ona.26
20.10.08, 13:04
witam
moze to i nie najlepsze miejsce na taki temat ale wszystkiego trzeba
spróbowac:)
szukam jakiejs fajnej,milej itp.,itd., dziewczyny dla mojego
brata,który po rozstaniu ze swoja byłą jest ciągle w dołku, więc
postanowiłam cos zadziałac
pozdrawiam