Dodaj do ulubionych

TCS 2017/2018

30.12.17, 18:56
Doczekałam się. wink
Jest bardzo dobrze, ale to nie znaczy, że nie może być lepiej. smile
Obserwuj wątek
    • k.fanka Re: TCS 2017/2018 30.12.17, 19:26
      A ja wciąz w to nie mogę uwierzyć. No po prostu nie mogę. smile
      Na dodatek z trudem przebija mi się myśl, że Kamil to wygrał, bo przez cały czas mam w głowie, że Dawid po raz pierwszy stanął na długo wyczekiwanym podium. O łał!
      Swoją drogą należy uczciwie przyznać, że w tej wietrznej loterii nasi mieli wprost niesamowity fart do wiatru. Ale jak to kiedyś powiedział klasyk (czyli Janne Ahonen - na pytanie, co jest najważniejsze w tym sporcie), przede wszystkim trzeba mieć szczęście. wink
    • k.fanka Re: TCS 2017/2018 01.01.18, 17:47
      Kamil jest absolutnie niesamowity. Nie spodziewałam się, że da radę po tak długim czekaniu. Dwa konkursy i dwie wygrane, hoho. smile
      Pozostałym dziś poszło gorzej, szczególnie Dawid w pierwszym skoku miał fatalne warunki. I tak bardzo dużo z tego wyciągnął. Ale wciąż w klasyfikacji Turnieju jest trzeci i to sę liczy najbardziej. Trochę szkoda, że najlepsze wiatry trafiły się Maćkowi, którego forma jest bardzo średnia. No ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
    • stela2004 Re: TCS 2017/2018 06.01.18, 21:05
      Nie pisałam nic, bo nie chciałam zapeszyć. wink
      Rewelacja! smile
      • k.fanka Re: TCS 2017/2018 07.01.18, 13:49
        E tam, nie dało się zapeszyć. Jest forma, jest sukces. smile smile smile
        • stela2004 Re: TCS 2017/2018 29.01.18, 22:08
          Prawdę mówiąc, to nie ma kto napisać posumowania TCS. Mi się nie chciało, bo tak w ogóle, to naprawdę mało mi się chce.
          Z sentymentem wspominam dawne czasy, gdy na forum byli tacy, którym się chciało. wink

I MŚ w lotach przeszły bez echa, a tam takie osiągnięcia! Stoch i drużyna z medalami. smile
          Austria w czarnej de, Niemcy poza podium, Szwajcaria na 6. miejscu, Słowenia z medalem. big_grin
          • k.fanka Re: TCS 2017/2018 30.01.18, 17:58
            Teraz już nikomu się nic nie chce, tak samo jak Tobie. wink

Medal Słowenii na MŚ był absolutnie kosmicznym zaskoczeniem. W poprzednich dniach skakali przecież dość beznadziejnie. A największą niespodziankę zrobił chyba Domen, który w indywidualnym robił ogony, a w drużynówce wzbił się na wyżyny. Może na ten jeden konkurs pozwolili mu założyć stare buty. wink
            A z naszych byłam dumna, że dali radę. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka