16.01.05, 02:26
z pozdrowieniami

m
Obserwuj wątek
    • marxx 6499 16.01.05, 02:27
      z pozdrowieniami

      m
      • marxx 6500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.01.05, 02:27
        MUSIALEM TO ZROBIC!!!!!!!!!!!
        ALE MNIE KORCILO!!!!!!!!!!!!!!!!
        Z POZDROWIENIAMI

        M
        • marxx Re: 6500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.01.05, 02:29
          No to zrobie jeszcze krok do przodu...i zblizymy sie tym samym do forumowej
          imprezy!!! :)))

          m
          • chudababa Re: 6500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.01.05, 15:59
            maxx, widze ze coraz bardziej lecisz na ilosc, a nie na jakosc....BLAD
            • marxx Re: 6500!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.01.05, 22:08
              Chudababo!
              Post Twoj musze potraktowac jako absolutnie bezpodstawny atak na moja niewinna
              osobe!!!!
              Chcialem tylko jak ten nasz Malysz przeleciec magiczna liczbe kilku
              setek/tysiecy/milionow postow na forum! Malysz robi dokladnie to co ja !!!
              Wygral bo chcialo mu sie przeleciec 209.5 metra!!!!
              Mogl to zrobic w innym stylu... tylem, ale jednak zdecydowal sie na ilosc !:)))

              PS: a teraz serio: caly czas czekam na ludzi ktorzy bada pisali czesciej na
              forum niz dotychczas.

              PS: co tam u Ciebie Chudababo???
              Czy naprawde jestes chuda???????

              z pozdrowieniami
              m



    • mrozosia Re: 6498 17.01.05, 16:06

      Jacy dzis wszyscy powazni...
      -----------*
      Zdarzy sie tylko to, co wydaje sie niemozliwe.
      • marxx Re: 6498 18.01.05, 03:58
        Ja nie jestem powazny...moge zapewnic! Powazny bede dopiero po smierci, a i za
        to nie dam sobie glowy uciac!

        m
    • evek Re: 6498 18.01.05, 03:19
      a jaki ja teraz jestem numer?
      ;O)
      • marxx Re: 6498 18.01.05, 03:59
        Twoj numer:
        007 z licencja na zabijanie!
        Ale tylko na Trojcowie!

        m

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka