26.09.06, 14:37
mam pytanie:jaki jest nastepny krok po wyslaniu dokumentow na studia do MSZ ?
trzeba udac sie o ambasady >? grazie
Obserwuj wątek
    • funghettino Re: dokumenty 26.09.06, 16:37
      do konsulatu, nie do ambasady. musisz wziac tzw dichiarazione di valore in loco
      • maialina1 Re: dokumenty 26.09.06, 18:02
        I nie zapomnij zrobic kopii wszystkiego co tylko sie da.
        • beatrix01 Re: dokumenty 27.09.06, 20:21
          tzn konkretnie o co chodzi ?
          • maialina1 Re: dokumenty 28.09.06, 09:36
            Ja juz nie pamietam jakie robilam ksera, ale przezornie skseruj wszystko, bo
            inaczej stracisz w kolejce caly poranek a przy okienku sie dowiesz ze nic z
            tego. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka