Dodaj do ulubionych

Modlitwa i Czyn

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 21:04
Na aukcji na rzecz stowarzyszenia "Modlitwa i Czyn" objawił nam się nowy koneser sztuki - MMS. Ciekaw jestem czy prezentowane obrazy MMS kupiła, czy może sama namalowała?
Obserwuj wątek
    • Gość: nikifor Re: Modlitwa i Czyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 21:52
      Jo łobstawiom, co sama je naszkryflała.
      • Gość: dr.no Re: Modlitwa i Czyn IP: *.stk.vectranet.pl 08.04.11, 23:05
        Sama namalowała, a póżniej je kupiła ;)
        • net.kielonek Re: Modlitwa i Czyn 09.04.11, 16:35
          Ja też maluję przepiękne obrazy.
          Liczę na to, że kiedyś sprzedam swoje akwarele i szkice i zrobię na tym majątek.
          Zdrówko!
          • Gość: Amadeo Re: Modlitwa i Czyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 16:42
            Zbieram znaczki i też liczę na majątek
            • Gość: dr.no Re: Modlitwa i Czyn IP: *.stk.vectranet.pl 09.04.11, 16:52
              Kielonku, oby Cię los Van Gogha nie spotkał.
              • Gość: czynownik Re: Modlitwa i Czyn IP: *.stk.vectranet.pl 10.04.11, 22:44
                Ojczyznę wolną
                Racz nam wrócic Panie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka