Dodaj do ulubionych

Problem z moim zapachem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.08, 09:48
Postaram się opisać swój problem abyscie mogli go porównać ze swoim
czy to to samo.

U mnie wszystko zaczelo sie okolo 4 lata temu jak ptrzyjalem sie do
strazy, zauwazylem ze zaczely mi brzydko pachnieć buty, to znaczy w
pomieszczeniu gdzie przebywalem krótką chwile, po chwili wyczuwalny
byl w powietrzu brzydki zapach, coś jak by ktoś puścił bąka,
nieważne jakie buty miałem czy skórzane czy adidasy czy trampki,
zawsze bylo czuć ten "zapach", nie pomagały zadne zasypki czy kremy,
ratowałem się tym że jesli tylko można bylo to ściągalem buty i
chodzilem bez wtedy byl spokój.

Niestety okolo roku później zaczynałem czuć ten zapach również gdy
nie miałem na sobie butów a przebywalem w pomieszczeniu.

Na dzień dzisiejszy czuję ten zapach praktycznie zawsze jak gdzieś
tylko wejdę ,a szczególnie u siebie w domu, ale zauważylem ze
domownicy czują go sporadycznie, pytają sie czy puścilem bąka.
Napewno ja go czuję dużo wcześniej niż zaczynają czuć go inni.
Czasem również na dworze.
Zapach mocno nasila sie gdy zapale papierosa ale wtedy czuję go jak
by w nosie tylko, śmierdzi mi również przez jakiś czas ręka ktora
zostala okopcona.
Zapach jak by bąk czy kupa.
Obserwuj wątek
    • Gość: Michał. Re: Problem z moim zapachem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.08, 12:03
      Pasjonujacy temat,doprawdy godny tego forum.Nareszcie konkrety,a nie
      plucie na władze miasta.
      Piszcie,co komu jeszcze śmierdzi!
      • thermospeed Re: Problem z moim zapachem 10.11.08, 23:01
        Ja tez mam podobny problem. Jak sie schylam po cos to mi smierdzi z
        laczka. Moja dziewczyna mowi zebym sie poprostu umyl ale ja tam jej
        nie wierze.
        • Gość: gwidon Re: Problem z moim zapachem IP: *.stk.vectranet.pl 11.11.08, 19:34
          Wyobraźcie sobie: kilkaset lat temu, kurna chata, zima, ludzie nie
          myją się od miesięcy, no bo gdzie i jak. Jeden wielki fetor spod
          pach, pachwin, z paszczy, o otworach wydalniczych nawet nie
          wspominając. Strażniku, nie przejmuj się, smród istotom żywym
          przyrodzony jest.
          • thermospeed Re: Problem z moim zapachem 12.11.08, 20:27
            no a niektorzy to nawet lubbia jak cos tak inaczej troche pachnie
            • thermospeed Re: Problem z moim zapachem 15.11.08, 14:51
              AXE jet i wszytsko jasne;)
      • Gość: . Re: Problem z moim zapachem IP: *.zabrze.net.pl 28.11.08, 18:36
        śmierdzi w Zabrzu, tak ogólnie
    • Gość: kasia Re: Problem z moim zapachem IP: 212.106.164.* 25.01.09, 12:54
      Idz do dermatologa, może masz grzybice to teraz plaga...Jest taki preparat Etiaxil do stóp jest drogi ale skuteczny
    • star-p Re: Problem z moim zapachem 25.01.09, 19:06
      zmień zawód!
      • thermospeed Re: Problem z moim zapachem 26.01.09, 20:55
        albo skarpetki
        • Gość: Zabrzanka Re: Problem z moim zapachem IP: *.pojan.net 27.01.09, 17:11
          Aby skutecznie pozbycsię nieprzyjemnych zapachów polecam następującą
          kurację:
          1 Oczyszczenie ( odtrucie) organizmu , lewatywa i 3 dni głodówki
          tylko picie dużych ilości wody mineralnej niegazowanej ( 3-4l
          dziennie)
          2 następnie dieta lekkostrawna , wykluczyc tłuste mięsa bo podczas
          ich trawienia wydziela się najwięcej ubocznych produktów przemiany
          materii
          3 jesc dużo owoców i warzyw , chleb ciemny , kasze gruboziarniste .
          no i oczywiście dużo wody mineralnej .
          4 odzież tylko w włókien naturalnych
          Jak się organizm oczyści to i zapachy będą mniej uciążliwe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka