nadiel 20.11.03, 13:05 czy macie jakies zdanie ,opinie o głogowskim szpitalu?A konkretnie chodzi mi o porodowke i poloznictwo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
impostor Re: szpital głogowski 20.11.03, 13:35 pamietam tylko tyle, ze bylo mi zimno jak sie urodzilem... :)) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
slonko77 Re: szpital głogowski 05.02.04, 14:00 Witam' Jestem z Głogowa (w 18 tyg. ciąży) i zastanawiam się gdzie rodzić... Niestety do tej pory o głogowskim szpitalu słyszałam same negatywne opinie :( tak więc u mnie ten szpital odpada ... Pozdrawaiam :) -Magda Odpowiedz Link Zgłoś
akuta51 Re: szpital głogowski 06.02.04, 09:48 slonko77 napisała: > Witam' > Jestem z Głogowa (w 18 tyg. ciąży) i zastanawiam się gdzie rodzić... > Niestety do tej pory o głogowskim szpitalu słyszałam same negatywne opinie :( > tak więc u mnie ten szpital odpada ... > Pozdrawaiam :) > -Magda Kotku ja mogę Odebrać Twój poród Odpowiedz Link Zgłoś
akuta51 Re: szpital głogowski 06.02.04, 11:15 akuta51 napisał: > slonko77 napisała: > > > Witam' > > Jestem z Głogowa (w 18 tyg. ciąży) i zastanawiam się gdzie rodzić... > > Niestety do tej pory o głogowskim szpitalu słyszałam same negatywne opinie > :( > > tak więc u mnie ten szpital odpada ... > > Pozdrawaiam :) > > -Magda > > > > Kotku ja mogę Odebrać Twój poród Odpowiedz Link Zgłoś