03.09.07, 08:30
Witam wszystkich!!
co myślicie o firmie Amway? Jak ją postrzegacie ich produkty.Dlatego
opisujcie swoje wrażenia z kontaktu z tą firmą jak i produktami.
Pozdrawiam 1loc
Obserwuj wątek
    • skory1 Re: Amway 04.09.07, 11:11
      Myślę, że OPINIE są podzielone, dlatego zamiast na nich lepiej by było się
      koncentrować na faktach. Te zaś najlepiej uzyskać u kogoś kto już się tym
      zajmuje. Nie wiem, czy jesteś kimś z biznesu czy spoza niego, ale jeśli już
      działasz w tym biznesie, to lepiej puść mimo uszu opinie ludzi spoza niego, bo
      dla ciebie nie będą miały żadnej wartości, zapewniam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka