evka30 28.08.06, 18:14 Coś wieje nudą na tym forum, może jak się skończy okres urlopowy to zaczną się ciekawe wątki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
d_aga Re: nuda 28.08.06, 19:17 ...juz przestałam na to liczyć.... Co jakis czas wrzucam jakis temat, ale nic, głucha cisza. Moze Tobie pójdzie lepiej. ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
helenaaa Re: nuda 28.08.06, 20:32 No ja tez mam taka nadzieję, że w końcu forum zacznie tętnić życiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
evka30 nuda 30.08.06, 17:41 Do TG przeprowadziłam się parę lat temu. Szczerze mówiąc dzieki temu forum moge dowiedzieć się wieęcej na temet relacji panujących między mieszkańcami, jakie problemy miasta są na tapecie itp. Szkoda by było zeby forum które jako taką ma frekwencję poszło sobie na psy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wasz Bercik Re: nuda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.06, 22:14 jak pszestanoom japcoki przedować to tutek pszidymy!!! Odpowiedz Link Zgłoś