Dodaj do ulubionych

36 - Kasikk

    • kasikk 22 18.04.04, 19:45
      Wiecie co??
      Jakoś mi dzisiaj... dobrze
      Chyba szczęśliwa jestem smile)
      • kasikk 22a 23.04.04, 18:52
        nadal ten sam stan

        a może ktoś mi cos do herbaty dosypał??
        big_grin
    • kasikk 23 31.05.04, 18:46
      spokój... cisza... w tle delikatny głos Enyi...
      kocurzyska leniwie machaja ogonami, wylegując się na poduszkach...
      dlaczego nie może tak byc przez cały czas??
      tak mi dobrze...
      smile)
    • kasikk 24 10.06.04, 17:22

      pusto
      coś ściska...
      przespac, nie być tu, zniknąć na ten moment...
    • kasikk 25 08.07.04, 21:54
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=13943307smile)
      • kasikk Re: 25 08.07.04, 21:55
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=13943307
        smile) - tak miało być
    • kasikk Re: 36 - Kasikk 18.09.04, 12:11
      dziękuję Wam wszystkim
      czasem zdarzają sie takie smutniaste wieczory...
      i chyba taki była własnie wczoraj

      ale dziś mam duuużo prac domowych, więc nie mam czasu myśleć o smutaniu
      bużka duża
      chusteczki użyte, piórko pomogło
      dziękuję jeszcze raz smile)
    • kasikk pięknota :)) 16.04.05, 16:43
      Flora's Secret
      Roma Ryan
      Lovers in the long grass
      Look above them
      Only they can see
      Where the clouds are going
      Only to discover
      Dust and sunlight
      Ever make the sky so blue

      Afternoon is hazy
      River flowing
      All around the sounds
      Moving closer to them
      Telling them the story
      Told by Flora
      Dreams they never knew

      Silver willows
      Tears from Persia
      Those who come
      From a far-off island
      Winter Chanterelle lies
      Under cover
      Glory-of-the-sun in blue

      Some they know as passion
      Some as freedom
      Some they know as love
      And the way it leaves them
      Summer snowflake
      For a season
      When the sky above is blue
      When the sky above is blue

      Lying in the long grass
      Close beside her
      Giving her the name
      Of the one the moon loves
      This will be the day she
      Will remember
      When she knew his heart was
      Loving in the long grass
      Close beside her
      Whispering of love
      And the way it leaves them
      Lying in the long grass
      In the sunlight
      They believe it's true love
      And from all around them
      Flora's secret
      Telling them of love
      And the way it breathes, and
      Looking up from eyes of
      Amaranthine ...
      They can see the sky is blue
      Knowing that their love is true
      Dreams they never knew
      And the sky above is blue
    • kasikk ............. 15.11.05, 17:44
      muszę kurz wymieść ze swojej przegródki
      ale dawno mnie tu nie było...
      • kasikk_29 ............ raz jeszcze 01.02.07, 18:34
        o masz... a teraz to już mole się tu zalęgły...
        a sio!



        list dziś piszę do Wszystkich, co ich zabrakło od zeszłego roku
        pamiętam
        jakoś pusto tutaj bez Was kiss
    • aniouek1 [...] 10.03.07, 19:32
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
    • kasikk_29 30 31.03.07, 13:52
      SEN KATARZYNY II

      Na smyczy trzymam filozofów Europy,
      Podparłam armią marmurowe Piotra stropy,
      Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie,
      A wokół same zające i jelenie.
      Pałace stawiam, głowy ścinam
      Kiedy mi przyjdzie na to chęć.
      Mam biografów, portrecistów
      I jeszcze jedno pragnę mieć...

      - Stój Katarzyno! Koronę Carów / e H e H /
      Sen taki jak ten może Ci z głowy zdjąć! / e a C D G /

      Kobietą jestem ponad miarę swoich czasów.
      Nie bawią mnie umizgi bladych lowelasów.
      Ich miękkich palców dotyk budzi obrzydzenie,
      Już wolę łowić zające i jelenie.
      Ze wstydu potem ten i ów,
      Rzekł o mnie: niewyżyta Niemra!
      I pod batogiem nago biegł,
      Po śniegu dookoła Kremla!

      - Stój Katarzyno! Koronę Carów
      Sen taki jak ten może Ci z głowy zdjąć!

      Kochanka trzeba mi takiego jak imperium,
      Co by mnie brał tak jak ja daję - całą pełnią.
      Co by i władcy i poddańca był wcieleniem,
      I mi zastąpił zające i jelenie.
      Co by zrozumiał tak jak ja,
      Ten głupi dwór rozdanych ról.
      I pośród pochylonych głów,
      Dawał mi rozkosz albo ból!

      - Stój Katarzyno! Koronę Carów
      Sen taki jak ten może Ci z głowy zdjąć!
      Gdyby się kiedyś kochanek taki znalazł...
      - Wiem, sama wiem! Kazałabym go ściąć!
    • marucha1 Re: 36 - Kasikk 02.03.08, 22:11
      post ratunkowy
    • aniouek1 Re: 36 - Kasikk 01.03.09, 07:36

    • megxx Re: 36 - Kasikk 24.02.10, 14:58
    • aniouek1 Re: 36 - Kasikk 20.02.11, 19:02

      • kendo Re: 36 - Kasikk 05.02.12, 11:43
        -)
    • aniouek1 żeby nie było,że nie ma 02.02.13, 18:41
      wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka