IP: *.cst.tpsa.pl 12.09.02, 12:25
kasa, flota, hajs, szmal, kabona, sałata, kapucha
Sa jeszcze jakies inne okreslenia ?
pzdr
Blejk
Obserwuj wątek
    • waldzios Re: Flota 12.09.02, 14:09
      Ja jeszcze słyszałem "siano", używane przez poznianiaków
    • Gość: acid-burn Re: Flota IP: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.02, 18:12
      może jeszcze... kabza i kokos
      • Gość: Jacek Re: Flota IP: *.gifu.ocn.ne.jp 14.09.02, 19:03
        sara, mamona, salata

        Pzdr,
        Jacek
        • Gość: sk8 Re: Flota IP: *.pl 15.09.02, 12:46
          gdy nie ma floty zaczynają się kłopoty
          kłopotów nie kocham więc kocham banknoty
          a zamieniam je w zielone a zielone w siwy dym
          siwy dym w dobry humor, dobry humor w dobry rym,
          to mój sposób na życie ja to mam a wy o tym śnicie.............

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka