Dodaj do ulubionych

"NOWOŚCi" o naszym Proboszczu

07.11.11, 14:31
Nasz pleban robi karierę popularnego celebryty."parafialne wrzody to ci co głosowali na RPP."
W sumie to on sam jest takim "Czernikowskim Palikotem" w tym najgorszym wydaniu.I tak jak Palikot "robi to co robi" w jakimś celu.To nasz nasz pasterz zachowuje się jak "pijany baran" którego nijak nie mogę zrozumieć.Módlmy się za jego zdrowie bo o rozum już za późno.
Obserwuj wątek
  • drugi.pankracy Re: "NOWOŚCi" o naszym Proboszczu 08.11.11, 00:00
   Szczytem bezczelności jest nasrać komuś pod drzwi,zadzwonić i poprosić o papier toaletowy,ale jeszcze większym jest oficjalne,publiczne ubliżanie komuś,wyzywanie z ambony od wrzodów etc.ludzi,którzy dokładają z własnego portfela do egzystencji pasożyta.Jak w takim razie nazwie swoich przyjaciół tych czarnych cymbałów w Argentynie, Australii, Austrii, Belgii,Brazylii, Chile, Chorwacji, Czechach,Danii na Filipinach, we Francji, w Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kanadzie,Kenii, na Malcie, w Meksyku, Niemczech,Norwegii, Nowej Zelandii, Peru,Słowenii, Stanach Zjednoczonych,Szwajcarii, Szwecji, Tanzanii, Wielkiej Brytanii we Włoszech i w POLSCE!?,którzy dopuścili się przestępstw seksualnych w Kościele Katolickim!?W rozmowach prywatnych coraz częściej spotykam się z określeniem,że jednak największym wrzodem tej parafii-szlachetnej z resztą jest obecny p r o b o s z c z,a chirurgicznego cięcia powinni dokonać parafianie.Pozdrawiam.

  • duzylotek Re: "NOWOŚCi" o naszym Proboszczu 08.11.11, 10:25
   Nasz tzw.ksiądz w ogóle nie rozumie dlaczego ludzie głosowali na RP, chcieli dać sygnał tzw. księżom, że już mają dosyć wtrącania się kleru w każdą dziedzinę życia, wtrącanie się do świeckiego państwa. Na przykładzie proboszcza widać, że kler nadal nic nie rozumie. A więc czeka ich los SLD: najpierw wszechwładna PPR, potem PZPR, a następnie SLD z 8% poparciem. Oni też myśleli, że nic i nikt ich nie ruszy. A przede wszystkim to tzw. ksiądz chyba nie umie liczyć, bo jak te 207 osób nie da na tacę, nie przyjmie po kolędzie, nie zamówią mszy św. - to jaka strata kasy, rocznie.
  • totu2010 Re: "NOWOŚCi" o naszym Proboszczu 08.11.11, 21:31
   No proszę, Proboszcz robi karierę w mediach niczym Doda,nie ważne co mówią,ważne że mówią.
   A nasz Wójtunio skrył się żeby przypadkiem nie wylądować z ręką w nocniku.Biedulek.Gminne bagienko zaczyna bulgotać,nie wiadomo do kogo się przyłączyć by nie utonąć.I tak wszystko ucichnie z czasem.A Pleban... że jest prostak i cham sam sobie udowadnia.
   • bodyguardpl Re: "NOWOŚCi" o naszym Proboszczu 09.11.11, 09:08
    Dzisiaj do Gazety Nowości, Gazety Pomorskiej oraz TVP Bydgoszcz dołączyła Gazeta Wyborcza, news jest również na jej głównie stronie oraz portale onet.pl (2 news na stronie głównej) i wp.pl (5 news na stronie głównej)

    wyborcza.pl/1,75478,10613250,Ksiadz_sciga_za_Palikota.html
    wiadomosci.wp.pl/title,Ksiadz-sciga-za-Palikota-To-wrzody-na-ciele-parafii,wid,13971012,wiadomosc.html
    wiadomosci.onet.pl/kraj/ksiadz-krytykuje-za-palikota-to-wrzody-na-ciele-pa,1,4902063,wiadomosc.html
   • drugi.pankracy Re: "NOWOŚCi" o naszym Proboszczu 09.11.11, 21:52
    Księże Siołkowski jesteś ZEREM,wyznawaj zasadę głoszoną przez JP II cyt. "Za św. Pawłem proszę was, bracia i siostry: zdrowe zasady miejcie za wzorzec w wierze i miłości w Chrystusie Jezusie. Dobrego depozytu strzeżcie z pomocą Ducha Świętego, który w was mieszka. Wnieście go w trzecie tysiąclecie chrześcijaństwa z dumą i pokorą świadków"Wysłanniku wiary szanuj najwybitniejszego POLAKA!!!-te trzecie tysiąclecie próbujesz skutecznie rójnować człowieku. Pozdro.
    • stekliniak Re: "NOWOŚCi" o naszym Proboszczu 09.11.11, 22:12
     O wy wszyscy którzy tak zaszczuwacie naszego proboszcza, wyznawcy palikota, nergala i szatana! Zgnijecie w piekle za swoje oszczerstwa wobec tak światłego kapłana. Nie dorastacie mu do pięt w swojej gnuśności, zakłamaniu i głupocie! Bądźcie potępieni!!!
     • potok33 Re: "NOWOŚCi" o naszym Proboszczu 10.11.11, 07:34
      stekliniak napisał:

      > O wy wszyscy którzy tak zaszczuwacie naszego proboszcza, wyznawcy palikota, ner
      > gala i szatana! Zgnijecie w piekle za swoje oszczerstwa wobec tak światłego kap
      > łana. Nie dorastacie mu do pięt w swojej gnuśności, zakłamaniu i głupocie! Bądź
      > cie potępieni!!!

      Daruj sobie... Światłość onego kapłana bije również z ciebie,widać to po tekście.
      Postaraj się bardziej,od kiedy to się "gnije w piekle" powinno być "spłoniecie w piekle"
      Może lepiej zacytuj "coś" dosadnego a nie wymyślaj sam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka