m.maska
05.12.12, 15:29
A jesli wszystko sie wysypie....
Jesli, tak jak w moim przypadku, korzysta sie z kompa przez kilka lat i w koncu trzeba go oddac do "odswiezenia" to dobrze, jesli ma sie na to czas i mozna to sobie rozplanowac. To co wazne, przerzucic na zewnetrzne dyski... jesli sam gwaltownie odmowi wspolpracy, wtedy traci sie wszystko. Oczywiscie mozna wywalic spora kase na odnowienie tego co tam bylo, tylko czy to jest potrzebne?
Moj komp ma dwa dyski, kazdy po, teoretycznie przynajmniej, 250GB... ale byly juz momenty, kiedy na pierwszym bylo juz tylko 7GB wolnych - to sie ladnie prezentowalo - czerwonym paskiem... jakby alarmujac, ze czas na sprzatanie. Na drugim bylo oczywiscie nieco wiecej miejsca - tako okolo 70GB(w uniesieniach)...
Bylo co sprzatac....