1loc 03.09.07, 08:30 Witam wszystkich!! co myślicie o firmie Amway? Jak ją postrzegacie ich produkty.Dlatego opisujcie swoje wrażenia z kontaktu z tą firmą jak i produktami. Pozdrawiam 1loc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skory1 Re: Amway 04.09.07, 11:11 Myślę, że OPINIE są podzielone, dlatego zamiast na nich lepiej by było się koncentrować na faktach. Te zaś najlepiej uzyskać u kogoś kto już się tym zajmuje. Nie wiem, czy jesteś kimś z biznesu czy spoza niego, ale jeśli już działasz w tym biznesie, to lepiej puść mimo uszu opinie ludzi spoza niego, bo dla ciebie nie będą miały żadnej wartości, zapewniam. Odpowiedz Link Zgłoś