Dodaj do ulubionych

Horror w Toruniu

06.03.06, 19:04
... pozostawię bez komentarza fakt, że ludzie w Toruniu zanoszą do wetów koty
domowe do uśpienia... sad
---
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=33654270&a=36444056
Obserwuj wątek
    • marta_i_koty Re: Horror w Toruniu 06.03.06, 19:16
      Nie rozumiem tego... Przeciez zwierzaka mozna uchronic przed zarazeniem, ja sama
      mam wychodzace koty i ani przez chwile nie pomyslałam, zeby je usypiać - ptasia
      grypa to nie trąd, bardziej boję sie o zdrowie swoich futrzaków, niz swoje...
      Zupełnie tego nie pojmuję, serce mi sie kraje....sad(((((
      • misia007 Re: Horror w Toruniu 06.03.06, 19:51
        Słyszałam w Faktach, ze weci odmawiają usypiania kotów i że tych przypadków jest
        niewiele.Boze modlę się, żeby to minęło bo codziennie będziemy bombardowani takimi
        przykładami ludzkiej głupoty i bezmyślności.
        • szuwary4 Re: a te durne media tylko naglasniaja 06.03.06, 21:52
          Byłam przed chwila na portalu wegetarian, a tam informują że Zarząd główny TOZ,
          zaapelował do mediów, by sposobem przedstawiania informacji nie szerzyli
          paniki, bo to może zaowocować histerią antyzwierzęcą i aktami okrucieństwa. Do
          takich nieodpowiedzialnych wypowiedzi zaliczyli wszelkie rady, by nie
          dokarmiać ptakow i bezdomnych kotów, bo to je tylko osłabia i czyni
          podatniejszymi na wirusa. Niby fajnie , ale dlaczego dopiero teraz?!!! Przeciez
          już po tym co zaczęli wyprawiać Niemcy , można było wystapić do mediów z takim
          apelem. Chyba, że to zrobili ale zostali zignorowani...
          • annb nie "dopiero teraz" 07.03.06, 08:17
            jakiś czas temu czytałam aby dokarmiać dzikie ptaki
            człowiek aby się zarazić musiałby parę godzin przebywac z zarażonym STADEM a i
            tak gwarancji nie ma ze się zarazi
            co do mediów

mnie wystarczyła informacja po katowickiej tragedii ze "gołębie nie odlecą bo
            czekają na sygnał włascicieli" aby uznac ze w mediach siedzą ludzie ktorzy
            wiedza gdzie stawiać przecinki, ale na zwierzetach to oni się nie znają
            • labambaa Re: nie "dopiero teraz" 13.03.06, 13:08
              Sama pracuje w mediach i niestety musze Ci przyznac racje,
              przynajmniej czesciowa. Bo niektorzy dziennikarze to po prostu zwykle,
              niedouczone dziennikarzyny, ktorym NIE ZAWSZE sie chce sprawdzic
              wszystkie informacje. To oczywiscie jest nierzetelne, czyli niezgodne z
              zasadami i etyka dziennikarska. Niestety, w dziennikach (przynajmniej
              tych bulwarowych, bardzo chetnie czytanych przez nasze
              spoleczenstwo) kroluje zasada, ze "zla informacja to dobra informacja",
              jesli wiesz, co mam na mysli.... sad((
              Sama sie wkurzam, jak co godzine w kazdym radiu podaja informacje o
              ptasiej grypie, potegujac bzdurna, niczym nie uzasadniona panike, albo
              slysze wypowiedz Straznika Miejskiego skads-tam "koty domowe nie
              moga byc wypuszczane na dwor, a koty wolnozyjace beda odlawiane". A
              na pytanie dziennikarza jak je odroznic ten sam glupi straznik mowi
              "Przeciez nie mamy rentgena w oczach, zeby stwierdzic, ktore sa
              kotami domowymi, a ktore nie sa". A sam dziennikarz nawet nie raczy
              skomentowac ignoranckiej wypowiedzi debila-straznika...
              No rece opadaja...
    • groha Re: Nie tylko w Toruniu, niestety 13.03.06, 23:03
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=38361637
      Zwykle się tam nie odzywam, ale teraz mnie poniosło. Facet od kilku dni, z
      uporem maniaka zamieszcza takie posty na forum, a ludzie niby go olewają, ale
      już zaczynają się pojawiać wątki z pytaniem, gdzie można kupić szczepionkę
      przeciw ptasiej grypie. Jeszcze parę dni i znajdzie się taki, co go poprze i
      też zacznie apelować o usypianie zwierząt, a wtedy chyba mnie, za
      przeproszeniem, szlag trafi na miejscu. Czy my się obudzimy z tego koszmaru,
      czy to już tak będzie zawsze? Bo ja już zaczynam kąsać.
        • groha Re: Nie tylko w Toruniu, niestety 13.03.06, 23:24
          Dzięki Madzieks za szybki odzewsmile Chociaż, gdyby nie Twój znajomy nick, to bym
          się przestraszyła, że to mnie się pytasz, czy się dobrze czujęsmile)
          I o to właśnie chodzi, o te media. A durnych ludzi, na których najniższych
          uczuciach mogą żerować, jak widać, nie brakuje. Gdyby to nie chodziło o los
          ptaków i zwierząt, to pewnie by mi wisiało, za przeproszeniem. Głupich ludzi
          jakoś mniej mi żal, nic na to nie poradzę. Ale nie mogę czytać spokojnie takich
          palantów, no, naprawdę nie mogę. Czuję, jak harpia się we mnie budzi i mam
          ochotę w takim zatopić pazury, choć i tak wiem, że to niewiele da. Lecz w
          obliczu głupoty zagrażającej zwierzakom, milczeć nam nie wolno, prawda?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka