Gość: Kibic IP: *.215.203.253-internet.zabrze.debacom.pl 28.06.11, 22:51 www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/afera;cwika,226,0,51938.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic Re: Nowy "spnsor" Gornika IP: *.215.203.253-internet.zabrze.debacom.pl 28.06.11, 22:58 www.sport.pl/sport/1,67926,9859000,Nowy_inwestor_w_Gorniku_i_pierwszy_trening.html sor powinno byc odwrotnie ale wk... sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "czarnonabiałym" Re: Nowy "spnsor" Gornika IP: *.stk.vectranet.pl 30.06.11, 21:30 Facet już na kop.Bolesław Śmiały okazywał duże "zainteresowanie" biznesem,obierając słuszną linię związkową.Wybrał Zabrze,bo widzi bardzo duże mozliwości "inwestycyjne"(basen,stadion,...). Służby specjalne mają duże archiwa.(zasada klasyka Lecha.W.:1-szy milion trzeba ukraść) Czarno to widzę(a Lewandowski odięty od koryta) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przetargowiec Re: Nowy "sponsor" Gornika IP: *.play-internet.pl 30.06.11, 21:37 Ale chyba ten sponsoring nie bedzie miał nic wspólnego z aneksami do umów poprzetargowych? Jak myślicie? Odpowiedz Link Zgłoś
amadeo214 Re: Nowy "sponsor" Gornika 30.06.11, 21:42 Nie sądzę że nowy sponsor to "frajer" , wie co robi. Czy ten przetarg "przypadkowo" nie będzie dotyczył robót budowlanych ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pewnik Re: Nowy "sponsor" Gornika IP: *.stk.vectranet.pl 30.06.11, 21:45 przypadkowo NIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alosza Re: Nowy "sponsor" Gornika IP: *.stk.vectranet.pl 11.07.11, 22:42 tak tu cicho o zmierzchu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abecadło służby specjalne w akcji IP: *.stk.vectranet.pl 14.07.11, 18:58 - Nadal prowadzone są rozmowy z potencjalnymi inwestorami zainteresowanymi dokapitalizowaniem spółki oraz sponsorami zainteresowanymi zastąpieniem reklamy Allianz na koszulce. Sądzę, że z grona potencjalnych trzech sponsorów ten jedyny zostanie wyłoniony jeszcze w lipcu. Rozmowy prowadzimy niezależnie - ja, Allianz i miasto. Każdy rozmawia z innym partnerem. Na dziś wydaje się, że najlepszą ofertę przedstawi pani prezydent Zabrza - przyznaje Jędrych. www.sport.pl/pilka/1,70989,9943858,Kolejny_duzy_sponsor_w_Gorniku_jeszcze_w_lipcu_.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: razem Re: służby specjalne w akcji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 21:49 Panowie znają się długo i razem przysłużyli się swego czasu byłemu wojewodzie K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sznupek Re: służby specjalne w akcji IP: *.stk.vectranet.pl 14.07.11, 21:56 to ten co wiedzial jak rozliczac delegacje zagraniczne z kasy zwiazkowej?Krotkie raczki zawsze przy kasie/specjalnosc pewnych sluzb/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic 2 Re: służby specjalne w akcji IP: *.stk.vectranet.pl 17.07.11, 00:20 sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/osiem-goli-w-dwoch-sparingach-gornika,1669133 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sztyl kempski Re: służby specjalne w akcji IP: *.stk.vectranet.pl 23.07.11, 10:41 Kompania Węglowa(skrót KW kojarzy się nie najlepiej).Nowa p.prezes wybrała dobrą lokatę topienia pieniędzy.To chyba na otarcie łez Zabrzanom w przypadku zamknięcia Kop.Makoszowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sztygar emeryt Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.play-internet.pl 24.07.11, 23:36 Zapewne górnicy z kop. Makoszowy będą zachwyceni że 3 mln zł pójdzie na sponsoring Górnika. Ile lokomotyw można wyremontować za te 3 mln zł ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hajer Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.stk.vectranet.pl 25.07.11, 22:09 gornictwo.wnp.pl/kompania-weglowa-przekaze-3-mln-zl-gornikowi-zabrze,146353_1_0_0.html ciekawe komentarze pod tym artykułem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kopacz Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.stk.vectranet.pl 26.07.11, 18:34 Ta piłka jest jednak zawile skopana. Odpowiedz Link Zgłoś
amadeo214 Re: służby specjalne do akcji !!! 06.08.11, 07:02 Całkiem "przypadkowo" fajną fuchę w Zabrzu ma otrzymac nowy sponsor Górnika. Dziwne? Bardzo. www.gloszabrza24.pl/sport/1761-kto-wybuduje-basen-chyba-jednak-budus Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pijmleko Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.stk.vectranet.pl 06.08.11, 18:07 skutecznie przeprowadzony drugi przetarg dał oczekiwane wyniki. Tak 3mać ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.11, 19:55 Zasłona dymna wokół przetargu, oferta Budusu była oczywiście korzystniejsza, ale dla ściemy urząd w Zabrzu ją odrzucił, że niby za tym nie stoją, robią z nas idiotów, bo sami nimi są. A z CBA też już idiotów zrobili, gdy prawnicy MMS dla odmiany orzekli, że ustawy antykorupcyjnej nikt nie złamał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lelo Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.play-internet.pl 06.08.11, 20:20 Komunizm Wrócił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bob budowniczy Re: służby specjalne do akcji !!! IP: *.stk.vectranet.pl 11.08.11, 00:11 bydzie basyn bydzie kasa na kopaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zatroskany nowy sponsor... IP: *.stk.vectranet.pl 15.12.11, 22:52 ... pilnie potrzebny.Sytuacja trudna,ale nie beznadziejna. - Sytuacja była trudna i trudna jest nadal - potwierdza wiceprezydent Zabrza.- Najbardziej prawdopodobne jest podniesienie kapitału. Jednak w jakiej wysokości i kiedy ono nastąpi, na razie nie wiadomo. Rozmowy w tej sprawie trwają - wyjaśnia Krzysztof Lewandowski. Prawdopodobne, że decyzja zapadnie w styczniu przyszłego rok www.sport.pl/sport-slask/1,121861,10818897,Alarm_na_Roosevelta__Szukaja_pieniedzy___Podniesienie.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.stk.vectranet.pl 27.01.12, 21:09 www.sport.pl/sport-slask/1,121861,11039355,W_Zabrzu_zawrzalo__Udzialowiec_Gornika_wspomoze_konkurenta.html Ta informacja podgrzała nastroje wśród zabrzańskich kibiców: Firma, która jest udziałowcem Górnika Zabrze chce ratować upadający ŁKS Łódź, rywalizujący z zabrzanami o utrzymanie w Ekstraklasie! Rozmowy w tej sprawie są zaawansowane, przedstawiciele Budusa gościli już nawet u prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.12, 22:04 To chamstwo. Nie chcemy takich udziałowców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torcipa 2 Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.stk.vectranet.pl 29.01.12, 15:11 Mów za siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek Re: nowy sponsor...ŁKS IP: 83.238.59.* 30.01.12, 10:43 a wiecie dlaczego? lodz.naszemiasto.pl/artykul/1214073,stadion-miejski-dla-lodzi-zbuduje-konsorcjum-budus-sa,id,t.html no a relacje Hani Zdanowskiej z Zabrzem też są znane, lobbowała z niejakim Adasiem Kołodziejskim i Adamem M. za Ciputrą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rancher Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.zabrze.vectranet.pl 30.01.12, 20:36 Wróg,Horror i Obczyzna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gladiator Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.adsl.inetia.pl 30.01.12, 21:05 Ten facet to czysty przekręt zorientował się że za często w Zabrzu bywa CBA i próbuje wynosić się z miasta tam gdzie mniej węszą wszystkie służby i gdzie można mieć opiekę PO bo to już strefa wpływów Warszawki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętnik Re: nowy sponsor...ŁKS IP: *.zabrze.vectranet.pl 13.10.12, 23:29 a my ostrzegaliśmy. Zakładający ten wątek chyba przewidział losy tego sponsoringu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pipa Re: "kodeks pracy" IP: *.zabrze.vectranet.pl 13.11.12, 18:45 www.slask.sport.pl/sport-slask/1,121861,12845724,Gornik_Zabrze_stracil_utalentowanego_pilkarza__bo___.html Decyzję w tej sprawie podjęła Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych na wniosek samego Michała Jonczyka. Stało się tak z winy klubu, który miał wobec piłkarza zaległości finansowe przekraczające trzy miesiące Sponsorem to chyba po upublicznieniu jest teraz Państwowa Inspekcja Pracy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gwiazdka Re:na Święta IP: *.zabrze.vectranet.pl 11.12.12, 10:59 Dopływ gotówki dla zabrzan byłby jednak zbawienny, zawodnicy od kilku miesięcy nie dostają pensji i coraz głośniej zaczynają się dopominać o spłatę zaległości. Dlatego szefowie Górnika mogą sprzedać młodego piłkarza już zimą.eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/arkadiusz-milik-dostal-oferte-z-bayeru-leverkusen,1,5327915,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgorzata Re:na Święta IP: *.zabrze.vectranet.pl 14.12.12, 14:29 znowy afera?Andzia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przebiegła Re:na Święta IP: *.zabrze.vectranet.pl 15.12.12, 12:17 jaka afera? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skarbnik Re:na Święta IP: *.zabrze.vectranet.pl 05.05.13, 12:11 inne Kluby sponsorem? Odpowiedz Link Zgłoś