Dodaj do ulubionych

Last minute!!! Rejs 25.04-04.05

16.04.03, 15:29
Rejs ze Świnoujścia. Koleżeński, nie klubowy.
Jacht typu Scorpius (sześcioosobowy) nazywa się Kastor.
Gdzie popłyniemy to już zależy od nas i od pogody. Termin o tyle fajny że
dziewieć dni rejsu a tylko 4 urlopu.
Płynie młoda załoga w wieku studenckim ale morsko doświadczona.
Jest jeszcze jedno wolne miejsce a jak ktoś chce we dwójkę i się szybko
zdecyduje to też może być (jeden członek załogi wciąż się waha.)

Po więcej informacji piszcie do mnie lub pod adres Adama - kapitan
siulinjj@poczta.onet.pl.

zapraszam serdecznie i pozdrawiam
cumka
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka