Dodaj do ulubionych

** M A R Z E C **

01.03.20, 06:21
"" w Marcu,jak w garncu ""

witam w nowym miesiacu,
niech bedzie mily dla Nas Wszystkich,
obfity w zdrowie...
--
*
Vistula
*
gram milosci ma wieksza wartosc niz tona luksusu
Obserwuj wątek
    • kendo Re: ** M A R Z E C ** 01.03.20, 06:24
      ciekawe jaka aura pogodowa nas obdarzy,
      zimy nie bylo ,
      kwiecie wiosenne juz pozakwitalo w naszej Krainie,

milych dni Marcowych Wszystkim zycze

--
      *
      Vistula
      *
      • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 01.03.20, 08:11
        Witam... dobrze,że już marzec,nie mogłam się doczekać.Pogoda do bani ni wiosna,ni zima.
        Czytałam,że teraz najlepsza pora na grypę.Oby nie,trzymajmy się zdrowo.
        Całą noc gwizdało,bo miałam lekko uchylone drzwi balkonowe i wcale dobrze mi się nie spało.
        Trzeba zabrać się do pracy,przygotować to i owo.Jak mogę spać,to akurat mi się nie chce wink
        Miłego początku marca.

https://bi.gazeta.pl/o/a/forum/116/4/116484.gif
        • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 01.03.20, 09:24
          Hej !!! ...........
          W przerwie miedzy gosciami,
          jestem wyspana mimo wszystko, caly dzien z Elsa mielismy
          wszycy przyjemne chwile, a ona tylko namierzala gdzie sie
          chce udac i podreptac trzymana pod paszkami, dzisiaj dalszy
          dzien powtorki, a wieczor juz tylko mam dla siebie.

Przyjemnego i zdrowego m-ca marca Nam zycze.

--
          Serce miej otwarte dla wszystkich,
          zaufaj niewielu
          W. Shakespeare
          • alfredka1 Re: ** M A R Z E C ** 01.03.20, 10:31
            Już lada moment bedzie prawdziwa WIOSNA ... przed oknem zakwitła forsycja a wierzbowe gałęzie przybrały kremowy odcień .
            Elizkę podtrzymujcie na zmianę by kręgosłupki nie bolały .

--
            https://www.gify.net/data/media/1559/wiosna-ruchomy-obrazek-0002.gif
            • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 02.03.20, 10:19
              Witajcie !!!...
              Zebym sie cieszyla z pogody to nie robie , bo sie rozpadalo,
              w kuchni mialam swiatla zaswiecone to nie zauwazylam
              ciemnicy za oknem a wybieralam sie teraz do sklepu.

Jaga, o przeziebienie latwo, a wystrzegac sie nowego wirusa, to
              nie przebywac w duzych skupisach ludzkich i dlatego chcialam
              z rana zalatwic sklepy gdzie nie ma duzo ludzi.

Alfredka, z Elsa robimny na zmiane trzymajac ja pod paszkami,
              ale sie tez szybko meczy, to przysiada na podlodze, a w koncu
              wyladowala u maym na kolanach i pol godziny odpoczywala jak
              betka.

Zycze Nam slonca w sercach, bo na pogode sloneczna nie ma co
              liczyc i duzo zdrowka.

--
              zaufaj niewielu
              W. Shakespeare
              • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 02.03.20, 13:51
                Nie trzymajcie Elsy długo na nóżkach,bo kosteczki jeszcze słabiutkie.
                Najlepiej jak dziecko samo złapie się i podnosi .Tyle drepcze na ile ma siły.

www.terapia-ndt.waw.pl/chodzenie.php
                • kendo Re: ** M A R Z E C ** 02.03.20, 16:54
                  witajcie poniedzialkowo,
                  wlalo do poludnia
                  teraz slonce swieci,niemal bez wiaru dis.

milego wieczoru

--
                  *
                  Vistula
                  *
                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 03.03.20, 09:49
                    dzis wtorek i wzglednie za oknem
                    choc tylko +3 stopnie ale bez wiatru,
                    sloneczko moze wystawi jakas lapke,

milego dzionka Wsiem.

--
                    *
                    Vistula
                    *
                    • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 03.03.20, 10:34
                      Hej !!! ...................
                      Ponuro za oknem, troche planow mam, nie wiem
                      czy bedzie mi sie chcialo chciec.
                      Ew. jakis obiad dzisiaj sklece, zeby bylo na 2 dni.

Jaga, dziekuje za tipsy, pokaze je corce, ale musze jej tlumaczyc,
                      bo dlugo jej schodzi zanim sobie sama przetlumaczy,
                      Elsa sama sobie reguluje ile chce chodzic i widzimy
                      same ze jeszcze jest za slaba, ale co dzien po troszke probuje.

Przyjemnego wtorku Nam zycze.

--
                      zaufaj niewielu
                      W. Shakespeare
                      • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 03.03.20, 12:56
                        Witam... dzień szary nieciekawy.Ważne,że już jestem w domku.
                        Tak mi się nie chce wstawać z rana,ale co robić.Więcej chyba nie będę się pisała na rehabilitacje,
                        bo nie widzę najmniejszej poprawy.Jutro jeszcze muszę zaliczyć reumatologa.
                        Kiedy Elsa sama zacznie chodzić,to wszędzie będzie jej pełno,a oczy trzeba mieć naokoło głowy.
                        Dobrego dnia Wszystkim.
                        Wydawało się,że będzie słoneczko wink
                        • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 03.03.20, 20:13
                          Jaga dokladnie, teraz tez sie zwraca duza uwage z zabawkami
                          jak sie bawi, niby wszystkie ma bezpieczne dla maluszkow, ale
                          sie obserwuje, bo wszystko wklada do buzi i sprawdza organoleptycznie.

Deszczu nigdy za wiele i znowu pada,
                          Przyjemnego wieczoru Nam zycze
                          i spokojnej przespanej nocy.

--
                          zaufaj niewielu
                          W. Shakespeare
                          • kendo Re: ** M A R Z E C ** 04.03.20, 08:27
                            witajcie marcowo,
                            typowa pogoda dla tego miesiaca,
                            przestalo padac i chyba sloneczko zacznie sie wychylac zza chmor,

*Jagus,
                            moze za pare dni poczujesz jakis rezultat z rehabilitacji,bo nie ma nic od razu,to nie tableteczka,ze za pol godziny daje rezultat-zdrowka zycze,

*Lusia
                            tez obiad mam zrobiony na dzis
                            a na podwieczorek racuchy..

milego dzionka zycze

--
                            *
                            Vistula
                            *
                              • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 04.03.20, 11:41
                                Witam... już wróciłam,zaliczyłam też reumatologa,znowu mi zwiększyła dawkę.
                                Szybko zleciało,jeszcze 2 dni i koniec jeżdżenia w tłoku.Najgorszy termin wybrałam,ale skąd mogłam wiedzieć na jesieni,że dopadnie nas zaraza sad
                                Lusiu,nie bądź taka zaborcza i daj trochę pobawić się drugiej babci z Elsą wink
                                Życzę dobrego dnia,bo miły to na pewno będzie.
                                • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 06.03.20, 08:47
                                  Witajcie !!! .....
                                  Wczoraj mialysmy z Kendo maraton,
                                  pierw jej badanie, a pozniej pojechalysmy pohandlowac jak zwykle,
                                  spotkalysmy sie ze starymi znajomymi na luch, i w drodze powrotnej
                                  spotkalysmy nastepnych i zaliczylysmy jeszcze deser w innym miejcu,
                                  w domu bylam wypompowana z energi, ale za to zakupy sie nam udaly.

Jaga, mam naadzieje, ze te rehabilitacje troche chociaz pomoga,
                                  zauwazysz chyba po kilkunatu dniach, a profilaktycznie to pewnie popijasz
                                  herbatki z cytryna i miodem przeciw roznym wirusom, zeby sie przed nimi obronic?

Jaga, Elsa musi sie przyzwyczaic do osob zeby nie plakala, kilka razy
                                  trzeba sie z nia pobawic i na krotko trzymac na rekach, bo zaraz
                                  glowe odwraca i szuka mamy.

Dzisiaj za oknem wyglada slonecznie, ale ludzie w kapturach na glowach,
                                  tzn, ze wieje zimnym jak zwykle.
                                  Ogarne troche pokoje bo jutro znowu Elsa mnie odwiedzi.

Przyjemnego i slonecznego w zdrowiu piatku Nam zycze.

--
                                  zaufaj niewielu
                                  W. Shakespeare
                                  • alfredka1 Re: ** M A R Z E C ** 06.03.20, 10:34
                                    Bardzo miły dzień miałyście .... bo przecież kontakty z ludźmi wyzwalają w nas /prawie zawszesmile)/ spokój, uczucie przynależności do społeczeństwa co często wystepuje u osób samotnych ......
                                    Pogoda byle jaka, tez wietrzna ale nie pada.
                                    Przejrzałam tylko nagłówki w Gazecie i szybko zamknęłam - tyle niesamowitych wiadomości, zwłaszcza dot. stosunków międzyludzkich,że aż się wierzyć nie chce ale jest!
                                    Pozdrawiamy smile

--
                                    https://www.gify.net/data/media/1559/wiosna-ruchomy-obrazek-0002.gif
                                    • kendo Re: ** M A R Z E C ** 06.03.20, 10:54
                                      witajcieeeeeeeeeeee,

no tak wczoraj bylam "zalatana"
                                      ale dzionek udany byl mimo wszystko,

*Alfredko,
                                      masza racje,
                                      czlek sie zupelnie lepiej czuje,jak sie spotka ze swymi dobrymi znajomymi,
                                      wczoraj "naladowalysmy sie dobrymi fluidami",
                                      starczy na jakis czas...

*Lusia
                                      tez znalazlam sobie zajecie-o tym w watku co dzisiaj..

milego zakonczenia tygodnia i udanych planow.

--
                                      *
                                      Vistula
                                      *
                                      • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 06.03.20, 13:28
                                        Witajcie... szybko dzień leci.Rano było nawet słonko,ale poszło i nie wróciło.
                                        Wietrznie i zimno mimo 5st.
                                        Nasz Mikołaj długo się bał obcych.Nawet nas się bał,bo nie często córka nas odwiedzała.
                                        Spojrzenie i buźka do płaczu.Najgorzej było na początku przywitania,potem się uspokajał.
                                        Kendo,a u jakiego byłaś lekarza? kontrola,czy coś nowego niespodziewanego?
                                        No to ładnie wczoraj spędziłyście czas.
                                        A ja się zabieram za prasowanie zasłon,wczoraj poprałam.córka wróci z pracy to powiesi,
                                        ja rąk nie podniosę.Cieszę się,że wreszcie pośpię sobie z rana big_grin
                                        Miłego popołudnia.
                                        • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 07.03.20, 10:44
                                          Witajcie !!! ....
                                          To prawd Jaga, dzici male maja rozne swoje wrodzone
                                          zachowania, z ktorych wyrastaja na pozytywy.

Alfredka, teraz strach gdzies wychodzic w wieksze skupiska ludzi,
                                          w radiu i gazetach temat "corona virus", ludzie wracaja z zimowych
                                          urlopow i rozsiewaja zaraze, bo co dzien przybywa zarazonych.

Juz sie obrobilam, mam pol obiadu, ktorego dokoncze
                                          przed konsumpcja, spotkanie z kolegowna tylko tak na
                                          jedna herbate przyjdzie, a jutro Elsa sie zjawia, wiec
                                          niedziele mam wypelniona.

Przyjemnego weekendu Nam zycze.

--
                                          zaufaj niewielu
                                          W. Shakespeare
                                          • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 07.03.20, 11:38
                                            Witajcie...
                                            Trochę ładniej jak wczoraj,słonko ledwo przebija się przez chmurki.
                                            Dziś sobie nagrodziłam wszystkie ranne wstawania ,nic mnie nie goni.
                                            Jakieś zajęcie sobie znajdę,na razie luz.
                                            Lusiu,to masz środy i niedziele zajęte dla wnusi? a przy okazji spotkania rodzinne.
                                            Miłego dnia
                                            • kendo Re: ** M A R Z E C ** 07.03.20, 16:04
                                              witajcie popoludniowo,
                                              ""przy sobocie po robocie"..

*Jagus,
                                              narzekalam na serducho,
                                              wiec rodzinny lekarz dal skierowanie do kardiologa a ten na USG serca wola niemal co trzy miesiace,
                                              nie wiedza czy dac tabletki na "migotanie przedsionkw"
                                              czy czekac,moze sie wszystko uspokoii,
                                              biora moja "sytuacje rodzinna" z 2019 roku,bo wtedy sie wszystko zaczelo..

sloneczko mamy dzis,

milego weekendu,
                                              jutro niedziela i wolne od komputera czyli laptopa..

--
                                              *
                                              Vistula
                                              *
                                              • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 07.03.20, 17:47
                                                No tak,jeżeli to się zaczęło wtedy,to serduszko mogło zastrajkować.Jeżeli tak mówią lekarze,
                                                to pewnie mają rację,że może się uspokoi.Żeby tylko kłopotów nie było i zmartwień,
                                                dużo odpoczynku i nie forsować się.
                                                Nic dziś nie robiłam,nawet obiadu nie gotowałam,tylko klecę mały serniczek na zimno.
                                                Nic mi się dziś nie chce,zjedliśmy zamówioną pizzę wink
                                                Ja już dziś dostałam kwiaty od syna.

• lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 09.03.20, 05:21
                                                    Witajcie !!! .....
                                                    Jaga piekne kwiatki dostalas od syna, mnie tulipany uczulaja.
                                                    Wczoraj bylam po miescie na spacerze i tez dostalam 1 gozdzika
                                                    od mlodzienca , ktory obdzielal napotkane panie gozdzikiem od komuny.

Dzisiaj jakis obiad sklece z tego co zostalo po niedzielnym obiedzie
                                                    i zajme sie jakims zajeciem?.

Przyjemnego tygodnia Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 09.03.20, 08:54
                                                    witajcie poniedzialkowo,

chcialam zmienic zdjecie na czolowce
                                                    nic nie wyszlo i sie wszytko pokickalo,
                                                    musialam dzieciea poprosic o ponowne ustawienia w laptopie"

slonecznie,
                                                    ale cos na szybach widac wielkie krople deszczu,
                                                    moze tylko przelotnie bedzie..

milego dnia i calego tygodnia

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 09.03.20, 09:27
                                                    Witam.... dziś to ja mam słoneczko,ale z rana było minus 2st.
                                                    Myślę Kendo,że nie tego linka wkleiłaś. Musi być na początku [url=https:// i na końcu też [/url]
                                                    Coś malutki ten kwiatek,zaznacz 500
                                                    Miłego dnia

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5992d1bd3029.jpg
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 10.03.20, 18:39
                                                    Witam wieczornie !!! ...
                                                    Dopiero usiadlam, chodzilam po sklepach i szukalam jedzenia do Elsy, ludzie
                                                    szaleja wykupuja wszystko co moze postac dluzej w zwiazku z wirusem,
                                                    udalo mi sie kupic mleko w proszku ktore pije i kaszke, corka zadowolona.

W sklepie sie natknelam na karton gdzie byly juz skompletowane;
                                                    papryki 3 kolory i rodzaje, pomidory, pietruszka i buraczki, to kupilam
                                                    bo bylo b.tanie, zjadlam obiad i zaprzeglam sie do roboty zeby
                                                    warzywka przerobic, w tej chwili smazy sie ketchyp mojego wlasnego'
                                                    przepisu pokrojony w kosteczke, gdzie pozniej go dodaje do
                                                    roznie przygotowanego mieskowego obiadu.

Przyjemnego wieczoru Nam zycze i spokojnej nocy.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 10.03.20, 20:38
                                                    hej Lusia
                                                    i nieobecne Panie

no Ty po sklepach,
                                                    a ja po urzedach w sprawach Tesciowej,
                                                    ledwo obiad zrobilam i na "druciana kawiarenke poszlam"
                                                    troche odreagowalam tam
                                                    jjuz po kolacji i zaraz chyba legne w alkowie,bo padam,

przyjemnego wieczoru Wsiem

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 11.03.20, 15:38
                                                    Hej !!! .....
                                                    Kendo, nie ma lekko, zeby gorzej nie bylo,
                                                    Ja dzisiaj juz tez po przebiezce, 6000 krokow nabilam,
                                                    Teraz zarobilam ciasto na pierogi odpoczywa i beda "ruskie".
                                                    Jutro ma przyjechac Elsa, to tam jej posmakowac chociaz farszu,
                                                    a mama pewnie sobie poje.

Sloneczko przyswieca ale wieje zimnym porywistym witrem,
                                                    jutro ma byc to samo w pogodzie.

Przyjemnej srody Nm zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 11.03.20, 16:38
                                                    hej Lusia
                                                    i nieobecne Forumki,

o tak,
                                                    trzeba sie przygotowac na to najgorsze-oby nie bylo tego,

tez bylam w sklepie,
                                                    zakupy uzupelniajace zrobilam,
                                                    dochodzac do klatki sasiadka mnie zawolala i dobra chwile postalysmy plotkujac niewinnie,

zrobilam sobie leczo w sloiczki,i zawekowalam,
                                                    bedzie na zas,
                                                    obiad zrobilam/zjadlam/pomylam naczynia i odpoczynek,
                                                    a spiaczka mnie obejmoje,
                                                    wiec zaraz na kanapke sie przemieszcze..

milego dzionka na srode
                                                    teraz odpoczywam

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 11.03.20, 19:42
                                                    Cześć,takie prawdziwe ruskie? też bym zjadła.
                                                    Jutro mamy mieć 14st. ale pojutrze będzie ochłodzenie.
                                                    Od wczoraj mam problem z internetem.Mam nadzieję,że już dobrze zrobili.
                                                    Mówię dobranoc,bo nie wiadomo czy jutro będzie dobrze.
                                                    Dobrego wypoczynku życzę.
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 12.03.20, 13:07
                                                    Hej !!! ...
                                                    Wieje okropnie i szyko, strach w domu siedziec. 2 stopien
                                                    ostrzezenia przed sztormem, podciagi odwolane i autobusy
                                                    niektore.

Pierogi Jaga wyszly mi b.b.dobre. rbilam wszystko na oko,
                                                    tym razem do ciasta dalam olej i goraca wode i lepsze ciasto
                                                    niz co dodawalam masla w zamianie jajka, nadzienie tez tylko
                                                    przysmazona cebulka i dzisiaj corka reflektuje bo cebulka
                                                    bez beconu usmazona.

Od rana sie obrobilam pralka wyprala i wysuszyla, pomaglowalam
                                                    odkurzylam i mam wolne - relex.

Przyjemnego czwartku Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 12.03.20, 15:31
                                                    Hej! no to dużo zrobiłaś Lusiu,ba ja nawet obiadu nie ugotowałam.Miałam jeszcze dla siebie zupę dyniową
                                                    i zjadłam kawałeczek łososia wędzonego.A teraz popijam herbatkę do bułeczki z serem z piekarni.
                                                    Jutro ma być dużo zimniej.Mi siedzenie w domu akurat pasuje,to nie narzekam.
                                                    Jutro do lekarza p.k ,ale może mąż weźmie dla mnie leki.
                                                    A odkurzę sobie jutro big_grin
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 12.03.20, 16:52
                                                    witajcie,

widac Jagus,
                                                    ze internet dobrze naprawili,bo jestes z Nami,

malo,ze pociagi wstrzymane to most do Danii tez zamkniety,
                                                    strasznosci z sztormem,
                                                    wieje akurat od strony balkonu,
                                                    to az kwiatki na parapecie sie trzesa...

milego dzionka popoludniowego zycze

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 13.03.20, 19:37
                                                    *Alfredziu,
                                                    tu tez wichora oslabla,
                                                    nawet o 10 godz,jadac do sklepu byl tylko lagodny wiaterek,
                                                    po poludniu znowu sie rozszalal i nawet mrozikiem juz "pachnie"
                                                    zapowiadali przymrozek,

ciepelka Wszystkim zycze.

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 13.03.20, 23:52
                                                    Hej !!! .....
                                                    Napisze troche wiecej slowek; ok....
                                                    Po poludniu znowu zaczelo wiac i sie b,ochlodzilo,
                                                    drzewa polamalo w malym parku na przeciwko mnie,
                                                    od rana robotnicy to uprzatali.

Coroca panoszy sie wszem i wobec, Dania sie zamyka,
                                                    nikt nie wjedzi i nie wyjedzie, chyba ze papier o waznosci sprawy
                                                    przedlozy.

Spijcie spokojnie, a za pare minut juz sobota.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 14.03.20, 18:41
                                                    Hej !!! ....
                                                    Trzymam sie jakos, obserwujac przez okna sytuacje, ale
                                                    oprocz golebi, wron i mew nic ciekawego sie nie dzialo,
                                                    wszyscy trzymaja sie w domach, ja zrobilam maly marsz podczas
                                                    slonca i caly dzien przesiedzialam w domu.

Sokojnego wieczoru i nocy Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 14.03.20, 18:45
                                                    witajcie sobotnio,
                                                    jakos mam czas ostanio na kompa po poludniu,
                                                    z rana chce sie "obrobic i czas miec dla siebie..

a no panoszy sie "zaraza"

trzymajmy sie zdrowo.

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 16.03.20, 20:36
                                                    witajcie wieczornie,
                                                    jakos nie doszlam wczesniej do pokoiku z kompem,
                                                    teraz przynioslam do salonu i trzeba troszke sie przywitac
                                                    z Wami.

milego wieczoru.

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 17.03.20, 08:10
                                                    Hej !!! .....
                                                    Jaga widze ze Myszka adoruje zadowolonego miska,
                                                    i po odbitym sloncu na scianie widac piekna pogode, i az szkoda
                                                    siedziec w domu i pekac z niemocy, nudow, ze nie mozna wyjsc
                                                    i troche pomaszerowac, wszystkim u nas 70+ zalecaja siedzenie
                                                    w cxterech scianach i jak najmniej kontakow z zewnetrzynym otoczeniem,

Zycze Nam niemniej spokojnego i optymistycznego wtorku.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 17.03.20, 21:31
                                                    caly dzien w mediach tylko o" coronie",
                                                    dzionek mialam pracowity,
                                                    dopiero co sie "pozbieralam.."

*Jagus,
                                                    jak jestem zmeczona to nie mam wogole ochoty na kompa...leze na kanapie i odpoczywam,
                                                    teraz wszystko musze sama robic,nie mam pomocy w domu,jak kiedys..

spokojnej nocy

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 18.03.20, 09:02
                                                    Hej !!! ....
                                                    W dalszym ciagu, przymusowe siedzenie w domu,
                                                    z okn do okna bede zagladac, bo ile mozna robic
                                                    to samo w kolko, jakie czasy nastaly?
                                                    Radni i tv podaja caly czas wiadomosci o wirusie i ilosci
                                                    zarazonych.

niemniej zycze Nam optymistycznie spedzac ten czas.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 18.03.20, 11:06
                                                    Witajcie... niestety trzeba to przeżyć jakoś.Nie myśleć o rozrywkach,tylko jak zahamować epidemię.
                                                    Kendula,przecież jak żył Xystos to miałaś o dużo więcej pracy i dawałaś radę.
                                                    Jeżeli jesteś ciągle zmęczona ,to raczej z racji stanu zdrowia.Robiłaś tyle kroczków prawie codziennie
                                                    i poszło na marne? Możesz nie mieć ochoty,to nie pisz ,ja zrozumiem,tylko mów prawdę.
                                                    Mnie siedzenie nie przeszkadza,bo zawsze to robię ,martwi mnie tylko ten wirus,bo tak łatwo nie odpuści,
                                                    jeżeli ludzie nie będą słuchać zaleceń.
                                                    Trudno o optymizm teraz,ale starajmy się .Pozdrawiam
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 19.03.20, 10:19
                                                    Nastepny dzien z nowymi doniesieniami o chorobach
                                                    wywolanych wirusem korona i o uratowanych, panstwo
                                                    przeznacza wiecej miljonow na sluzbe zdrowia i dla przedsiebiorstw
                                                    zeby nie zbankrutowaly.

W dalszym ciagu pracuja nad szczepionka przeciw wirusowa, i doszli
                                                    do wniosku ze maja w rekawie medycyne przeciwko innej chorobie,
                                                    ktora juz podali pacjetom i czekaja na efekty polepszenia zdrowia.

To prawda trzeba sie starac przetrwac i przetrzymac wszystkie
                                                    przeciwnosci,

Do napisania do jutra.......

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 19.03.20, 15:18
                                                    witajcie,
                                                    *Jaga sie kotkiem przywitala,
                                                    jak by sie bala sama virusa...hi.hi..

*Lusia
                                                    ta inna szczepionke co testali juz na osoboach to szczepionka na ebole.tez zaraza dwudziestego wieku,co "zbierala zniwo wsroc afrykanczykow,

*Jagus
                                                    wtedy bylam mlodsza o rok,terz jestem juz starsza,
                                                    serducho tez straszylo,

"zakrecona jak sloik jestem"

milego dzionka Wsiem

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 19.03.20, 16:16
                                                    To teraz ja witam. Kendo rok czasu to niewielka zmiana,ale u mnie tak i to bardzo.
                                                    Po tych operacjach nie mogę dojść do siebie.
                                                    Za dużo mamy teraz na głowie i w głowie.Dopóki człowiek się nie uspokoi, to nic nie potrafi zrobić,
                                                    nic nie idzie.
                                                    Nie da rady nie myśleć o zarazie,coraz więcej zakażonych.
                                                    Jest źle,przespali sprawę,za mało testowania,lekarze się zarażają sad
                                                    Trzymajcie się .
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 19.03.20, 17:17
                                                    *Jagus,
                                                    to prawda,
                                                    nasze problemy rodzinne i spoleczne
                                                    bardzo wplywaja na nas i nasze zdrowie,
                                                    nie wszysko umiemy sobie ulozyc by nie odczuwac stresu czy zmartwienia,
                                                    ale badzimy dobrej mysli,
                                                    wszystko z czasem sie ulozy...
                                                    czego Nan Wszystkim Zycze.

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • alfredka1 Re: ** M A R Z E C ** 19.03.20, 20:25
                                                    "Żond" się przygotował ale do wyborów co będzie złamaniem Konstytucji....
                                                    Zdziwilam sie dzisiaj gdy usłyszałam cenę respiratorów ..... nie są drogie .. ileż możnaby ich kupićza pieniądze dane kurskiemu ...

a stres nie może być w tym przypadku histerią , martwimy sie i dorze bo znaczy, że nie jest nam obojętne zdrowie naszych współziomków .

• lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 20.03.20, 10:29
                                                    Hej !!! .....
                                                    Alfredko, to prawda, na wysokich stolkach tylko mysla o swoich portfelach,
                                                    a nie o zdrowiu spoleczenstwa z ktorego czerpia korzysci?....

Za oknem piekne slonce, az przykro w domu siedziec, wczoraj caly
                                                    dzien to robilam, dzisiaj wyszlam dokupic sobie kiszonej kapusty,
                                                    2 banany i 2 pomarancze, acha i mleko siadle z dobrymi bakteriami.

Jutro juz mamy kalendarzowa wiosne, dzien zrowna sie z noca,
                                                    a za 2 tygodnie przesuniemy zegar o 1 godzine do przodu na czas
                                                    letni.

Spokojnego i optymistycznego dnia Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 20.03.20, 13:27
                                                    Hej...ale już dziś mamy wiosnę astronomiczną,przyszła nad świtem.
                                                    Mogłaby być fajniejsza,nawet słonka nie ma.
                                                    Nawet się cieszę,że zegar pójdzie do przodu.Letni czas bardziej mi pasuje.
                                                    Za dużo złego się dzieje,nie ma chęci na nic.
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 20.03.20, 19:57
                                                    marcowe refleksje polityczne i zdrowotne nie ciekawe..
                                                    ufff,oby gorzej nie bylo,

skarbowka pompuje pieniadze dla przedsiebiorswt by nie splajowaly,
                                                    zaklady zaczynaja zmykac,
                                                    faktycznie horror jednym slowem

spokojnego wieczoru Nam zycze

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 21.03.20, 08:27
                                                    Hej !!!! ...
                                                    Tylko spokoj i rozsadek moze nas uratowac,
                                                    jak mamy siedziec w domu to to robmy, mimo pieknego
                                                    slonca za oknem ktore zacheca do wyjscia, wirusy plywaja
                                                    wszedzie i sie czepiaja gdzie chca.

W ChinCH przez 2 dni nie zanotowali nowych zachorowan,
                                                    ale przewiduja, ze ich ludzie beda wracac z urlopow gdzie
                                                    wirus dopiero grasuje i przyjada ponownie z wirusem i beda
                                                    nowe zarazenia.

Zycze Nam optymistycznego weekendu.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 21.03.20, 10:37
                                                    *Lusia
                                                    i tak w kolecko virus bedzie sobie krazyl po ludziskach,

witajcie sobotnio,
                                                    "przy sobocie ,po robocie",
                                                    jak przyslowie mowi,

faktycznie po nocnym przymrozku-3 stopnie obecnie slonce ,jak oszalale swieci,

zycze milego weekendu dla Nas Wszystkich

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 21.03.20, 11:00
                                                    Witam... jestem rozładowana,słonka nie ma,wirus grasuje.Brak optymizmu.

Katarzyna - ratowniczka medyczna. Pracuje w Państwowym Systemie Ratownictwa Medycznego w Polsce. Publikujemy zapis jej dnia - relację z pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa.

wiadomosci.wp.pl/koronawirus-raport-z-frontu-dzien-trzeci-jazda-po-wymazy-jazda-bez-trzymanki-6491245519185537a
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 21.03.20, 11:11
                                                    hej Jagus,
                                                    mysl pozytywnie,
                                                    patrz przez okno z otymizmem,
                                                    masz obok siebie mloda Corke,
                                                    ktora dba pewnie o wsze zaprowiantowanie i inne potrzeby..

trzymaj sie w pionie i milego weekendu

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 21.03.20, 12:06
                                                    Na razie dbamy sami o siebie.Córka prędzej może złapać korona,bo jest przemęczona i dużo osób
                                                    przewija się w biurze.Ostatnio pracowała po 14 godz.wracała późno.
                                                    Nie mam powodu do optymizmu.
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 21.03.20, 12:37
                                                    *Jagusia
                                                    mysl pozytywnie,
                                                    patrz na swiat optymistycznie a bedzie OK,

to co zamiescilas to sluzba zdrowia przechodzi "horror",
                                                    oby do nas nie musiala zajezdzac i pobierac prob,
                                                    czego

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 21.03.20, 13:38
                                                    Poki jestesmy zdrowi, to jakos to bedzie mowimy sobie...
                                                    ale podziwiam ludzi ze sluzby zdrowia a najbardziej tych co
                                                    na pierwszej lini pracuja, pobierajac proby i przyjmujc chorych
                                                    na oddzialy szpitalne, pozniej ich opieka i medycynowanie.

Otymistycznie zycze Nam zdrowia.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 22.03.20, 21:02
                                                    Hej!!! ....
                                                    Alfredko, zyjemy, przyjechala corka z mala Elsa i bylam
                                                    zajeta caly dzien, jutro poniedzialek to przymusowe znowu
                                                    siedzenie w domu, nie ma zartow z tym "nawiedzonym wirusem"

Spokojnej i zdrowej Nocy Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 23.03.20, 11:02
                                                    witajcie poniedzialkowo z nowa nadzieja,ze dalej bedziemy zdrowi..

noca ponad -3 stonie bylo,
                                                    wieje mroznym wiatrem teraz przy pelnym sloncu.

milego dnia i calego tygodnia Wszystkim

*Alfredko,
                                                    niedziel sobie wolna od komputera robie..

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 24.03.20, 09:44
                                                    Witajcie ...
                                                    Mimo siedzenia przymusowgo w domu, jakos nie mam
                                                    drogi do kompa, mimo ze komputer mam sprawny.
                                                    Nawet nie zagladam w swoje ulubione miejsca, jakos
                                                    absorbuja mnie inne zajecia.

Trzymam sie poki co w dobrej kondycji takie mam odczucie,
                                                    czego i Wam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 24.03.20, 10:58
                                                    Witajcie...widzę,że na zmianę piszecie,też dobrze,kontakt jest.
                                                    U mnie pogoda podobna,słoneczko i wiatr,a teraz na zerze.
                                                    Siedzimy w domu,mąż rano był na zakupach,był tylko on i kasjerka.
                                                    Staramy się nie chodzić bez potrzeby.Święta pod dużym znakiem zapytania.Prawdopodobnie każdy w swoim domu.Coraz więcej zarażonych..Przyszłość,to wielki znak zapytania.
                                                    Dziś,albo jutro listonosz powinien przynieś mi emeryturę,ciekawa jestem w jaki sposób mi dostarczy.
                                                    A póki co bądźmy zdrowi.
                                                  • alfredka1 Re: ** M A R Z E C ** 24.03.20, 14:20
                                                    Jestem !smile nastrój odpowiednido okoliczności sad muszę przełamać się bo za szybko opuszczę ten padół ...
                                                    ciśnienie paskudne ale kawa i cardiolC pomagaja , przecież izdebka wykluczona .....

Pozdrawiamy serdecznie smile

Izis ..! uważaj na DZIKI ... najlepiej nie opuszczaj pieleszy domowych .
                                                  • kallisto Re: ** M A R Z E C ** 24.03.20, 15:05
                                                    Dzień dobry forumowe babeczki smile
                                                    To ja była "slo". Zapragnelam zajrzec do Vistuli,zobaczyc czy wszytsko u Was w porzadku. U mnie bardzo bardzo duzo zmian. Jednak minelo tyle lat gdy bylam na forum. Niemniej ejdnak zateksnilam za Wami i jak widze po przeczytaniu niektorych watkow jestescie wszytskie smile Milo wrocic choc na chwile, "zmusila" mnie do tego obecna sytuacja, smutna poniekad.....
                                                    pozdrawiam Was wszystkie cieplutko smile))
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 24.03.20, 15:22
                                                    *Alfredziu
                                                    trzymaj sie w pionie..

*Jaga
                                                    a corka nie moze zrobic Wam zakupow?
                                                    przeciez maz moze szybko podlapac "zaraze" jest w grupie ryzyka"

*Lusia
                                                    podobnie i ja dopiero teraz zasiadlam do kompa,
                                                    papierzydlami sie zajelam i narobilam balaganu,kupki do strimlania/spalenia itp...

*Kallisto-Slo
                                                    ciesze sie z odwiedzin,
                                                    jak widac my zyjemy dalej i cieszymy sie dalszym zdrowiem...
                                                    przytulam ,moze sie domyslam ,
                                                    czas leczy rany..trzymaj sie i miej sobie dobrze

witajcie ,
                                                    no coz nocny przymrozek ponownie-3 ponad,dobra aura dla corony,
                                                    nie lubi ciepla,wiec miejmy nadzieje,ze latem bedziemy spokojniejsi i zdrowsi..

milego popoludnia

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • kallisto Re: ** M A R Z E C ** 24.03.20, 15:34
                                                    Kenduś, zauwazylam,ze szata forum tez sie nieco zmienila, ale powoli wroce na stare torysmile musze na nowo sie wkrecic choc nie wiem na jak dlugo.
                                                    przez ten czas internet mialam tylko na telefonie no i w pracy. w pracy zas szusowanie po internecie surowo zabronione. mamy stzrezone komputery z systemami, pelna dyskrecja, ochrona danych etc. dlatego tez po odlaczeniu kiedys internetu domowego dostep mialam nikly lub bardzo ograniczony.
                                                    plany zmieniaja sie u nas z roku na rok, tyle sie dzieje, ze sama w to nie wierze....
                                                    obecna sytuacja przymusila mnie do siedzenia w domu totez wszytskie kąty wysprzatane, zwariowac mozna od siedzenia w domu i obijania sie z kata w kat. tesknie za wnukami....
                                                    mlodsza corka w Londynie tez odcieta od swiata.....
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 25.03.20, 11:18
                                                    Witajcie... Slo,wydaje mi się,ze kiedyś miałyśmy już styczność na forum Kendo,a może mi się
                                                    tylko tak wydaje? bo to było tak dawno.
                                                    Nawet ładny dzień słoneczny,ma być 17 st. na razie chłodno.
                                                    Córka jest od dziś na pracy zdalnej,ale jak pracuje to w domu jest bardzo późno.
                                                    Będą się zmieniać w pracy,w sam raz została w domu,bo jest przeziębiona.
                                                    Z rana nie ma ludzi,to zakupy co parę dni raniutko.
                                                    Pozdrawiam
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 25.03.20, 12:26
                                                    o,Jagusia juz o letniej temperaturze marzy,
                                                    tu jest +6 stopnia i powiewa chlodnym wiatrem,

*Jagus,
                                                    juz spotkalas kiedys Slo,bywala czesto z nami na forum,

ptaszyny juz w pary sie "wiaza",golabki szukaja odpowiedniego miejsca na gniazdko,

milego srodkowego dnia tygodnia

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 25.03.20, 13:16
                                                    Podpisuje liste obecnosci i sie zbieram na marsz
                                                    z Elsa i corka za chwile sie zjawia, pogoda sloneczna od samego rana,
                                                    bedzie runda, pozniej mala idzie spac, pozniej jedzenie, zabawa
                                                    i babcie krzyz i rece bola po ich wyjezdzie.

Zdrowka Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 25.03.20, 13:24
                                                    *LUsia
                                                    milego zabawiania Elsy i uwazaj na krzyz,
                                                    "wytarmo" Else odemnie i wycaluj...
                                                    a mame pozdrow serdecznie

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • kallisto Re: ** M A R Z E C ** 25.03.20, 14:48
                                                    Dzien dobry wszystkim.
                                                    Wrocilam z praci i mam wolne. Nie szwędaczkuję się po sklepach bez potrzeby.
                                                    Rano zrobilam zakupy przed pracą, wchodzac do sklepu juz mialam jakas obsjesje,ze wirus na mnie napadnie sad
                                                    Jagus oczywiscie,ze mialysmy smile
                                                    A moj nowy nick musial powstac na nowo poniewaz do starego nie pamietalam hasla, poza tym nie wiem czy nie wywalili mnie z gazety, nie korzystalam tyle lat....
                                                    Milego dnia.
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 26.03.20, 08:10
                                                    Witam.....
                                                    Kallisto to prawda, 3x w tygodniu sie zjawia, ma 9 mcy
                                                    jest ruchliwa i chce juz chodzic prowadzona pod paszki,
                                                    zrobilam jej kilka stacji z zabawkami w domu i tak ja
                                                    prowadzam etapami, pozniej tylko by sie przydal jakis
                                                    masaz na kryz dla mnie.

O lecie chyba wszyscy marzymy, to cieplo najprawdopodobnie
                                                    zabije tego wirusa, teraz w nocy sa przymrozki a w sezonie zimowym
                                                    wszystkie noce byly na plusie, przewrotne aury pogodowe sie zrobily.

Wiekszosc chorych to po 60 i 70 i maly procent po 40, nigdy nie wiadomo
                                                    gdzie mamy stycznosc z korona?.

Zdrowka Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 26.03.20, 10:09
                                                    o tak,trzymajmy sie w zdrowiu,
                                                    tez wczoraj z rana bylam w sklepie po maliny/jagody,
                                                    mialam gotuwke do zaplacenia,wiec nic nie dotykalam prucz towaru,torbe na zakupy mam zawsze swoja,

slonce swiec,jest przyjemnie wiosennie na dworze,

milego dnia Wszystkim

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 26.03.20, 10:54
                                                    Lusiu,dlaczego prowadzasz wnusie.Raczkować chyba potrafi.Sama powinna się nauczyć chodzić,
                                                    tylko żeby w pobliżu było o co się złapać.Z siedzenia na pewno potrafi wstać chwytając się przedmiotu.
                                                    Najbezpieczniejsze chodzenie we własnym łóżeczku.
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 27.03.20, 09:55
                                                    Witajcie!!! ....
                                                    Kallisto mnie przechscila z Lusi na Misia ale tez ladnie.....
                                                    Jaga moje corki nie raczkowaly, to chyba w genach zostalo
                                                    i Elsa tez tego nie robi.

Nie mam sprecyzowanych na dzisiaj planow, bede sie szwendac
                                                    po wlasnych pokojach i zagladac w katy, gdzie mozna jeszcze cos
                                                    ew zrobic lub przestawic... jakie czasy nastaly ?...

Optymizmu i zdrowia Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 27.03.20, 11:50
                                                    Witajcie... wspominam jak moja starsza córka nauczyła się błyskawicznie chodzić sama.
                                                    Pokój był nieduży , tu kanapa tam fotel czy jakaś inna zawalidroga i ona tak bez bojaźni
                                                    sama wędrowała od jednego mebla do drugiego.10 m-cy miała i chodziła sprawnie.
                                                    Synowi zajęło dużo więcej czasu.Jak się puścił mebla,to zaraz siadał.W końcu się odważył na łące,
                                                    gdzie była wysoka trawa.
                                                    Teraz rzeczywistość jak zły sen,tylko obudzić się nie można.
                                                    Ciągle szukają jak pokonać wirusa.

wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-naukowcy-z-poznania-opracowali-pierwszy-polski-test-diagnostyczny-6493405500851841a?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=WPWiadomosci-push
                                                  • kallisto Re: ** M A R Z E C ** 27.03.20, 12:06
                                                    Witam wszystkie forumeczki.
                                                    Przepraszam Lusiu, ja juz z natloku wolnego zcasu pisalam nawet z telefonu i dlatego moj slownik zaszwankowalsmile
                                                    Ucze sie na telefonie choc dla mnie to jakas makabra....
                                                    Staram sie nie sluchac tv, informacji, bo sa bardzo dolujace. Jak cos dotrze do mojego ucha to wpadam w przerazenie. tak bylo dzisiaj gdy uslyszalam,ze ponad 1200 chorych !!! Dwa tygodnie temu gdy ktos wspominal,ze bedzie tysiac to wydalo mi sie to niemozliwe, taka liczba !! Tymczasem niestety jest....
                                                    Mimo to milego dnia bez trosk i klopotow.
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 27.03.20, 15:18
                                                    no tak,virus na okolo nas,
                                                    ale wytrwamy na 102%,

witajcie,
                                                    dzis popoludniowo,
                                                    kolomyja z samochodem "rozbila mi plan dnia"
                                                    ale polenie sie az do wieczora i jutro moge przeciez z rura potanczyc i z mopem po podlogach..

moje dziecie tez nie raczkowalo,
                                                    mial 9 miesiecy jak zaczal chodzic..
                                                    Elsa ,strasznie sie cieszy,jak stawia kroczki...

milego popoludnia i wieczoru zycze.. przy herbatce z ciasteczkiem jakims krekmistym

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • kallisto Re: ** M A R Z E C ** 28.03.20, 07:09
                                                    Dzień dobry wszystkim w sobotni poranek.
                                                    Ptaszki za oknem tworzą swoje trele, wróble starają się przekrzyczec kolegów, piękna pora roku się zaczyna.
                                                    Nie śpię od 5, ciśnienie skoczylo mi mocno do gory, zobaczymy czy pigulka pomoze.
                                                    Za wcześnie na śniadanie, leżenie już mnie nudzi, co tu robić?
                                                    Spokojnej i atrakcyjnej soboty 😊
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 28.03.20, 10:20
                                                    Cześć... Dzień ładny,znalazłam zajęcie,ściągnęłam pościel i do bębna,szybko wyschnie.
                                                    Ziemniaki starte będą placki.
                                                    Nawet Lenka doceniła,wreszcie wyszła na balkon.

• kallisto Re: ** M A R Z E C ** 28.03.20, 14:15
                                                    Ale cyrkowiec sliczny🤗🤗
                                                    Robiliśmy zakupy w Biedronce, a na buzi maski i rękawice na dłoniach. Połowa kupujących tak dzisiaj wyglądała.
                                                    A jak u Was ludzie robia zakupy? Też się zabezpieczają?
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 28.03.20, 14:30
                                                    witajcie sobotnio,

*Kalisto,
                                                    tez sie obudzilam o 5 godz.
                                                    wzielam krzyzowki i rozwiazywalam do 5:30 pozniej tabletke na tarczyce i dalej z krzyzowkami albo nieraz z kasiazka poleguje,

*Jagus,
                                                    no kocieta nareszcie zaczerpna wiosennego powietrza,glaski dla Lenki i niewidzalnego kociaka

udanego weekendu Wsiem

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 30.03.20, 11:32
                                                    Witam....
                                                    Ostatni tydzien virusowego marca,
                                                    siedzenie w domu b.b.nudne, zobaczymy co
                                                    przyniesie nam kwiecien, podobno latem wirus
                                                    ma byc uspiony, a jesienia ponownie sie obudzic -
                                                    prognozy niezbyt wesole.

Niemniej optymistycznie zycze Nam zdrowia.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • kallisto Re: ** M A R Z E C ** 30.03.20, 13:14
                                                    Lusiu prognozy zakazen sa przetragiczne. Wciaz przyrasta co raz to wiecej chorych w Polsce..... A co to znaczy ,ze wirus nie lubi ciepla czy przy temperaturze 20 st. czy 30 stopni? Nie wiemy tak naprawde jak musi byc cieplo, a do tych 20 conajmniej tez trzeba czasu... specjalisci okreslili,ze do polowy kwietnia ma byc kulminaja zachorowac,potem spadek. Jakie badania robia na ten temat trudno mi sobie wyobrazic, byleby ich wiedza nas nie zawiodla.
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 30.03.20, 13:17
                                                    *Lusia,
                                                    to prawda,tak mowia eksperci..

pogoda sloneczna,ale +3 stopnie tylko
                                                    i powiewa mroznym wiatrem,
                                                    spotkalam kolo bloku "cieciowa",to mowila,ze noca ma byc az -10 stopni...-visusek bedzie mogl sie przemieszczac swobodnienoca w suchym powietrzu,

zdroka Nam zycze

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 30.03.20, 17:20
                                                    lusia_janusia napisała:

> My mozemy sobie spekulowac i liczyc na madre glowy
                                                    > w laboratoriach, ze w koncu znajda odpowiednia szczepionke
                                                    > na virusa.
                                                    >
                                                    oczywiscie bez ubocznych skutkow,
                                                    pewnie teraz tak pracuja nad nia dokladnie,
                                                    by wyeliminowac ewentualne "powiklania" po niej

dzis tu ma byc program a televizji na temat,
                                                    "jak pracuja nad wyprodukowaniem szczepionki"
                                                    bedzie ciekawie popatrzec

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *
                                                  • lusia_janusia Re: ** M A R Z E C ** 31.03.20, 10:31
                                                    Oczywiscie program przegapilam, przypomnialo
                                                    mi sie w koncowke programu weszlam ogladac.

Ostatni dzien marca, sloneczny i mrozny w nocy.
                                                    Obiadek w polowie mam gotowy, czekam na Else z corka,
                                                    to spacer bedzie murowany oplotkami, gdzie najmniej
                                                    ludzi bedzie sie spotykac.

Przyjemnego wtorku Nam zycze.

--
                                                    zaufaj niewielu
                                                    W. Shakespeare
                                                  • jaga_22 Re: ** M A R Z E C ** 31.03.20, 10:50
                                                    Witajcie... U mnie też było mroźno -5,ale tak szybko ciepełko się nie podnosi,zaledwie 2st,a ma być 5 to też niewiele.Słonka zazdroszczę,u mnie niby prześwituje na tyle że nie jest pochmurno.
                                                    Dziś mają nam jeszcze obostrzyć warunki ,mogą być inne godziny na zakupy dla starszych,
                                                    zobaczymy co wymyślili. Trzymajcie się zdrowo.
                                                  • kendo Re: ** M A R Z E C ** 31.03.20, 11:12
                                                    *Lusia
                                                    powtorka zdaje sie bedzie na stv24,musisz sprawdzic,

*Jagus,
                                                    to bardzo dobry pomysl z tymi godzinami chandlowania dla osob starszych,
                                                    to ta grupa ludzi jest najbardziej narazona na virusa..

slonecznie ,o godz.7:15 bylo -5,3 stonia,
                                                    noca pewnie bylo wiecej,
                                                    dzis w domu siedze i upajam sie sloncem przez pol otwarte okna...

milego dzionka Wszystkim

--
                                                    *
                                                    Vistula
                                                    *

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka