Dodaj do ulubionych

centrum miasta

11.12.08, 20:45
Witam.Proszę o wypisanie dzielnic berlina znajdujące się w centrum.Z góry
dziękuję.
Obserwuj wątek
    • dobiasz Re: centrum miasta 12.12.08, 10:19
      glada napisała:

      > Witam.Proszę o wypisanie dzielnic berlina znajdujące się w centrum.Z góry
      > dziękuję.

      ROTFL
    • camel_3d Re: centrum miasta 15.12.08, 14:40
      mitte:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka