kurdelebele 04.02.09, 13:09 zdrastvujtje :) bugalski rzucil wczoraj w trojce, ze pewien pisarz rosyjski, ktory popelnil samobojstwo, powiedzial: "zycie polega na tym, ze sie rano wklada buty, a wieczorem zdejmuje buty". o kim konkretnie mowa, szto? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj