Dodaj do ulubionych

Ogromny problem - błagam o POMOC!!!!

19.02.12, 21:47
Oto mój kosmogram: vlep.pl/wp0vjg.gif
Za niedługo staję przed wyborem kierunku studiów. Ogólnie mam dobre perspektywy i mam sporo kierunków do wyboru. Zastanawiam się między medycyną, a fizyką jądrową. Chciałbym się dowiedzieć, czy mój kosmogram pozwala stwierdzić to, czy te kierunki są dla mnie odpowiednie i czy natrafię na jakieś przeszkody związane z moim wyborem. Jakie posiadam predyspozycje oraz anomalie w kosmogramie? Chciałbym zapytać także o dzieci i rodzinę, oraz sytuację materialną. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ wg. własnej opinii analizę robię zbyt powierzchownie. Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
  • revived Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 23.02.12, 15:17
   Witam.

   Pomijając całokształt działalności Hrabiego Wrońskiego i to co wielu o nim uważa.Zwraca on wnikliwą uwagę na położenie planet w stopniach nazwijmy to szczególnie newralgicznych.Są to 0,15,30 stopnie zodiaku.15 stopień to tzw"stopień wyboru"Zwróć uwagę na położenie Merkurego w horoskopie.W 15st.Bliźniąt w domu dziewiątym.Można pokrótce przyjąć,iż podejmowanie samodzielnych,niezależnych decyzji min.w poruszonej kwestii stanowi jedno z najważniejszych wyzwań życiowych,z którymi powineneś,a nawet musisz się zmierzyć.Mówiąc przewrotnie takie położenie Merkurego nakłada na Ciebie przymus używania własnej i przede wszystkim wolnej woli.Tam gdzie wielu podjęłoby decyzję bez zbędnych wahań w odróżnieniu od Ciebie,ogarnia Cię niezdecydowanie i zastanowienie prowadzące do coraz większych trudności w dokonaniu wyboru.Hrabia Wroński określa Merkurego znajdującego się w tym stopniu jako"nieszczęście z powodu nadmiaru mądrości"Decyzję musisz podjąć samodzielnie bez nadmiernego uwzględniania opinii osób postronnych.
  • piekna183 Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 15.03.12, 18:03
   Hej. Jeśli chcesz wiedzieć co Cię czeka niebawem wejdź na bralloso.com i zobacz, ja co dziennie wchodzę :) pozdrawiam
  • malamimi87 Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 19.03.12, 10:45
   Myślę, że ta stronka przyjdzie Ci z odpowiedzią.
   bralloso.com
   Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam,
   Mimi
   • jasmina.0 Re: Rzeczywiście "świetnie"! 21.03.12, 21:25
    Szkoda słów. Ktoś to czyta? Te "rewelacje" z tej strony?
  • jasmina.0 Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 21.03.12, 22:02
   dawidwszafie napisał:

   > Oto mój kosmogram: vlep.pl/wp0vjg.gif
   > Za niedługo staję przed wyborem kierunku studiów. Ogólnie mam dobre perspektywy
   > i mam sporo kierunków do wyboru. Zastanawiam się między medycyną, a fizyką jąd
   > rową. Chciałbym się dowiedzieć, czy mój kosmogram pozwala stwierdzić to, czy te
   > kierunki są dla mnie odpowiednie i czy natrafię na jakieś przeszkody związane
   > z moim wyborem. Jakie posiadam predyspozycje oraz anomalie w kosmogramie? Chcia
   > łbym zapytać także o dzieci i rodzinę, oraz sytuację materialną. Bardzo proszę
   > o pomoc, ponieważ wg. własnej opinii analizę robię zbyt powierzchownie. Z góry
   > dziękuję.
   ---------------------------------------
   Przede wszystkim decyzji tu za Ciebie nikt nie podejmie. Musisz to zrobic sam.

   Wydaje mi sie, że to bardziej horoskop fizyka jądrowego niż lekarza. Saturn w 6 domu moze dawać pewną systematyczność jakże ważną podczas naukowych badań. Moze tez dawac pewne przeszkody w pracy ale kto ich nie ma. Przy tym jest on władcą IV domu gdzie znajduje się koniunkcja Nep/Uran. Neptun jest władcą Saturna poprzez znak Ryb. Uran we własnym znaku - nowoczesna nauka i technologie. W koniunkcji z Neptunem może dać łatwość wychodzenia poza utarte schematy, co jest przeciez bardzo ważne np. w wynalazczości. Powiązanie poprzez aspekt z Plutonem w Skorpionie wskazywało by też na fizykę.
   W medycynie (leczenie ludzi, dzieci) przeszkadzać może opozycja "zranionego" Plutonem Księżyca do Słońca (uczucia/ego).
   Powiem tak:
   Widzę to jako horoskop fizyka ale w sumie medycyna jest niewykluczona. Można połączyć obydwa zainteresowania wszak medycyna w dzisiejszej dobie korzysta z dokonań fizyki jądrowej. Biologia molekularna, fizyka jądrowa, nowe technologie i materiały, są podstawą nowoczesnej medycyny. Czyli działanie fizyki jadrowej dla dobra rozwoju medycyny.

   Poza powyższym dlaczego nie umiesz podjąć decyzji mając powiązania Plutona z Księzycem i Słońcem? Przy tych aspektach powinieneś miec dobry wgląd w siebie i wiedzieć czego chcesz.
   Nie można tu mowic o anomaliach (podoba mi sie Twój horoskop) - masz napięciowy T kwadrat, w którym biorą udział obydwa światła, ale wielu wielkich ludzi miało lub ma takie aspekty w swoich horoskopach. T kwadrat nie rozleniwia tylko pcha do przodu..

   To tak krótko. A co Ciebie bardziej interesuje? czy wiesz co TY chciałbyś w życiu robić? Czy to zimne kalkulacje, czy pasja?
   • dawidwszafie Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 21.03.12, 22:34
    Po pierwsze wiem, że chciałbym podróżować po świecie, a na pewno nie chciałbym mieszkać w Polsce, myślę coś o północy Europy, np. Norwegia. Interesuję się biologią i sprawia mi to przyjemność, prowadzę pracę badawczą w tym roku do olimpiady. Ciekawa jest także dla mnie chemia i fizyka, czyli wszystko co pozwala mi zrozumieć otaczający mnie świat, w sposób analityczny. Ciekawe w moim przypadku jest to, że w zależności od nastroju i natchnienia patrzę zimnym, analitycznym okiem na świat, lub nagle poszukuję głębszej wartości życia uciekając w świat numerologii, astrologii i duchowej mądrości. Moim marzeniem nie są pieniądze, wielki dom, samochód, kariera, a pragnienie zagłębiania coraz większej wiedzy. Medycynę uznaję jako wyzwanie, ponieważ są to trudne studia wymagające poświęcenia, ciężkiej pracy i wyrzeczeń, ale z drugiej strony nie chciałbym spędzić całego życia na operowaniu ludzi (neurochirurgia), tylko pragnę też czasu dla siebie i rodziny. W zasadzie nawet sam sobie byłem w stanie odpowiedzieć na pytanie, że wolałbym życia bardziej spokojnego. W ostatnim czasie nawet doszedłem do wniosku, że fizyka i chemia nie ciekawią mnie, aż tak bardzo, bo głównie poświęcam się zagłębianiu tajników biologii. Dlatego też myślę nad biotechnologią. Myślę, że będzie dobrze, którą drogą bym nie poszedł to raczej będę zadowolony, a każdy cel można zmienić
    • jasmina.0 Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 22.03.12, 23:50
     dawidwszafie napisał:

     > Po pierwsze wiem, że chciałbym podróżować po świecie, a na pewno nie chciałbym
     > mieszkać w Polsce, myślę coś o północy Europy, np. Norwegia. Interesuję się bio
     > logią i sprawia mi to przyjemność, prowadzę pracę badawczą w tym roku do olimpi
     > ady. Ciekawa jest także dla mnie chemia i fizyka, czyli wszystko co pozwala mi
     > zrozumieć otaczający mnie świat, w sposób analityczny. Ciekawe w moim przypadku
     > jest to, że w zależności od nastroju i natchnienia patrzę zimnym, analitycznym
     > okiem na świat, lub nagle poszukuję głębszej wartości życia uciekając w świat
     > numerologii, astrologii i duchowej mądrości.
     ------------------------
     O tym własnie napisałam - Słonce w Byku pcha Cie trochę do sabarytyzmu a plutoniczny Księżyc w Strzelcu w marzenia o podróżach (w opozycji do tegoż Slonca).

     Moim marzeniem nie są pieniądze, wielki dom, samochód, kariera, a pragnienie zagłębiania coraz większej wiedzy. Medycynę uznaję jako wyzwanie, ponieważ są to trudne studia wymagające poświęcenia, ciężkiej pracy i wyrzeczeń, ale z drugiej strony nie chciałbym spędzić całego życia na operowaniu ludzi (neurochirurgia), tylko pragnę też czasu dla siebie i rodziny.
     ------------------------
     Tego podrózowania to ja tu za bardzo nie widze. Raczej własnie cięzka pracę ale z sukcesem.
     Tak to juz jest w zyciu, ze nie mozna miec wszystkiego - coś trzeba zawsze poswięcić albo kariere albo trodzinę ( to nie to, ze w ogole jej nie zakładac, chociaz i tak sie zdarza ale w jakimś sensie poswiecenie jest np. dlugie godziny pracy i nie ma Cie w domu).

     W zasadzie nawet sam sobie byłem w stanie odpowiedzieć na pytanie, że wolałbym życia bardziej spokojnego. W ostatnim czasie nawet doszedłem do wniosku, że fizyka i chemia nie ciekawią mnie, aż tak bardzo, bo głównie poświęcam się zagłębianiu tajników biologii. Dlatego też myślę nad biotechnologią. Myślę, że będzie dobrze, którą drogą bym nie poszedł to raczej będę zadowolony, a każdy cel można zmienić.
     --------------------------
     Jesli sie często zmienia cele to do zadnego sie nie dochodzi.
     Myslę, ze jestes bardzo zdolnym człowiekiem, interesuje Cie wiele aspektow zycia i nauki i stąd te rozterki bo chciałbyś wszystko a tak się nie da. czasem to tak trudny wybor, ze nie dochodzi sie w koncu do niczego mając w gruncie rzeczy ogromna wiedzę.

     Biotechnologia tez wpisuje sie w twoj horoskop. w każdym razie coś co związane jest z rozwojem technologii jaka by ona nie byla.
     Widać, że jestes człowiekiem, który latwo nie odpuści, a tylko tacy mogą coś wnieść do rozwoju nauki.

     Rada: przestać mysleć co będzie za ileś tam lat, o rodzinie, domu, wolnym czasie, samochodzie również ( to za wcześnie). Skupić się na studiach, na tym co Cię najbardziej pociaga i intersuje, a jak przyjdą sukcesy to przyjdą za nimi i pieniądze i inne dobra a może i slawa.
     • dawidwszafie Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 24.03.12, 10:13
      Bardzo dziękuję za liczne instrukcje.
      Zastanawia mnie również fakt, czy istnieje tendencja w przyszłości do poszukiwania duchowych wrażeń? Jestem ciekawy, czy nadal będzie przewijać się u mnie zainteresowanie sferą duchową poprzez astrologię, numerologię? Czy mój kosmogram wskazuje także na jakieś nagłe, gwałtowne (katastroficzne) wydarzenia?
  • oko1wita Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 22.03.12, 16:26
   Kosmogram w cale nie jest taki zły. Czeka Cię na prawdę dobra przyszłość. Życzę powodzenia i wytrwałości
   • dawidwszafie Re: Ogromny problem - błagam o POMOC!!!! 08.06.12, 20:50
    Podjąłem jedną z pierwszych decyzji: co i gdzie chcę studiować.
    Wybrałem politechnikę, bo według mnie łatwiej znaleść po niej pracę.

    Ciekawy kierunek to Automatyka i Robotyka.
    Ze specjalizacją: biorobotyka.

    Kierunek ciekawy bo jest to połączenie wielu moich pasji:
    biologia, ale również informatyka, fizyka, matematyka.

    W celu zapewnienia sobie pewnego miejsca na uczelni zamierzam zdawać rozszerzony angielski (na podstawowym też bym się dostał, ale to jednak ryzyko).

    Co sądzicie o takim kierunku?
    A przede wszystkim (w nawiązaniu do ostatniej wypowiedzi) co rozumiecie przez naprawdę dobrą przyszłość?


Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka