syngo
06.07.14, 11:23
Witam,
Nie będę przynudzał ani moralizował, bo nie to jest moim celem samym w sobie.
Szczytem szczęścia byłoby dla mnie poznać taką właśnie, kobietę nieodgadnioną, intelektualnie zakręconą, z którą mógłbym na chwilę spowolnić czas, a ukradzione godziny zamienić w coś co daje przyjemność, zresztę dawać ją i też brać ...
Kim jestem ?
Jestem facetem, ustabilizowanym życiowo i zawodowo,który chciałby poznać, ją ... podobnie postrzegającą rzeczywistość.
Paweł
36