01.02.03, 22:31
Wziąć trochę tego, no, tego - wiadomo.
Posiekać. Podlać. Udusić.
Zaprosić.
Czas spędzić.
Wyleczyć.
I od nowa.
:-)

To tak a propos sera i pasztetu.
Zgłodniałam.

Marta
Obserwuj wątek
    • glupek_lesny Re: Kulinaria 02.02.03, 21:30
      I wsadzic na trzy zdrowaski do pieca...
    • glupka_lesna Re: Kulinaria 05.02.03, 10:15
      empeka napisała:

      > Wziąć trochę tego, no, tego - wiadomo.

      no wlasnie, z tym najwiekszy chyba mam problem. zawsze mi sie to i owo gdzies
      chowa czy ucieka. krnabrne takie i nieuzyte :(

      glupka
      • glupki_lesne Re: Kulinaria nt 02.03.05, 10:33

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka