Gość: ???
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.09.07, 23:33
Ciekawe ile gminna kasa sraciła jak zaraz po wyborach radni obniżyli stawki za podatek od nieruchomości za grunty zajęte pod działalność godpodarczą hale itp. A ciekaw którzy radni - przedsiębiorcy na tym zyskali - np. za grunty w strzybnicy, mieście i czarnej hucie?? Pamiętam jak jeden z obecnych radny taki prawy jeździł po mieście w sobotę przed wyborami i w niedzielę wyborczą firmowymi autami opisanymi swoim nazwiskiem - podobno coś tam zapłacił ale to groszowe sprawy. Ciekawe kiedy powstaną obiecane nowe miejsca pracy w zakładzie pracy pewnej firmy produkującej catronplast;-) która nabyła za super kasę nieruchomość na terenie tagoru - od skarbu państwa i ciekawe jaki udział w całej tej tranzakcji miał jeden z obecnych radnych miejskich i jeden były radny powiatowy a chyba i członek zarządu. kiedy pan panie starosto będzie egzekwował od tej firmy wywiązywanie się z umowy. a może ten teren już został sprzedany??