wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6822101,zbigniew_zapasiewicz_nie_zyje.html
bardzo smutno


a jeszcze 5 lipca mialam okazje obejrzec
go na gorzowskiej scenie letniej wraz z małżonka
przedstawili "Kwiaty polskie" w towarzystwie Włodzimierza Nahornego,
składam mu hołd za wybitność
i zal ogromny zal...