Gość: strażnik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.11.08, 09:48
Postaram się opisać swój problem abyscie mogli go porównać ze swoim
czy to to samo.
U mnie wszystko zaczelo sie okolo 4 lata temu jak ptrzyjalem sie do
strazy, zauwazylem ze zaczely mi brzydko pachnieć buty, to znaczy w
pomieszczeniu gdzie przebywalem krótką chwile, po chwili wyczuwalny
byl w powietrzu brzydki zapach, coś jak by ktoś puścił bąka,
nieważne jakie buty miałem czy skórzane czy adidasy czy trampki,
zawsze bylo czuć ten "zapach", nie pomagały zadne zasypki czy kremy,
ratowałem się tym że jesli tylko można bylo to ściągalem buty i
chodzilem bez wtedy byl spokój.
Niestety okolo roku później zaczynałem czuć ten zapach również gdy
nie miałem na sobie butów a przebywalem w pomieszczeniu.
Na dzień dzisiejszy czuję ten zapach praktycznie zawsze jak gdzieś
tylko wejdę ,a szczególnie u siebie w domu, ale zauważylem ze
domownicy czują go sporadycznie, pytają sie czy puścilem bąka.
Napewno ja go czuję dużo wcześniej niż zaczynają czuć go inni.
Czasem również na dworze.
Zapach mocno nasila sie gdy zapale papierosa ale wtedy czuję go jak
by w nosie tylko, śmierdzi mi również przez jakiś czas ręka ktora
zostala okopcona.
Zapach jak by bąk czy kupa.