beatrix01 26.09.06, 14:37 mam pytanie:jaki jest nastepny krok po wyslaniu dokumentow na studia do MSZ ? trzeba udac sie o ambasady >? grazie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
funghettino Re: dokumenty 26.09.06, 16:37 do konsulatu, nie do ambasady. musisz wziac tzw dichiarazione di valore in loco Odpowiedz Link
maialina1 Re: dokumenty 26.09.06, 18:02 I nie zapomnij zrobic kopii wszystkiego co tylko sie da. Odpowiedz Link
maialina1 Re: dokumenty 28.09.06, 09:36 Ja juz nie pamietam jakie robilam ksera, ale przezornie skseruj wszystko, bo inaczej stracisz w kolejce caly poranek a przy okienku sie dowiesz ze nic z tego. :) Odpowiedz Link