Dodaj do ulubionych

Putin chce być carem zdobywcą

08.12.22, 18:58
Niby nic nowego, ale zawsze warto mieć potwierdzenie:

wiadomosci.wp.pl/putin-wyraznie-wskazal-cel-desperacka-proba-slowa-rozpaczy-6842366926711328a
Obserwuj wątek
    • ignorant11 Re: Putin chce być carem zdobywcą 08.12.22, 20:40
      Jak każdy z nich.... Kacapia myśli i zyje tylko podbojami
      • scand Re: Putin chce być carem zdobywcą 08.12.22, 22:59
        Trudno się odzwyczaić od myśli że kiedyś było się imperium, choć przecież w dużej mierze nadal nim są.
    • eliot Re: Putin chce być carem zdobywcą 09.12.22, 14:57
      Nietrudno zauważyć, że wszystkie cele jakie osiągnął są odwrotne od tych, które osiągnąć zamierzał. Ma NATO na granicach, Ukraina, choć nieludzko niszczona i mordowana, nie dała się pokonać. A mit rosjji jako mocarstwa i jej armii jako niezwyciężonej, stał się pośmiewiskiem i mem - ruskiego żołnierza z muszlą klozetową targaną na plecach.
      • ignorant11 Re: Putin chce być carem zdobywcą 09.12.22, 19:21
        eliot napisał:

> Nietrudno zauważyć, że wszystkie cele jakie osiągnął są odwrotne od tych, które
        > osiągnąć zamierzał. Ma NATO na granicach, Ukraina, choć nieludzko niszczona i
        > mordowana, nie dała się pokonać. A mit rosjji jako mocarstwa i jej armii jako n
        > iezwyciężonej, stał się pośmiewiskiem i mem - ruskiego żołnierza z muszlą kloze
        > tową targaną na plecach.
        >

Jestes niesprawiedliwym rusofobem.

Liczne kible ukradzione w Gruzji i na Ukrainie sa dowodem, że kacapska armia moze.... z czasem zdobyc nawet kulture higienicznasmile))
      • scand Re: Putin chce być carem zdobywcą 10.12.22, 12:32
        Pamiętajmy jednak że wojna nadal nie jest zakończona. Putin ma niestety spore rezerwy w ludziach, Ukraina nie.
        Przy proporcjach strat 1:1 w końcu Ukraińcom po prostu zabraknie wojska.

Przerażające są reportaże z rosyjskiej prowincji, ( kanał 1420 na YT), gdzie niemal wszyscy nadal popierają Putina.
        A Moskwie ? Jeden z najuczciwszych młodych polityków Ilja Jaszyn dostał właśnie 8,5 roku obozu za swoje antyputinowskie widea na YT ( są tam nadal) Garstka jego przyjaciół protestowała, ale była to tylko garstka..

W pewnym sensie Putin osiągnął więc swój cel: zbudował struktury państwa faszystowskiego, gdzie jest on wodzem.
      • ignorant11 Re: Putin chce być carem zdobywcą 10.12.22, 22:08
        eliot napisał:

> Nietrudno zauważyć, że wszystkie cele jakie osiągnął są odwrotne od tych, które
        > osiągnąć zamierzał. Ma NATO na granicach, Ukraina, choć nieludzko niszczona i
        > mordowana, nie dała się pokonać. A mit rosjji jako mocarstwa i jej armii jako n
        > iezwyciężonej, stał się pośmiewiskiem i mem - ruskiego żołnierza z muszlą kloze
        > tową targaną na plecach.
        >

Alez ja mu całym sercem zycze wiecej takich sukcesówsmile))
        • scand Re: Putin chce być carem zdobywcą 29.12.22, 20:28
          >Alez ja mu całym sercem zycze wiecej takich sukcesów ))

Dzisiejsze ataki na Ukrainę potwierdzają że żądza zniszczenia faszystowskiego dyktatora nie maleje.
          • ignorant11 Re: Putin chce być carem zdobywcą 31.12.22, 20:27
            scand napisał:

> >Alez ja mu całym sercem zycze wiecej takich sukcesów ))
            >
            > Dzisiejsze ataki na Ukrainę potwierdzają że żądza zniszczenia faszystowskiego d
            > yktatora nie maleje.

??? Mussolini był jednak znaczniełagodniejszy...
            • scand Re: Putin chce być carem zdobywcą 01.01.23, 08:37
              > ??? Mussolini był jednak znacznie łagodniejszy...

Mussolini też był agresywny i atakował spokojne państwa, jak mu się wtedy wydawało znacznie słabsze. Skończył znienawidzony powieszony głową w dół. Nie spełnił swoich zapowiedzi o odrodzeniu się Imperium Rzymskiego.
              • ignorant11 Re: Putin chce być carem zdobywcą 02.01.23, 20:41
                scand napisał:

> > ??? Mussolini był jednak znacznie łagodniejszy...
                >
                > Mussolini też był agresywny i atakował spokojne państwa, jak mu się wtedy wydaw
                > ało znacznie słabsze. Skończył znienawidzony powieszony głową w dół. Nie spełn
                > ił swoich zapowiedzi o odrodzeniu się Imperium Rzymskiego.

Jakos ani Greków ani Jugoli nie mordował masowo, koncłagrów z komorami gazowymi nie zakładał...
                • scand Re: Putin chce być carem zdobywcą 03.01.23, 15:56
                  >Jakos ani Greków ani Jugoli nie mordował masowo,

Jakoś jednak chciał ich podbić, - czy to, że nie był tak brutalny jak Hitler rozgrzesza go?
                  Rządził w stylu mafijnym, jak Putin, nie ma co go usprawiedliwiać Ignorancie..
                  • ignorant11 Re: Putin chce być carem zdobywcą 03.01.23, 18:01
                    scand napisał:

> >Jakos ani Greków ani Jugoli nie mordował masowo,
                    >
                    > Jakoś jednak chciał ich podbić, - czy to, że nie był tak brutalny jak Hitler ro
                    > zgrzesza go?
                    > Rządził w stylu mafijnym, jak Putin, nie ma co go usprawiedliwiać Ignorancie..

Alez ja nie jestem adwokatem Mussoliniego. Drażni mnie nazywaniem kazdego bandziora faszysta, bo przeciez byli tacy przy których BM jest jak rozbrykany dzieciak przy seryjnym mordercy. Po prostu trąci mi komunistyczna i lewacka propaganda...
                    • scand Re: Putin chce być carem zdobywcą 03.01.23, 19:18
                      Niestety styl faszystowski jest dobrze zdefiniowany, np. przez Timothy Snydera (można posłuchać na YT), więc człowiek wiedzy łatwo go zidentyfikuje. Mussolini stworzył faszyzm, Putin go tworzy, Hitler według mnie przekroczył faszyzm - jest wiele elementów faszyzmu w jego reżimie, ale poszedł dalej. Faszyzm Hitlera należałoby właściwie nazywać hitleryzmem - jest bardzo autorski - do tej pory nikt nie powtórzył go w swej najbardziej złowrogiej postaci, choć Putin idzie w tym kierunku.
                      Najciekawsze że pod hasłem walki "z faszyzmem". Stąd faszyzm Putina to schizofaszyzm.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka