Dodaj do ulubionych

Ś m i e c h

28.04.06, 11:27
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=40948193
Obserwuj wątek
    • kaliszanin2 Czy kaliscy maturzyści piszą lepsze wypracowania? 28.04.06, 11:33
      • marti_b Re: Czy kaliscy maturzyści piszą lepsze wypracowa 28.04.06, 11:39
        to nie jest wypracowanie maturalne tylko test 3 klas gimnazjum
    • mlodykalisz Re: Ś m i e c h 28.04.06, 13:42
      ołłłłł fuck....

      kaliszanin-> to była praca uczennicy 3 klasy ale gimnazjum.. nie maturzystki
      (całe szczeście)
      • ksiestwokaliskie Re: Ś m i e c h 28.04.06, 13:45
        ale to i tak pokazuje upośledzenie umysłowe nastolatków.
    • mlodykalisz Re: Ś m i e c h 28.04.06, 13:47
      i to w pięknym Olsztynie:(
    • michal714 Re: Ś m i e c h 28.04.06, 20:11
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=41019449
    • mlodykalisz Re: Ś m i e c h 28.04.06, 20:22
      eeee to wypracowanie to była podpucha raczej...
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=73&w=40949712&a=40949712
    • mlodykalisz Re: Ś m i e c h 28.04.06, 20:29
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=57&w=40940621&a=40940621
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka