Dodaj do ulubionych

pisarz-samobojca

04.02.09, 13:09
zdrastvujtje :)

bugalski rzucil wczoraj w trojce, ze pewien pisarz rosyjski, ktory popelnil
samobojstwo, powiedzial:

"zycie polega na tym, ze sie rano wklada buty, a wieczorem zdejmuje buty".

o kim konkretnie mowa, szto?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka