marti_b 28.04.06, 11:27 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=40948193 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marti_b Re: Czy kaliscy maturzyści piszą lepsze wypracowa 28.04.06, 11:39 to nie jest wypracowanie maturalne tylko test 3 klas gimnazjum Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ś m i e c h 28.04.06, 13:42 ołłłłł fuck.... kaliszanin-> to była praca uczennicy 3 klasy ale gimnazjum.. nie maturzystki (całe szczeście) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Ś m i e c h 28.04.06, 13:45 ale to i tak pokazuje upośledzenie umysłowe nastolatków. Odpowiedz Link Zgłoś
michal714 Re: Ś m i e c h 28.04.06, 20:11 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=41019449 Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ś m i e c h 28.04.06, 20:22 eeee to wypracowanie to była podpucha raczej... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=73&w=40949712&a=40949712 Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ś m i e c h 28.04.06, 20:29 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=57&w=40940621&a=40940621 Odpowiedz Link Zgłoś