empeka 01.02.03, 22:31 Wziąć trochę tego, no, tego - wiadomo. Posiekać. Podlać. Udusić. Zaprosić. Czas spędzić. Wyleczyć. I od nowa. :-) To tak a propos sera i pasztetu. Zgłodniałam. Marta Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
glupka_lesna Re: Kulinaria 05.02.03, 10:15 empeka napisała: > Wziąć trochę tego, no, tego - wiadomo. no wlasnie, z tym najwiekszy chyba mam problem. zawsze mi sie to i owo gdzies chowa czy ucieka. krnabrne takie i nieuzyte :( glupka Odpowiedz Link