 23:22
          Marta moj maz tak pracuje. Ma normalny etat a oprocz tego swoja firme.
          Jezeli masz pytania to chetnie go o wszystko wypytam:)
          • martabg Lifesurfer 09.12.08, 12:04
            Wysłałam kilka dni temu maila na gazetowego. Pozdrawiam!
    • info-tw Re: Własna działalność a praca na etacie. 25.11.08, 11:59
      Marta ja tak pracowałam przecież jakiś czas. Pytaj na maila albo gg.
      • martabg Re: Własna działalność a praca na etacie. 25.11.08, 12:02
        Dzięki! No widzisz, a ja tak daleko szukam:)
      • realdirect2 ile lat temu? moze sie cos zmienilo? 25.11.08, 12:51
        Ja wole popytac w urzedach;D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka