Dodaj do ulubionych

gminna kasa

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.07, 23:33
Ciekawe ile gminna kasa sraciła jak zaraz po wyborach radni obniżyli stawki za podatek od nieruchomości za grunty zajęte pod działalność godpodarczą hale itp. A ciekaw którzy radni - przedsiębiorcy na tym zyskali - np. za grunty w strzybnicy, mieście i czarnej hucie?? Pamiętam jak jeden z obecnych radny taki prawy jeździł po mieście w sobotę przed wyborami i w niedzielę wyborczą firmowymi autami opisanymi swoim nazwiskiem - podobno coś tam zapłacił ale to groszowe sprawy. Ciekawe kiedy powstaną obiecane nowe miejsca pracy w zakładzie pracy pewnej firmy produkującej catronplast;-) która nabyła za super kasę nieruchomość na terenie tagoru - od skarbu państwa i ciekawe jaki udział w całej tej tranzakcji miał jeden z obecnych radnych miejskich i jeden były radny powiatowy a chyba i członek zarządu. kiedy pan panie starosto będzie egzekwował od tej firmy wywiązywanie się z umowy. a może ten teren już został sprzedany??
Obserwuj wątek
    • Gość: jozo Re: gminna kasa IP: *.adsl.inetia.pl 10.09.07, 18:32
      no ciekawe? Pewnie Pepek
      • Gość: jnbg';kh Re: gminna kasa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.07, 21:28
        a ja myslałem że to ten od piwa ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka