17.04.07, 19:42
zbliza sie sezon weselny wiec jasli ktos organizuje wesele a nie ma orkiestry
to moge polecic ta kt grala u mnie na weselu, w sierpniu 2006, rewelacja -
tak mowili goscie, no i w ogole moge sie podzielic inf jak org wesele w
glogowie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka