maria88 Re: ładny numerek 08.03.16, 11:38 No i jest. 144660...upolowałam święteczny numerek.... Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 08.03.16, 11:48 oooooooooo,GRATULACJE Maria dzis szczesciara przy swiecie kobiecosci dla Hakusia tez torcik,coby slinotoku nie dostal, jak pani swoj torcik bedzie zajadac Odpowiedz Link
maria88 Re: Mario 08.03.16, 18:13 Dziękuję za smakowitości. Naprawdę z Waszych poczęstunków mozna dostać ślinotoku. Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: Mario 09.03.16, 07:54 *maria88, faktycznie, jak SLO-mianka sugeruje, sproboj zagrac w jakas gre. Gratuluje trafionego numerka. Odpowiedz Link
kendo Re: Mario 09.03.16, 08:54 zawsze wiele radosc z trafionych numerkow, a zwlaszcza,ze Maria chyba pierwszy raz trafila na Vistuli.. polecam za Slomianka rowniez zagrac w jaks gre, bo ten co nie gra,nie wygrywa zycze pieknej wygranej za pierwszym razem Odpowiedz Link
slo-miana Re: ładny numerek 09.03.16, 12:53 akurat jest kumulacja wiec warto probowac. może sama nadam jakiegoś lota, mimo,ze w grach to nie mam szczęścia, za tow milosci mam może to nawet lepiej?D mowia,ze pieniądze szczęścia nie daja,ale milosc daje obfitość wiec jestem bogata Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 09.03.16, 19:37 *Slomko, ladnie napisalam, miec milosc-czlek jest najbogatszy- a pieniadze?? roznie to z nimi bywa,kidy ich zbywa i z nudow juz nie wiadomo co i gdzie zrobic/zakupic.. grajcie dziewczyny-zycze wygranej. Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładny numerek 16 000 09.09.17, 10:25 *Kendo to Tobie chyba wpadl taki ogromny numer 16 000. gratuluje. Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 16 000 09.09.17, 11:14 lusia_janusia napisała: > *Kendo to Tobie chyba wpadl taki ogromny numer > 16 000. gratuluje. > > no wlasnie teraz zauwazylam, wrociwszy od piesuchow,.. w nagrode dla siebie pojem dzis mase slodkosci a ze sobota to dobrze, DZIEKUJE fORUMKI ZA UDZIAL W KLIKACH INACZEJ NIE BYLO BY TEGO NUMERKA Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładny numerek 16 000 09.09.17, 19:49 *Kendo, cala przyjemnosc po mojej stronie. Ja tez pojem slodkosci, upieklam sobie äpplkaka i juz zaliczylam z lodem i vali såsem - pychota. Odpowiedz Link
xystos Re: ładny numerek 16 000 10.09.17, 06:31 noo właśnie czego tekst dotyczy?numerka czy też słodkości? Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 16 000 10.09.17, 08:59 xystos napisał: > > noo właśnie czego tekst dotyczy?numerka czy też > słodkości? > tegi ,i tego Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 161 000 07.10.17, 09:08 alez szczescie mnie z rana spotkalo, zalapalam sie na sliczny numerek, DZIEKUJE WAM ZA UDZIAL ROWNIEZ, BO INACZEJ NIE KRECIL BY SIE LICZNIK Odpowiedz Link
jaga_22 Re: ładny numerek 161 000 07.10.17, 10:13 Gratuluję,ja mało kiedy spoglądam na licznik. Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 161 000 08.10.17, 09:43 jaga_22 napisała: > Gratuluję,ja mało kiedy spoglądam na licznik. > dziekuje tez nie zawsze sledze licznik, ale wtedy "rzucilam slepiem na cyferki".. Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładny numerek 161 000 08.10.17, 10:41 *Kendo, gratuluje za numerek. www.gify.net/data/media/411/praca-i-zawod-ruchomy-obrazek-0045.gif Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 166 000 22.03.18, 09:50 *Lusia znowu wyklikalas ladny numerek, GRATIS JAKOS TRZEBA TO UCZCIC Z TORTEM JAIKMS?? Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładny numerek 166 000 22.03.18, 10:02 *Keno, dziekuje, wlasnie takich smakow domaga sie moje podniebienie ostatnio. Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 166888 22.04.18, 10:30 ooooo??,teraz spojzalam.. dzieki Pia za aktywnosc.. jak rowniez calej Zalodze... Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 17 17 17 01.10.18, 18:38 jednoczesnie Pia i Jaga wklikaly sie o 17:50w te cyferki, Gratulacje dla Pan. Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładny numerek 17 17 17 02.10.18, 08:40 Jaga, Pia, gratuluje aktywnosci w klikaniu. Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 17 17 17 02.10.18, 09:05 lusia_janusia napisała: > Jaga, Pia, > > gratuluje aktywnosci w klikaniu. > > dzieki Lusia za poczestunek dla Naszych Forumek, dziekuje Wszystkim za bycie na Vistuli. Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 171 845 08.10.18, 08:57 845 mam ta koncowke mimo , ze sa robione wpisy to cyfry sie nie zmieniaja, jaki u Was widac licznik??? Odpowiedz Link
pia.ed Re: ładny numerek 171 845 08.10.18, 10:35 kendo napisała: > 845 mam ta koncowke mimo , ze sa robione wpisy to cyfry sie nie zmieniaja, > jaki u Was widac licznik??? > > Rzeczywiscie z licznikiem nie jest w porzadku, bo wczoraj na innym Forum przeczytalam niezrozumialy dla mnie wpis, a dotyczyl wlasnie jakiejs liczby i ze czegos brakuje ... Teraz rozjasnilo mi sie w glowie. . . Odpowiedz Link
jaga_22 Re: ładny numerek 171 845 08.10.18, 11:05 To ja dopiszę się,bo dalej jest końcówka 845. No ale jak ma się zmieniać,jak nikt nie pisze. Zaraz zobaczymy. Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładny numerek 171 845 08.10.18, 11:31 Zrobilam juz kilka wpisow i licznik stoi w miejscu. Odpowiedz Link
jaga_22 Re: ładny numerek 171 845 08.10.18, 11:36 Nie tylko u Ciebie Lusiu licznik stoi.Tak jest od paru dni. Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 171 845-849 09.10.18, 10:27 wic nie ma znaczenia czy duzo sie pisalo czy malo, licznik stla w miescu, dzis zauwazylam,ze sie ruszyl co nieco, ale tylko pare wpisow, a gdzie reszta?? bylo 849 jak robilam ten wpis Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 171 850 09.10.18, 10:28 czyli licznik "zaskoczyl" a kto zwroci nam poprzednie numerki,??????????????? Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładny numerek 171 850 09.10.18, 11:01 Jak wpisywalam koncowka byla 856. Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 172 000 13.10.18, 08:52 *Xystos rankiem wklikal, dziekuje Wszystkim,ze jestecie i klikacie czestujcie sie deserkiem z hrbata po sniadaniu.. Odpowiedz Link
kendo Re: ładny numerek 173 000 25.11.18, 18:16 razem z Pia jednoczenie trafilysmy sliczna cyferke o godz.17:38 ja w atku "dziendoberku" Pia w "wiadomosciach" czestuje wszystkich zwijancem z kremem ananasowo.waniljowym Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładny numerek 173 000 25.01.20, 17:19 >> (177777) >> Dawno nie zagladalo sie na licznik, a tu takii nnnuuummmeeerrrrrr.............. Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 177 777 25.01.20, 17:45 lusia_janusia napisała: > >> (177777) >> > > Dawno nie zagladalo sie na licznik, a tu takii nnnuuummmeeerrrrrr.............. > > faktycznie slicznie sie patrzy na niego... Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 179 004 01.05.20, 12:42 *Lusia i tak z rospedu zaokraglilismy liczki a nawet i ciut wiecej.. Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 180 000 11.06.20, 14:00 Dziekuje Wam , i tak zaokraglilismy numerek, prosze na dwu kolorowy likier, o tej porze dnia pasuje,jako deser po obiedzie.. rolada z migldalami i dzemem truskawkowym,pasuje super Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładnny numerk 180 000 12.06.20, 08:44 Dziekuje Kendo, za likier umoczylam usta i poczulam smak, ciastka nie sprobowalam bo z laskowymi orzechami co wywoluje migrene. Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 180 000 12.06.20, 09:50 *LUsia, ale dobrze,ze likierem sie poczestowalas.. Odpowiedz Link
kallisto Re: ładnny numerk 180 000 17.06.20, 07:10 Mmm mm jakie smakowitosci mnie ominely, a to wszystko z powodu ograniczonego czasu. Wpadam jak burza, zostawiam swoje "trzy po trzy" i biegnę dalej. Od soboty czas trochę zwolni, w niedzielę pierwsza wycieczka, a potem spontan. Czuje smak likieru i roladki, na prawdę wysmienity😊 Kendus ile to już lat? Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 180 000 17.06.20, 12:45 *Kallisto, nawet nie umie sie doliczyc ilez to lat z soba sie znamy, milo sie poznalysmy i odzwiedzilysmy sie wzajemnie i dalej trwa ciepla znajomosc Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładnny numerk 180 800 29.07.20, 10:33 Taki dzisiaj ustrzelilam numerek 180 800 dzieki za Wasza wspolprace z przyjemnoscia , ciekawoscia zawsze lubie czytac co sie u Nas dzieje. Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 180 800 29.07.20, 17:56 oooooooooooooo, *Lusia, wielkie gratulacje i podziekowania za numerek, oraz podziekowania Vistulankom Alfredka/Jaga/Dorka/Kallisto/Maria bylo by moze wiecej na liczniku, gdyby wszystko sie ukladalo jak nalezy, a tu nieraz wszystko idzie nie tak ,jak by sie chiala, niemniej dziekuje wszystkim. Odpowiedz Link
kallisto Re: ładnny numerk 180 800 29.07.20, 19:16 Lusia szczesciara, gdyby tak prosto można było wygrać w totolotka 😊😊 Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 180 800 29.07.20, 19:53 o wlasnieeeee, przestalam grac, czasami kupie zdrapke, nieraz nic nie wydrapie,a nieraz wroci sie podwojnie... Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 182 000 02.10.20, 06:12 ooooooooo,i zaokraglilo sie numerkowo na Vistuli, dziekuje .... Odpowiedz Link
kendo Re: ładnny numerk 185 000 02.03.21, 13:24 ooooooooo,i zaokraglilo sie numerkowo na Vistuli, dziekuje .... prosze na wino polwytrawne.. Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: ładnny numerk 185 000 02.03.21, 14:25 Kendo, dzieku poczestuje sie wiecorem do poduszki zeby lepiej sie spalo?. hhhiii Odpowiedz Link
kendo Re:zblizamy sie do 200 000 31.10.22, 10:01 ciekawe kto sie "zalapie " na wklikanie 200 000 brakuje tylko 20 wpisow. Odpowiedz Link
kendo Re: 200 000 mamy--- 31.10.22, 19:56 Jagusia czy Maria trafila? dziekuje ,ze jestescie. czestujcie sie Odpowiedz Link
jaga_22 Re: 200 000 mamy--- 01.11.22, 08:39 Przeoczyłam ,już byłam w łóżeczku a kieliszek by się przydał,bo nie mogłam usnąć Odpowiedz Link
kallisto Re: 200 000 mamy--- 01.11.22, 08:53 A ja po kieliszeczku raczej nie spie. On nie rozkreca🤣🤣 Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: 200 000 mamy--- 01.11.22, 09:28 To przekroczylismy wspolnym klikaniem magiczna dwusetke, Milo rano zasiasc przed kompem i poczytac, pobywac razem w roznych naszych stronach, poogladac fotki ktore zamieszczamy, i poczytac o naszych codziennych poczynaniach. Do nastepnego klikania i okraglego duzego numerku wspolnie Nam zycze. Odpowiedz Link
kendo Re: 200 000 mamy--- 01.11.22, 09:42 doklanie Lusia, tak mam wlasnie na Vistuli, milo poklikac z milymi Forumkami, malo nas ale "trzymamy sie w kupie" oby tak dlaej bylo milo i przyjemnie Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: 200 200 mamy--- 09.11.22, 11:11 (200200) wklikalam taki numerek, przy Waszej pomocy klikaniem, moze wszystkie moje zamierzenia sie wykonaja pomysklnie na dzisiaj.? Odpowiedz Link
maria88 Re: 200 200 mamy--- 09.11.22, 11:36 Gratulacje LUSIU .Numerek piękny. Powinna być balanga!!! Nie umiem wkleić butelki z szampanem i dobrym ciachem, ale mam nadzieję że ktoś będzie częstować smakołykami. Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: 200 200 mamy--- 09.11.22, 12:38 Maria88, Jaga, dziekuje, wszyskim sie Nam nalezy taki poczestunek - dziekuje i zapraszam....... Chyba szampan z kulkami lodu i truskawka dla smaku, b.dobre polaczenie smaku, a z kulek czekoladowych rezygnuje, zeby nie wywolac migreny, bo chyba z orzechem laskowym?. Odpowiedz Link
kendo Re: 200 200 mamy--- 09.11.22, 16:48 ooooooooooooooo..cudniascie Lusia, dziekuje zreszta Wszystkie sie przyczynilysmy do tego pieknego numerka Jagusia stanela w poczestunku, uwielbiam wszystko z obrazka i sie czestuje... no nigdzie juz nie musze dzisiaj, wiec swietuje szmpanem.. Odpowiedz Link
kendo Re: 203 000 mamy--- 05.03.23, 10:05 no i mamy "okraglaczka" wraz z Maria wklikalysmy sie, DZIEKUE WAM ZE JESTESCIE I ZOSTANIE DALEJ I WPROWADZAJCIE SWOJE "JA" CZESTUJCIE SIE TORCIKIEM ORZECHOWYM Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: 203 000 mamy--- 05.03.23, 10:23 Torcik smaczny, po obiedzie sie poczestuje - dziekuje Kendo. Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: 210 000 sie wklikalo ....-- 30.10.23, 09:47 Zapraszam na torcika z tej wielkiej okazji - co wklikal sie numeraek 210 000, trudno by ustawic tyle swieczek, ale tradycja obiwiazuje. Dziekuje ze jestesmy tutaj razem. Odpowiedz Link
kendo Re: 210 000 sie wklikalo ....-- 30.10.23, 18:12 o faktycznie,ladny numerek nam wpadl, dziekuje,ze jestescie , dziekuje za torcika i szampana.. bedzie sie dobrze spalo po kieliszeczku.. Odpowiedz Link
kendo Re: 21 21 21 sie wklikalo ....-- 30.01.24, 20:09 przez Lusie,dziekuje WAm Vistulaneczki Kochane, ze jestescie i wnosicie "cegielki" do forum, Odpowiedz Link
kallisto Re: 21 21 21 sie wklikalo ....-- 30.01.24, 20:12 Gratulacje ! Ile to już lat? Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: 21 21 21 sie wklikalo ....-- 31.01.24, 11:28 O, nawet nie zwrocilam uwagi na numer, tutaj jest na (Vistuli) chwile taka odskocznia od rzeczywistosci, poczyta sie co nieco, tym bardziej ze to kraje nas dziela. Dziekuje rowniez, ze mam okazje z Wami wirtualnie porozmawiac. Odpowiedz Link
kendo Re: 217 217 sie wklikalo ....-- 16.09.24, 17:18 ladnie sie patrzy na taki numerek, dziekuje Wam,ze sie przyczyniacie do ich ladnosci.. Odpowiedz Link
kendo Re: 219 000 sie wklikalo ....-- 02.01.25, 10:07 ladnie sie patrzy na taki numerek, z NR,zakonczylismy wpisami nastepny tysieczny wpis, dziekuje Wam,ze sie przyczyniacie do ich ladnosci.. Odpowiedz Link
kendo Re: 220 000 sie wklikalo ....-- 28.02.25, 16:13 i stalo sie. wklikalam zaokraglony numerek 220 000 oczywiscie z Wasza pomoca nie dobrelybysmy do takiej cyferki, DZIEKUJE WAM ZE JESTESCIE . czestuje wirtualnie "torcikiem krolewskim" i szmapanem Odpowiedz Link
kendo Re: 220 220 sie wklikalo ....-- 13.03.25, 10:19 tez ladnie sie patrzy takie zestawienie cyferkow Odpowiedz Link
kendo Re: 222 222 sie wklikalo ....-- 19.07.25, 09:27 popatrzcie,jak ladnie cyferki sie poukladaly to dzieki Nam wszystkim tak sie stalo, dziekuje Wam ze jestescie i wnosicie "cegielki" na forum Odpowiedz Link
lusia_janusia Re: 222 222 sie wklikalo ....-- 19.07.25, 11:16 Kendo, faktycznie, mimo upalow znajdujemy czas aby sie przywitac i wymienic ew, uwagi???... dziekuje.... Odpowiedz Link