20.10.08, 13:04
witam
moze to i nie najlepsze miejsce na taki temat ale wszystkiego trzeba
spróbowac:)
szukam jakiejs fajnej,milej itp.,itd., dziewczyny dla mojego
brata,który po rozstaniu ze swoja byłą jest ciągle w dołku, więc
postanowiłam cos zadziałac
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: kielonek Re: swatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.08, 23:23
      Chcesz zadziałać to kup mu flaszkę,to mu zdecydowanie poprawi
      nastrój.Będzie potrzebował kobiety to sam sobie znajdzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka