kasikk 22 18.04.04, 19:45 Wiecie co?? Jakoś mi dzisiaj... dobrze Chyba szczęśliwa jestem ) Odpowiedz Link
kasikk 23 31.05.04, 18:46 spokój... cisza... w tle delikatny głos Enyi... kocurzyska leniwie machaja ogonami, wylegując się na poduszkach... dlaczego nie może tak byc przez cały czas?? tak mi dobrze... ) Odpowiedz Link
kasikk 24 10.06.04, 17:22 pusto coś ściska... przespac, nie być tu, zniknąć na ten moment... Odpowiedz Link
kasikk Re: 25 08.07.04, 21:55 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=13943307 ) - tak miało być Odpowiedz Link
kasikk Re: 36 - Kasikk 18.09.04, 12:11 dziękuję Wam wszystkim czasem zdarzają sie takie smutniaste wieczory... i chyba taki była własnie wczoraj ale dziś mam duuużo prac domowych, więc nie mam czasu myśleć o smutaniu bużka duża chusteczki użyte, piórko pomogło dziękuję jeszcze raz ) Odpowiedz Link
kasikk pięknota :)) 16.04.05, 16:43 Flora's Secret Roma Ryan Lovers in the long grass Look above them Only they can see Where the clouds are going Only to discover Dust and sunlight Ever make the sky so blue Afternoon is hazy River flowing All around the sounds Moving closer to them Telling them the story Told by Flora Dreams they never knew Silver willows Tears from Persia Those who come From a far-off island Winter Chanterelle lies Under cover Glory-of-the-sun in blue Some they know as passion Some as freedom Some they know as love And the way it leaves them Summer snowflake For a season When the sky above is blue When the sky above is blue Lying in the long grass Close beside her Giving her the name Of the one the moon loves This will be the day she Will remember When she knew his heart was Loving in the long grass Close beside her Whispering of love And the way it leaves them Lying in the long grass In the sunlight They believe it's true love And from all around them Flora's secret Telling them of love And the way it breathes, and Looking up from eyes of Amaranthine ... They can see the sky is blue Knowing that their love is true Dreams they never knew And the sky above is blue Odpowiedz Link
kasikk ............. 15.11.05, 17:44 muszę kurz wymieść ze swojej przegródki ale dawno mnie tu nie było... Odpowiedz Link
kasikk_29 ............ raz jeszcze 01.02.07, 18:34 o masz... a teraz to już mole się tu zalęgły... a sio! list dziś piszę do Wszystkich, co ich zabrakło od zeszłego roku pamiętam jakoś pusto tutaj bez Was Odpowiedz Link
aniouek1 [...] 10.03.07, 19:32 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link
kasikk_29 30 31.03.07, 13:52 SEN KATARZYNY II Na smyczy trzymam filozofów Europy, Podparłam armią marmurowe Piotra stropy, Mam psy, sokoły, konie - kocham łów szalenie, A wokół same zające i jelenie. Pałace stawiam, głowy ścinam Kiedy mi przyjdzie na to chęć. Mam biografów, portrecistów I jeszcze jedno pragnę mieć... - Stój Katarzyno! Koronę Carów / e H e H / Sen taki jak ten może Ci z głowy zdjąć! / e a C D G / Kobietą jestem ponad miarę swoich czasów. Nie bawią mnie umizgi bladych lowelasów. Ich miękkich palców dotyk budzi obrzydzenie, Już wolę łowić zające i jelenie. Ze wstydu potem ten i ów, Rzekł o mnie: niewyżyta Niemra! I pod batogiem nago biegł, Po śniegu dookoła Kremla! - Stój Katarzyno! Koronę Carów Sen taki jak ten może Ci z głowy zdjąć! Kochanka trzeba mi takiego jak imperium, Co by mnie brał tak jak ja daję - całą pełnią. Co by i władcy i poddańca był wcieleniem, I mi zastąpił zające i jelenie. Co by zrozumiał tak jak ja, Ten głupi dwór rozdanych ról. I pośród pochylonych głów, Dawał mi rozkosz albo ból! - Stój Katarzyno! Koronę Carów Sen taki jak ten może Ci z głowy zdjąć! Gdyby się kiedyś kochanek taki znalazł... - Wiem, sama wiem! Kazałabym go ściąć! Odpowiedz Link