Dodaj do ulubionych

Ekstraklasa

11.06.10, 19:17
W pierwszej kolejce Ekstraklasy, 7-go sierpnia Górnik spotka się z
Polonią Warszawa. Wydaje się, że ten przeciwnik powinien być w
zasięgu naszej drużyny. Drugi beniaminek Widzew Łódź zadebiutuje z
Kolejorzem. Myślę, że przed pierwszym meczem Mańka będzie musiała
domalować następny sektor miejsc na betonie, bo stadionu raczej nie
widać i do obiecanego 2012 roku na pewno nie powstanie.
Zdzichu do pędzla.
Obserwuj wątek
    • Gość: ramaja Re: Ekstraklasa IP: *.stk.vectranet.pl 11.06.10, 22:58

      W trakcie sezonu 2010/2011 do użytku zostaną oddane stadiony Lecha
      Poznań, Legii Warszawa, Wisły Kraków, Crakovii, Arki Gdynia, Lechii
      Gdańsk i Zagłębia Lubin. Rozpoczną się także prace modernizacyjne na
      obiektach Widzewa Łódź i Jagiellonii Białystok oraz
      prawdopodobnie Górnika Zabrze
      • Gość: prawie Re: Ekstraklasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.10, 23:26
        Prawie robi jednak różnicę.
        • Gość: tia Re: Ekstraklasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.10, 10:16
          Prawdo-podobnie. Wiekszosc rzeczy wychodzacych z magistratu jest tylko podobna
          do prawdy...
    • Gość: GOL Re: Ekstraklasa IP: *.83.230.34.144.debacom.pl.e-zabrze.pl 12.06.10, 13:13
      "W pierwszej kolejce Ekstraklasy, 7-go sierpnia Górnik spotka się z
      Polonią Warszawa. Wydaje się, że ten przeciwnik powinien być w
      zasięgu naszej drużyny."- Ram29 :D:D:D

      Za dużo przebywasz w sieci:D Czarne koszule w zasięgu Górnika? :D to były jakieś
      30 lat temu. Obecnie kadra Polonii jest w stanie walczyć o "majstra" Prezes
      Wojciechowski wydaje miliony na wzmocnienia także ten mecz będzie na pewno
      istotny ale i niezwykle trudny dla Trójkolorowych !
      Także jeszcze raz polecam, koniec z internetem, więcej czytać gazet !
      • Gość: elux Re: Ekstraklasa IP: *.stk.vectranet.pl 17.06.10, 17:56
        pojawily sie pierwsze schody z uzyskaniem licencji na gre w eklasie
        z powodu zaciagniecia duzej pozyczki i kiepskim oswietleniem plyty.
        • kielonek-online Re: Ekstraklasa 17.06.10, 20:07
          Dziwię się, ze ktoś wydaje na to pieniądze.
          • Gość: trojka Re: Ekstraklasa IP: *.stk.vectranet.pl 18.06.10, 23:12
            katowice.gazeta.pl/katowice/1,35032,8029994,Tajemniczy_PZPN__czyli_Gornik_poczeka_na_decyzje.html
            Dobre uklady byly jak w Gorniku rzadzil pisowski Jedrzej J.,a w PZPN
            Artur J.Czyzby schody zaczynaly sie rzeczywiscie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka