kaccperekk 19.03.14, 13:44 Witam. Mam ponad 40 lat, jestem z okolic Wrocławia. Chciałbym poznać kogoś miłego i sympatycznego / najlepiej mężatkę/ na długie spacery i pogaduchy o wszystkim i o niczym. Wykształcony pogodny facet. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj