Dodaj do ulubionych

PiS sie sypie

27.11.20, 15:56
sondaze daja mu ponizej 30%

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Nowy-sondaz.-PiS-bez-wiekszosci.-Trzy-partie-odsuwaja-Kaczynskiego-od-wladzy?fbclid=IwAR2Jw5zLAFhMqddsDPWjjBAi6fyblqzUSmMlX6P_tKz1rUIacDtM85VBhpM
Obserwuj wątek
      • gumpel Re: PiS sie sypie 28.11.20, 09:25
        Dokładnie. To jest Oko Press. Są mało wiarygodni. Średnia po sześciu sondażach listopada 2020 (zmiana od października) wyglada tak:

@pisorgpl
        34,5 (-3,0)
        @KO_Obywatelska
        28,0 (-0,5)
        @PL_2050
        16,0 (+2,0)
        @__Lewica
        9,0 (+1,0)
        @KONFEDERACJA_
        6,5 (-1,5)
        @Polska_Koalicja
        5,5 (+1,5)

Za Twitterem pana Palade.

G.
          • maria421 Re: PiS sie sypie 28.11.20, 09:37
            astra18 napisał:

> Dajcie panowie spokój, nie odbierajcie Marii nadziei, niech się kobitka trochę
            > pocieszy:)

Astruniu, PiS sie sypie, traci poparcie, a ma jeszcze prawie 3 lata przed soba, jeszcze zdazy nizej spasc .

• astra18 Re: PiS sie sypie 28.11.20, 09:39
              maria421 napisała:

> astra18 napisał:
              >
              > > Dajcie panowie spokój, nie odbierajcie Marii nadziei, niech się kobitka t
              > rochę
              > > pocieszy:)
              >
              > Astruniu, PiS sie sypie, traci poparcie, a ma jeszcze prawie 3 lata przed soba,
              > jeszcze zdazy nizej spasc .

Tego nie wie nikt, może się zdarzyć że nie dotrwa tych 3 lat, a może być na odwrót,natręctwo niespokojnych nóg jest do wyleczenia, Żabciu Droga:)
              >
                • astra18 Re: PiS sie sypie 28.11.20, 10:12
                  maria421 napisała:

> Astra, wiem ze Ty zanosisz modly zeby PiS rzadzil wiecznie, uwazaj na odciski
                  > na kolanach :-)

Tobie się zawsze wydaje, że wiesz co inni myślą i czują, tak to jest z paranoją:)
                  Ściski, Żabciu:)
          • gumpel Re: PiS sie sypie 29.11.20, 12:24
            Spadek popularności Pisu nie jest wymysłem Marii tylko rzeczywistością. Jednak nie jest tak duży jakby Maria (i ja!) chciała. Aktualnie to powrót mniej więcej do stanu z roku 2016. Problemem jest to, że nie ma wyraźnej alternatywy po stronie opozycji. Przy ordynacji D'Hondta musieliby się zjednoczyć żeby wygrać, albo Pisowi musiałoby spaść jeszcze z jakieś 10%. Wklejam wykres (znowu za panem Palade):
            https://pbs.twimg.com/media/En-2UuqXMAMUO01?format=png&name=medium
            • astra18 Re: PiS sie sypie 29.11.20, 13:22
              gumpel napisał:

> Spadek popularności Pisu nie jest wymysłem Marii tylko rzeczywistością.

Jest różnica między spadkiem popularności - na badania na które się powolujesz, a tak naprawdę to wg jakich kryteriów w odniesieniu do zamawiającego na to spojrzeć ,prawda? -
              a opisem marzeń wyartykulowanych pisemnie przez Marię, średnio 5 razy na tydzień.
              I tylko tej kwestii dotyczy mój ironiczny przytyk.

Jednak
              > nie jest tak duży jakby Maria (i ja!) chciała.

A mógłbyś swoje marzenia opisać ?
              Ciekawam..
              >
              >
                • astra18 Re: PiS sie sypie 29.11.20, 13:36
                  maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                  >
                  > > A mógłbyś swoje marzenia opisać ?
                  > > Ciekawam..
                  >
                  > Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.

Zapraszasz mnie tam?:) Czynisz honory gospodarza ?:)
                  >
              • gumpel Re: PiS sie sypie 30.11.20, 10:36
                astra18 napisał:
                > Jest różnica między spadkiem popularności - na badania na które się powolujesz,
                > a tak naprawdę to wg jakich kryteriów w odniesieniu do zamawiającego na to spo
                > jrzeć ,prawda? -

Wykres który wkleiłem, a wcześniej dane jakie podałem za listopad, to wypadkowa 8 sondaży różnych pracowni z danego miesiąca. Jeśli istnieje metoda zminimalizowania wpływu zamawiającego na wyniki, to to jest właśnie to.

> A mógłbyś swoje marzenia opisać ?
                > Ciekawam..

Żyć w normalnym, nudnym, zachodnim kraju ... bez przeprowadzki.

G.
    • maria421 Re: PiS sie sypie 15.12.20, 18:08
      Trend sie utrzymuje:

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Nowy-sondaz-Kantar.-PiS-remisuje-z-Koalicja-Obywatelska.-Polska-2050-na-podium?fbclid=IwAR12PUd0pmyTAmmFbY1NNF9x30MnhtuDRUBd-zyGISOd0rFkB8WxGaC31ow

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka