rama29
11.06.10, 19:17
W pierwszej kolejce Ekstraklasy, 7-go sierpnia Górnik spotka się z
Polonią Warszawa. Wydaje się, że ten przeciwnik powinien być w
zasięgu naszej drużyny. Drugi beniaminek Widzew Łódź zadebiutuje z
Kolejorzem. Myślę, że przed pierwszym meczem Mańka będzie musiała
domalować następny sektor miejsc na betonie, bo stadionu raczej nie
widać i do obiecanego 2012 roku na pewno nie powstanie.
Zdzichu do pędzla.