a_weasley
19.03.08, 13:25
"Ja dla nich odwrotna klamka pokazała, ja mam swoja wiara, ja sia nie
potrzebuja wołać" - opowiadała znajoma gospodyni o wizycie Świadków Jehowy.
Mieszkam we Warszawie, gdzie ciągle napływają imigranci. I najłatwiej poznaję
na słuch tych z górnej prawej ćwiartki mapy (z niezmienną przyjemnością
zresztą, bo to jest gwara najmilsza dla ucha). Nikogo innego ich mowa tak nie
zdradza jak ich.
Pół hasła we Wikipedii na ten temat jest moje, ale może by tak ktoś z samych
zainteresowanych dla nas co napisał?