marxx 6500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.01.05, 02:27 MUSIALEM TO ZROBIC!!!!!!!!!!! ALE MNIE KORCILO!!!!!!!!!!!!!!!! Z POZDROWIENIAMI M Odpowiedz Link
marxx Re: 6500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.01.05, 02:29 No to zrobie jeszcze krok do przodu...i zblizymy sie tym samym do forumowej imprezy!!! :))) m Odpowiedz Link
chudababa Re: 6500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.01.05, 15:59 maxx, widze ze coraz bardziej lecisz na ilosc, a nie na jakosc....BLAD Odpowiedz Link
marxx Re: 6500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.01.05, 22:08 Chudababo! Post Twoj musze potraktowac jako absolutnie bezpodstawny atak na moja niewinna osobe!!!! Chcialem tylko jak ten nasz Malysz przeleciec magiczna liczbe kilku setek/tysiecy/milionow postow na forum! Malysz robi dokladnie to co ja !!! Wygral bo chcialo mu sie przeleciec 209.5 metra!!!! Mogl to zrobic w innym stylu... tylem, ale jednak zdecydowal sie na ilosc !:))) PS: a teraz serio: caly czas czekam na ludzi ktorzy bada pisali czesciej na forum niz dotychczas. PS: co tam u Ciebie Chudababo??? Czy naprawde jestes chuda??????? z pozdrowieniami m Odpowiedz Link
mrozosia Re: 6498 17.01.05, 16:06 Jacy dzis wszyscy powazni... -----------* Zdarzy sie tylko to, co wydaje sie niemozliwe. Odpowiedz Link
marxx Re: 6498 18.01.05, 03:58 Ja nie jestem powazny...moge zapewnic! Powazny bede dopiero po smierci, a i za to nie dam sobie glowy uciac! m Odpowiedz Link
marxx Re: 6498 18.01.05, 03:59 Twoj numer: 007 z licencja na zabijanie! Ale tylko na Trojcowie! m Odpowiedz Link