Gość: zzz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 10:01 Gdzie w okolicach naszego miasta można pograć w paintball ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: konstabl Re: paintball IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 10:23 Nielegalnie gdziekolwiek w lesie koło czarnej huty. Legalnie,nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melania Re: paintball IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.08, 10:44 w Bytomiu. w Dolomitach Sportowej Dolinie. www.dsd.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyś Re: paintball IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 11:01 Czy to ta zabawa w strzelanie do siebie kulkami z farbą? Odpowiedz Link Zgłoś
easy1983 Re: paintball 11.08.08, 11:05 nie. do tej zabawy używa sie ostrej amunicji :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: paintball IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 11:13 Kretyństwo.Chcecie strzelać to jedźcie sobie do iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
easy1983 Re: paintball 11.08.08, 13:39 Eehhh bezpieczeństwo jest na pierwszym planie. Przecież wiadomo, że każdy ma kamizelke kuloodporną i hełm. Odpowiedz Link Zgłoś