IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 10:01
Gdzie w okolicach naszego miasta można pograć w paintball ?
Obserwuj wątek
    • Gość: konstabl Re: paintball IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 10:23
      Nielegalnie gdziekolwiek w lesie koło czarnej huty.
      Legalnie,nie wiem.
      • Gość: Melania Re: paintball IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.08, 10:44
        w Bytomiu. w Dolomitach Sportowej Dolinie.
        www.dsd.pl
        • Gość: krzyś Re: paintball IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 11:01
          Czy to ta zabawa w strzelanie do siebie kulkami z farbą?
          • easy1983 Re: paintball 11.08.08, 11:05
            nie. do tej zabawy używa sie ostrej amunicji :)
            • Gość: ala Re: paintball IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 11:13
              Kretyństwo.Chcecie strzelać to jedźcie sobie do iraku.
              • easy1983 Re: paintball 11.08.08, 13:39
                Eehhh bezpieczeństwo jest na pierwszym planie. Przecież wiadomo, że
                każdy ma kamizelke kuloodporną i hełm.
    • stronyjak Re: paintball 13.06.13, 16:34
      www.paintball-tworog.pl można luknąć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka