na_kolana 17.10.03, 04:46 STUDIO INTENSYWNEGO NADZORU walczy z hipokryzją. Najwięksi obłudnicy będą wyróżnieni ujawnieniem ich nazwisk. Może już wkrótce. Na kolana. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: czarna owca Re: S.I.N. pracuje IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 19.10.03, 00:18 NA KOLANA........!!!!!!!!!!!! witaj ponownie na forum,strach sie bać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erbst Re: S.I.N. pracuje IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.03, 22:46 bójcie się kapoiwcze! Odpowiedz Link Zgłoś