esi.zosi
29.06.04, 12:00
Facet z którym obecnie mieszkam bardzo szybko się podnieca i po minucie,
dwóch stosunku ma już wytrysk. Nie wychodzi nam kolejny stosunek po wytrysku,
gdyż nie dochodzi do erekcji. Przypuszczam ze są to jakieś zaburzenia,,, ale
co robić?? On jakoś niespecjalnie chcę się udać do lekarza...
Dodam jeszcze że ma 27 lat i stresującą prace.