Dodaj do ulubionych

Zaginął pies

IP: *.zabrze.net.pl 05.04.08, 18:09
W Zabrzu - oś. Kopernik - 19.03.2008 - zaginął pies - suczka "SARA".
Średniej wielkości kundelek, koloru białego,sierść długa,miękka
gładka,z rudym łebkiem i puszystym długim ogonem jak pióropusz.Na
szyi miała obrożę koloru niebieskiego.Przyjaźnie nastawiona do
dzieci.
Jeśli ktoś ją widział lub przygarnął prosimy o kontakt tel.607 668
420 lub 032/273 58 24.
Czekamy na swojego pupilka. Będzie nagroda.
Obserwuj wątek
    • 11student Re: Zaginął pies 26.07.08, 19:05
      no to co

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka