Gość: kolekcjoner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 21:04 Na aukcji na rzecz stowarzyszenia "Modlitwa i Czyn" objawił nam się nowy koneser sztuki - MMS. Ciekaw jestem czy prezentowane obrazy MMS kupiła, czy może sama namalowała? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nikifor Re: Modlitwa i Czyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 21:52 Jo łobstawiom, co sama je naszkryflała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr.no Re: Modlitwa i Czyn IP: *.stk.vectranet.pl 08.04.11, 23:05 Sama namalowała, a póżniej je kupiła ;) Odpowiedz Link Zgłoś
net.kielonek Re: Modlitwa i Czyn 09.04.11, 16:35 Ja też maluję przepiękne obrazy. Liczę na to, że kiedyś sprzedam swoje akwarele i szkice i zrobię na tym majątek. Zdrówko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amadeo Re: Modlitwa i Czyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 16:42 Zbieram znaczki i też liczę na majątek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr.no Re: Modlitwa i Czyn IP: *.stk.vectranet.pl 09.04.11, 16:52 Kielonku, oby Cię los Van Gogha nie spotkał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czynownik Re: Modlitwa i Czyn IP: *.stk.vectranet.pl 10.04.11, 22:44 Ojczyznę wolną Racz nam wrócic Panie Odpowiedz Link Zgłoś