glada 11.12.08, 20:45 Witam.Proszę o wypisanie dzielnic berlina znajdujące się w centrum.Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dobiasz Re: centrum miasta 12.12.08, 10:19 glada napisała: > Witam.Proszę o wypisanie dzielnic berlina znajdujące się w centrum.Z góry > dziękuję. ROTFL Odpowiedz Link