Dodaj do ulubionych

Nowy "spnsor" Gornika

IP: *.215.203.253-internet.zabrze.debacom.pl 28.06.11, 22:51
www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/afera;cwika,226,0,51938.html
Obserwuj wątek
    • Gość: kibic Re: Nowy "spnsor" Gornika IP: *.215.203.253-internet.zabrze.debacom.pl 28.06.11, 22:58
      www.sport.pl/sport/1,67926,9859000,Nowy_inwestor_w_Gorniku_i_pierwszy_trening.html
      sor powinno byc odwrotnie ale wk... sie
      • Gość: "czarnonabiałym" Re: Nowy "spnsor" Gornika IP: *.stk.vectranet.pl 30.06.11, 21:30
        Facet już na kop.Bolesław Śmiały okazywał duże "zainteresowanie" biznesem,obierając słuszną linię związkową.Wybrał Zabrze,bo widzi bardzo duże mozliwości "inwestycyjne"(basen,stadion,...).
        Służby specjalne mają duże archiwa.(zasada klasyka Lecha.W.:1-szy milion trzeba ukraść)
        Czarno to widzę(a Lewandowski odięty od koryta)
      • Gość: przetargowiec Re: Nowy "sponsor" Gornika IP: *.play-internet.pl 30.06.11, 21:37
        Ale chyba ten sponsoring nie bedzie miał nic wspólnego z aneksami do umów poprzetargowych? Jak myślicie?
        • amadeo214 Re: Nowy "sponsor" Gornika 30.06.11, 21:42
          Nie sądzę że nowy sponsor to "frajer" , wie co robi.
          Czy ten przetarg "przypadkowo" nie będzie dotyczył robót budowlanych ?
          • Gość: pewnik Re: Nowy "sponsor" Gornika IP: *.stk.vectranet.pl 30.06.11, 21:45
            przypadkowo NIE
            • Gość: alosza Re: Nowy "sponsor" Gornika IP: *.stk.vectranet.pl 11.07.11, 22:42
              tak tu cicho o zmierzchu.
              • amadeo214 Re: Nowy "sponsor" Gornika 11.07.11, 22:49
                Nam "marudzic" zakazano !
                • Gość: abecadło służby specjalne w akcji IP: *.stk.vectranet.pl 14.07.11, 18:58
                  - Nadal prowadzone są rozmowy z potencjalnymi inwestorami zainteresowanymi dokapitalizowaniem spółki oraz sponsorami zainteresowanymi zastąpieniem reklamy Allianz na koszulce. Sądzę, że z grona potencjalnych trzech sponsorów ten jedyny zostanie wyłoniony jeszcze w lipcu. Rozmowy prowadzimy niezależnie - ja, Allianz i miasto. Każdy rozmawia z innym partnerem. Na dziś wydaje się, że najlepszą ofertę przedstawi pani prezydent Zabrza - przyznaje Jędrych.

                  www.sport.pl/pilka/1,70989,9943858,Kolejny_duzy_sponsor_w_Gorniku_jeszcze_w_lipcu_.html
                  • Gość: razem Re: służby specjalne w akcji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 21:49
                    Panowie znają się długo i razem przysłużyli się swego czasu byłemu wojewodzie K.
                    • Gość: sznupek Re: służby specjalne w akcji IP: *.stk.vectranet.pl 14.07.11, 21:56
                      to ten co wiedzial jak rozliczac delegacje zagraniczne z kasy zwiazkowej?Krotkie raczki zawsze przy kasie/specjalnosc pewnych sluzb/.
                      • Gość: kibic 2 Re: służby specjalne w akcji IP: *.stk.vectranet.pl 17.07.11, 00:20
                        sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/osiem-goli-w-dwoch-sparingach-gornika,1669133
                        • Gość: sztyl kempski Re: służby specjalne w akcji IP: *.stk.vectranet.pl 23.07.11, 10:41
                          Kompania Węglowa(skrót KW kojarzy się nie najlepiej).Nowa p.prezes wybrała dobrą lokatę topienia pieniędzy.To chyba na otarcie łez Zabrzanom w przypadku zamknięcia Kop.Makoszowy.
                          • Gość: sztygar emeryt Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.play-internet.pl 24.07.11, 23:36
                            Zapewne górnicy z kop. Makoszowy będą zachwyceni że 3 mln zł pójdzie na sponsoring Górnika. Ile lokomotyw można wyremontować za te 3 mln zł ?
                            • Gość: hajer Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.stk.vectranet.pl 25.07.11, 22:09
                              gornictwo.wnp.pl/kompania-weglowa-przekaze-3-mln-zl-gornikowi-zabrze,146353_1_0_0.html
                              ciekawe komentarze pod tym artykułem.
                              • amadeo214 Re: służby specjalne do akcji !!! 26.07.11, 00:08
                                Szczere do bólu.
                                • Gość: kopacz Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.stk.vectranet.pl 26.07.11, 18:34
                                  Ta piłka jest jednak zawile skopana.
                                  • amadeo214 Re: służby specjalne do akcji !!! 06.08.11, 07:02
                                    Całkiem "przypadkowo" fajną fuchę w Zabrzu ma otrzymac nowy sponsor Górnika.
                                    Dziwne?
                                    Bardzo.
                                    www.gloszabrza24.pl/sport/1761-kto-wybuduje-basen-chyba-jednak-budus
                                    • Gość: pijmleko Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.stk.vectranet.pl 06.08.11, 18:07
                                      skutecznie przeprowadzony drugi przetarg dał oczekiwane wyniki.
                                      Tak 3mać !
                                      • Gość: . Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.11, 19:55
                                        Zasłona dymna wokół przetargu, oferta Budusu była oczywiście korzystniejsza, ale dla ściemy urząd w Zabrzu ją odrzucił, że niby za tym nie stoją, robią z nas idiotów, bo sami nimi są. A z CBA też już idiotów zrobili, gdy prawnicy MMS dla odmiany orzekli, że ustawy antykorupcyjnej nikt nie złamał
                                        • Gość: lelo Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.play-internet.pl 06.08.11, 20:20
                                          Komunizm
                                          Wrócił
                                          • Gość: bob budowniczy Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.stk.vectranet.pl 11.08.11, 00:11
                                            bydzie basyn bydzie kasa na kopaczy.
                                            • Gość: zatroskany nowy sponsor... IP: *.stk.vectranet.pl 15.12.11, 22:52
                                              ... pilnie potrzebny.Sytuacja trudna,ale nie beznadziejna.

                                              - Sytuacja była trudna i trudna jest nadal - potwierdza wiceprezydent Zabrza.- Najbardziej prawdopodobne jest podniesienie kapitału. Jednak w jakiej wysokości i kiedy ono nastąpi, na razie nie wiadomo. Rozmowy w tej sprawie trwają - wyjaśnia Krzysztof Lewandowski. Prawdopodobne, że decyzja zapadnie w styczniu przyszłego rok
                                              www.sport.pl/sport-slask/1,121861,10818897,Alarm_na_Roosevelta__Szukaja_pieniedzy___Podniesienie.html
                                              • Gość: to Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.stk.vectranet.pl 27.01.12, 21:09
                                                www.sport.pl/sport-slask/1,121861,11039355,W_Zabrzu_zawrzalo__Udzialowiec_Gornika_wspomoze_konkurenta.html
                                                Ta informacja podgrzała nastroje wśród zabrzańskich kibiców: Firma, która jest udziałowcem Górnika Zabrze chce ratować upadający ŁKS Łódź, rywalizujący z zabrzanami o utrzymanie w Ekstraklasie! Rozmowy w tej sprawie są zaawansowane, przedstawiciele Budusa gościli już nawet u prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej
                                                • Gość: kibic Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.12, 22:04
                                                  To chamstwo. Nie chcemy takich udziałowców.
                                                  • Gość: torcipa 2 Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.stk.vectranet.pl 29.01.12, 15:11
                                                    Mów za siebie.
                                                  • Gość: Mietek Re: nowy sponsor...ŁKS IP: 83.238.59.* 30.01.12, 10:43
                                                    a wiecie dlaczego?
                                                    lodz.naszemiasto.pl/artykul/1214073,stadion-miejski-dla-lodzi-zbuduje-konsorcjum-budus-sa,id,t.html
                                                    no a relacje Hani Zdanowskiej z Zabrzem też są znane, lobbowała z niejakim Adasiem Kołodziejskim i Adamem M. za Ciputrą
                                                  • Gość: rancher Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.zabrze.vectranet.pl 30.01.12, 20:36
                                                    Wróg,Horror i Obczyzna.
                                                  • Gość: gladiator Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.adsl.inetia.pl 30.01.12, 21:05
                                                    Ten facet to czysty przekręt zorientował się że za często w Zabrzu bywa CBA i próbuje wynosić się z miasta tam gdzie mniej węszą wszystkie służby i gdzie można mieć opiekę PO bo to już strefa wpływów Warszawki.
                                                  • Gość: pamiętnik Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.zabrze.vectranet.pl 13.10.12, 23:29
                                                    a my ostrzegaliśmy.
                                                    Zakładający ten wątek chyba przewidział losy tego sponsoringu.
                                                  • Gość: pipa Re: "kodeks pracy" IP: *.zabrze.vectranet.pl 13.11.12, 18:45
                                                    www.slask.sport.pl/sport-slask/1,121861,12845724,Gornik_Zabrze_stracil_utalentowanego_pilkarza__bo___.html
                                                    Decyzję w tej sprawie podjęła Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych na wniosek samego Michała Jonczyka. Stało się tak z winy klubu, który miał wobec piłkarza zaległości finansowe przekraczające trzy miesiące
                                                    Sponsorem to chyba po upublicznieniu jest teraz Państwowa Inspekcja Pracy !
                                                  • Gość: gwiazdka Re:na Święta IP: *.zabrze.vectranet.pl 11.12.12, 10:59
                                                    Dopływ gotówki dla zabrzan byłby jednak zbawienny, zawodnicy od kilku miesięcy nie dostają pensji i coraz głośniej zaczynają się dopominać o spłatę zaległości. Dlatego szefowie Górnika mogą sprzedać młodego piłkarza już zimą.eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/arkadiusz-milik-dostal-oferte-z-bayeru-leverkusen,1,5327915,wiadomosc.html
                                                  • Gość: Małgorzata Re:na Święta IP: *.zabrze.vectranet.pl 14.12.12, 14:29
                                                    znowy afera?Andzia
                                                  • Gość: Przebiegła Re:na Święta IP: *.zabrze.vectranet.pl 15.12.12, 12:17
                                                    jaka afera?
                                                  • Gość: skarbnik Re:na Święta IP: *.zabrze.vectranet.pl 05.05.13, 12:11
                                                    inne Kluby sponsorem?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka