19.03.14, 13:44
Witam.
Mam ponad 40 lat, jestem z okolic Wrocławia.
Chciałbym poznać kogoś miłego i sympatycznego
/ najlepiej mężatkę/ na długie spacery i pogaduchy
o wszystkim i o niczym.
Wykształcony pogodny facet.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka