shirina
28.08.05, 15:23
Mam pytanie do zon Francuzow. Otoz chcialabym, aby ktos mogl mi rozjasnic
sprawe dotyczaca karty pobytu. Otoz w listopadzie ubieglego roku wyszlam za
maz za obywatela francuskiego i z tego tytulu zostala mi wydana karta roczna.
Wedlug informacji udzielonych mi na prefekturze, o karte dziesiecioletnia
bede mogla starac sie po dwoch latach. Dziwne, skoro niektorym zostaje wydana
karta dziesiecioletnia ( tu, dziekuje kasience80 za odpowiedz mailowa). Moja
znajoma rowniez otrzymala takowa. Dodam,ze uprzednio mialam statut studencki.