28.08.06, 18:14
Coś wieje nudą na tym forum, może jak się skończy okres urlopowy to zaczną
się ciekawe wątki
Obserwuj wątek
    • d_aga Re: nuda 28.08.06, 19:17
      ...juz przestałam na to liczyć....
      Co jakis czas wrzucam jakis temat, ale nic, głucha cisza.
      Moze Tobie pójdzie lepiej. ;-)))
    • helenaaa Re: nuda 28.08.06, 20:32
      No ja tez mam taka nadzieję, że w końcu forum zacznie tętnić życiem :)
    • evka30 nuda 30.08.06, 17:41
      Do TG przeprowadziłam się parę lat temu. Szczerze mówiąc dzieki temu forum moge
      dowiedzieć się wieęcej na temet relacji panujących między mieszkańcami, jakie
      problemy miasta są na tapecie itp. Szkoda by było zeby forum które jako taką ma
      frekwencję poszło sobie na psy.
      • Gość: Wasz Bercik Re: nuda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.06, 22:14
        jak pszestanoom japcoki przedować to tutek pszidymy!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka