Dodaj do ulubionych

Aż strach !!

24.01.12, 12:50
Po miedzy tym co mówią politycy a tym co robią jest ogromna przepaść ,jeden komunikat demontuje poprzedni obnażający prostactwo tych niby elit ,wg/nich nie ma konfliktu w prokuraturze ...,strony rządowe są doskonale chronione .... i uwielbiane przez naród ,teraz pan z sb gwarantuje ,że podpisanie tej ustawy nic nie zmieni ...czy oni ku... kiedyś skończą szukać naiwnych ? łżą w żywe oczy, kto wierzy w to ze podpisanie tej ustawy nic nie zmieni ?
Obserwuj wątek
    • strefas Re: Aż strach !! 24.01.12, 12:55
      A muszę dodać ,że J.Kaczyński przeprosił dziś za europosłów i przyznał się do błędu jakim było głosowanie za ratyfikacja tej ustawy.
      • bulczanka Re: Aż strach !! 24.01.12, 14:34
        Wiesz, polityka polega na ciągłej kampanii.
        • strefas Re: Aż strach !! 24.01.12, 14:58
          ciągłe robienie w h...a to nie polityka to kurestwo :)
          • bulczanka Re: Aż strach !! 24.01.12, 15:23
            Greg, mnie już ku...ca bierze.
            Nawet wiadomości nie mam ochoty oglądać. Drób był zły ale ryży wcale nie lepszy.
            Szkoda nerwów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka